Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

mnie najbardziej wkur..ia jak mi mowia NIE RODZ DZIECI. bo takie te mamuski zmeczone ... tyle ze one powpadaly,a ja chce swiadomie dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie miałam na myśli wolny datek na cele klasztorne. Czyli dobrze zrozumiałam. Dziękuję Frania! Zioła ojca Sroki regulują okres jak się je regularnie codziennie prawie o jednakowej porze pija od okresu do okresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja właśnie zaczęłam trzeci cykl. Niby nie długo, ale mnie już frustruje to czekanie. Byłam przekonana, że zajdę od razu w pierwszym cyklu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Ja 7 cykl.jak zaczynaliśmy też byłam pewna, że odrazu się uda, a niestety nie jest to takie łatwe.jak mam jakieś bóle, klucia w jajnikach to odrazu o czym innym próbuje myśleć, bo wcześniej za każdym razem właśnie w taki sposób się niepotrzebnie nakręcałm i stresowalam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efinka26
Dzieki za przyjecie :) Jutro sie dopisze do tabelki, bo z tel mi niewygodnie. Ja badania zrobilam bo mialam mega dlugie cykle po 50 dni i wiecej. Dostalam hormony i od kilku mcy badania w normie a okres dalej przychodzi jak chce, wiec mysle ze jeszcze gdzies jest problem. Zrobie usg i jesli wyjdzie ze nie mam owulacji to wtedy zamowie sobie ziolka ktore polecacie... Wiem co czujecie bo ja tez wszedzie widze ciezarne, wiekszosc kolezanek ma dzieci i kiedynie wejde na fb to jakas nowa znajoma chwali sie ciaza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Paradisee to ja własnie jestem na tym etapie, że każde ukucie, ból, cokolwiek próbuję podpinać po ciążę, zagnieżdżanie itp. Mam nadzieję, że w tym miesiącu uda mi się trochę opanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dziewczyny zadowolone z ziolek. mam nadzieje ze nie bede musiala ich pic 3 miesiace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak czekam na to owulacje a co jak jej nie bedzie,tzn jak nie peka mi np pecherzyk no chyba zwariuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Gdzie można kupić te zioła i jak się nazywają ?można je kupić nw internecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
znalazłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja je właśnie dzisiaj kupowałam na allegro. Jakoś ze dwie strony wstecz jest pewnie link. Kupiłam zioła ojca Sroki i dodatkowo zioła na pierwszą i na drugą fazę cyklu - wszystko razem za 28 zł :p Ja mam chyba problem z prolaktyną, a włsnie te zioła chyba na pierwszą fazę cyklu mają to uregulować - zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziola ojca sroki. sa rozne mieszanki ja pije mieszanke nr 3 na owulacje,zamowilam gotowa na intrnecie ale mozna zrobic samemu kupujac w zielarskim,ziola i zmieszac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Mnie te bole podbrzusza tak nakrecaja bo nigdy w zyciu tak nie mialam. Nigdy ani przy owulce, ani przed okresem mnie nawet nie smyrnelo... chyba ze to po odstawieniu tabletek tak mi zeswirowal organizm... sama nie wiem co mam myslec! :( Ja jestem wierzaca, chodze do kosciola, ale jakos rzeczy typu ten pasek nie moge sie przekonac. Wole sie pomodlic zwyczajnie :) moze po prostu trzeba w to mocno wierzyc. Ale nas staraczek jest :) Chyba nasz najgorszy problem polega wlasnie na tym, ze chcemy juz, natychmiast byc w ciazy, a tu inaczej wychodzi :( My dopiero 2 cykl sie staramy, a podobno statystycznie w Polsce jest 6 miesiecy... musimy przyspieszyc to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Aneczka moja znajoma ma wysoka prolaktyne, ma cykle bezowulacyjne i bierze leki na to. Jesli takie cos podejrzewasz to moze zrob jakies poeazniejsze badania. Tylko nie mysl, ze chce Cie straszyc. Kazdy organizm jest inny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i rob ten test bo dzisiaj powiinnas dostac@ a jej nie ma i cie boli brzuch. a bolacy brzuch o czyms swiadczy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Dziewczyny co sądzicie o testach ze stron np.allegro czy podobnych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
:) jak jutro bede Wam wyla od rana, to mnie pocieszcie jakos oki? :D bo jak wpadne w rozpacz, to hoho... :/ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniutka sluze wirtualnym rekawem:) ale wierze ze bedziesz wyla ale ze szczescia. ja kupilam testy owul. na allegro paskowe. chyba nicm sie nieoznia od tych drogich w aptece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Też mi się tak wydajekale ostatnio ki ktoś powiedział, że są mało 'wiarygodne'. AniaAniutka oczywiście, ale wydaję mi się, że Franka ma rację co do Twojego płaczu :)♥ Jutro zamówie zioła :) może te małe zmiany pomogą ;) ja od czasu do czasu mak klucia w lewym jajniku i bóle podbrzusza, ale z tego co pamiętam nie raz tak miałam, chociaż nie ukrywam, że jakaś mała nadzieja jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no zaden nvie da 100% pokazuja po prostu wzrost poziomu LH moze to byc owulacja moze to byc czas okoloowulacyjny albo po prostu inny czynnik ktory moze odpowiadac za wzrost LH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet monitoring cyklu moze nie byc pewny na 100% bo nie wiadomo kiedy pecherzyk peknie. dlatego mowi sie ze jak sie zbliza owulacja to najlepiej sie kochac co drugi dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
No to dobranoc wszystkim :) do jutra dziewczyny :) AniaAniutka trzymam kciuki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i zostalam sama... cos mnie bezsennosc meczy;) dobranoc kochane :) czekam jutro na dobre wiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wooow ale sie naprodukowalyscie :-) znalazlam rozwiazanie mojego niby uczulenia jakis syf nam sie zalegnal pod materacem ehhhh do d**y ten klimat codzienniw sprzatam wietrzecigowno kupie sobie tylko jakies masci i nie bede spala w lozku juz sie przenioslam na sofke:-) ehhhh durne robaczki az mi slabo jak sobie pomysle ze chodza po mnie w nocy :( witam jeszcze raz wszystkie dziewczynki:-) alez nam sie forum rozrasta :-) aniuuu bedzie git niema co sie martwic za wczasu :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Dorotko, dobrze że znalazłaś przyczynę :) Oby teraz juz wszystko poszło gładko ;) Aniu, czekam z niecierpliwością na Twój wynik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×