Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość lara123
ja ze slaska jestem. no my tak samo od okolo 3 lat bez zabezpiecznia w tamtym roku staralismy sie ale nic nie wychodzilo potem musialam przerwac przez chorobe a teraz znow zaczelismy pierwszy cykl staran... pochwale Wam sie wogole ze za dwa miesiace mam slub :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witajcie kochane :) Lara gratuluję, jak przygotowania? Ja jestem z okolic szczecina, daleko mi do Was.... Staram się trzeci cykl, wcześniej brałam 6 lat tabletki anty więc może to potrwać... Jednak skusiłam się na tego Castagnusa, dzisiaj wzięłam pierwszą tabletkę :) Mam nadzieję, że obniży nieco prolaktynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Dziekuj***ardzo :) jakbym wtedy jeszcze miala fasolke w brzuszku to chyba bylby szczyt marzen hihi :) jak sie dzis czujesz Dorotko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
no juz prawie wszystko mamy zalatwione jezeli chodzi o urzedy, sala itd teraz zaczyna sie goraczka najwieksza bo wszyscy chca sie spotkac ustalic szczegoly itd. a Wy juz dlugo mezatkami jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja od prawie 5 lat, braliśmy ślub jak syn miał roczek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
dziekuje Guerka :) no rzeczywiscie poludnie jak narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski :) ja też z małopolskiego i prawie 2 lata po ślubie. gratulacje Lara. Ja swój ślub wspominam super i żałuje ze tak szybko się skończył chciałabym jeszcze raz :) ale bardziej teraz pragnę czegoś innego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Dziekuje Mysza :) no to macie juz ladne staze jako zony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Aneczka mam nadzieje ze szybko sie wam uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dziekuje dzis dobrze :) zero uciazliwych dolegliwosci :) zjadlam rano sniadanko a teraz mleko z kawa :D ja jestem mezatka od roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Dorotko to fajnie ze wszystko jest ok.oby tak dalej... tak mysle robic test jutro czy w sobote? na sobote mam termin @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Lara, nie dziękuję :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobilam w dzien tej wczesniejszej miesiaczki bo wiedzialam ze po luteinie przychodzil co do dnia i godziny .Czekam na jutro bo jutro mija 27dniowy cykl i chce wiedziec czy napewno wssio oki i ruszam do lekarza :) zdecydowalam ze pojde i on mnie pokieruje na badanie krwii ewentualnie moczu czy co tam trzeba :) zapowiadaja sie meeega wydatki hehe :) tutaj jest strasznie drogoo :) za sama bete wolaja 170 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
A ja myślałam że u mnie 42zł za bete to dużo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh tez juz chcialabym zużyć te testy czekające w szufladzie :) ale to dopiero około świąt wielkanocnych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Lara, jak dasz radę to wytrzymaj do soboty, a jak nie to możesz spróbować wcześniej, tylko jak będzie negatywny to się nie przejmuj, bo może być za wcześnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
:) to mowicie ze moge zrobic jutro? czy jednak poczekac na sobote? kurcze nie wiem... :) na pewno bedzie ten sam wynik Dorotko :) A Tobie Guerka życze zebys musiala uzyc tylko 1 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie :)jaki jest najczulszy test, który pokaże ciążę jeszcze przed @?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
ach to chyba zaczekam do soboty, jeden dzien mnie nie zbawi a po co mam sie stresowac i dolowac niepotrzebnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Bobo- test strumieniowy chyba jest najczulszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wam powiem jak to ze mna bylo bo tak myslelismy wczoraj z moim a wiec najprawdopodobniej do zaplodnienia doszlo pomiedzy 21-23 :) owu wypadala jakos wtedy jak Wam pisalam nie czulam jakos strasznie niczego Pierwszy test zrobilam 26go i wyszedl negatywny czyli ok 5 dni po no a 30go juz wyszedl pozytywny :) czyli tak po 10 dniach od owu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
no ja owu mialam podobnie kochana... zrobilam 31 i nic,,, ale ja mam dluzsze cykle okolo 34-36 dni...nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam jakiś check&go teoretycznie pisze ze juz mozna robić 6 dni po zaplodnieniu. Ale chyba zaopatrzę sie w ten bobo test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
wedlug mnie tez bobo jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najczulsze testy to clearblue .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam clearblue te testy pokazują nawet w którym tyg. Jesteś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×