Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nieregularny okres podczas intensywnych ćwiczeń

Polecane posty

Gość gość

pojawia się za szybko tzn zamiast 28-29 dni ostatnie 3 cykle mam co 24-25 dni. okres nie jest obfity. ale czy moze mieć to związek z tym, że od pół roku regularnie ćwiczę a ostatnie 2 miesiące dość dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to jeszcze nie jest nieregularny okres. Ale to że jest słabszy to na pewno maja wpływ nie tyle ćwiczenia co pewnie dieta i braki pierwiastków w organizmie. Zadbaj o to żeby w diecie były potrzebnie składniki i wzbogać dietę o jakieś suplementy typu magnez, żelazo, witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, ale ja nie jestem na odchudzającej diecie, jem normalnie w miarę zdrowo, jem razowe pieczywo jajka ryby warzywa orzechy nie piję napojow gazowanych ograniczylam slodycze ... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pytanie czy jesz wystarczająco do poziomu ćwiczeń. Czy jesteś na mocnym deficycie kalorycznym. Słodycze, zwłaszcza czekolada są dobrym źródłem magnezu, cukier tez jest potrzebny. Nie namawiam do jedzenia słodyczy ale żeby je czymś zastąpić chociaż trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jem gorzką czekoladę słodkiej nie lubię jem na pewno 1500-1800 kcal dziennie, spokonie :) dzięki za troskę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja siostra nie tylko straciła okres ale też zaczęły jej się psuć zęby po tym że ma takie sportowe hobby jak jazda na rowerze. A wcale się nie odchudzała i jadła normalne i słodycze też. Tylko że jak się spala 4000 kalorii dziennie albo więcej to ciężko jest to przejeść i nadrobić suplementami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, ja na pewno nie spalam tyle :) :) maks 1000 spalam dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×