Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość wiosnaaa
Może i dobrze, już sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Franka, a co to za ziólka które masz w podpisie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Znaczy te ojca Sroki to wiem, bo sama planuję je zacząć pić, chodzi mi o tą resztę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wam powiem ze zawsze szlam na zywiol a to byl moj pierwszy cykl w ktorym mierzylam tempke i wyliczalam wszystko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z.o.vsroki mieszanka nr3. castagnus na regulacje cyklu ......podobno reguluje skraca cykl i niby dziala na sluz. no i witaminy magnez b6 folik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek,to moj pjerwszy cykl w ktorym mierze spradwdzam obserwuje. no zobaczymy,moze mi sie uda tez:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bralam tylko inofolic (2 razy dziennie 1 saszetka ale drogi bo 150 zl miesiecznie wychodzilo;/) no i luteine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja mam jeszcze ten problem, że mi się trochę śpieszy. W tym miesiącu dostałam umowę w pracy na 3 lata. Z tego co zauważyłam to moja firma lubi wręczać wypowiedzenia, bo tak... Jeżeli zajdę w ciążę pracując, to uda mi się i nawet na zwolnieniu ewentualnym dostawać pieniądze i macierzyński mieć. A jak pierw dostanę wypowiedzenie to będę musiała odłożyć starania narazie... Dlatego zalezy mi bardzo na czasie i wszystkiego spróbuję, byleby się tylko udalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A luteine to od lekarza czy sama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bellybestfriend wyznaczyl mi date porodu na 30 listopada a to tak niedokladne pewnie ale wyglada na to ze jak wszystko bedzie dobrze to bedziemy mieli prezent mikolajkowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
To plany na Andrzejki masz z dużym wyprzedzeniem :p Mi lekarz wyliczał tak: data ostatniej @ odjąć trzy miesiące i dodać trzy dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Jak by mi się udało w tym cyklu to bym na 26 grudnia chyba miała termin, to prezent pod choinkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedzcie mi dziewczyny bo tak sie juz dlugo zastanawiam...jak myslicie jaki rodzaj depilacji w ciazy jest najlepszy poza zwykla maszynka ? co do kremow jedni mowia ze w ciazy sa niezastapione a inni ze szkodza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki jakos taka zawieszona jestem dzis ehhh moze przez pogode :) no ja tez bym chciala prezent swiateczny :) bylo by milo no ale czas pokaze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kremy to chyba nie bardzo tzn wiesz to sie teraz zmienia i nawet farba do wlosow ponoc jest nieszkodliwa :) a moze wosk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Ja tez nie wiem, czy można jakies kremy do depilacji. Wosk chyba tak, bo kosmetyczka, do ktorej jezdze opowiadala mi kiedys jak kobitka przed porodem przyjechala do niej na depilacje miejsc intymnych ;D bala sie zeby ta kobitka rodzic nie zaczela heh :) ale teraz to juz robia tyle rzeczy odpowiednich dla mam, ze moze mozna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mogę się przyłączyć? Również staram się o malenstwo. Mam już 4 letniego synka. Mam 23 lata. W zeszłym roku poronilam w 6 tyg. Za 9 dni się okaże czy się udało. Jest to nasz 1 cykl starań. Czytam was od początku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość litówka
Witam! Mam na imię Ania i też się staram o dzidziusia. Nasze starania trwają już dość długo bo prawie rok. Piję zioła ojca Sroki, owulację mierzę testami owulacyjnymi, łykam kwas foliowy, badania mam w normie. A w ciążę nie zachodzę :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja litówka założyłam niebieski nick. Dodam, że mam 31 lat więc czas mnie nagli.:-( :-( :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×