Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość Aneczka8828
Dorotko, każdy może mieć swoje zdanie, ale trzeba go upubliczniać, urażając kogoś przy tym. Jak można tak nazwać dziecko, zresztą co komu do koloru skóry. Dla mnie to jest objaw debilizmu. A tak wogóle to przepraszam, uniosłam się ;) Nerwy mam jeszcze i to przez to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Dorotka Ty masz tam super miejsca, no nie? nie wiem, czy dobrze kojarzę, ze to w Dubaju, taki hotel-żaglówka i wyspa w kształcie palmy? tak mi się jakoś skojarzyło :) mnie się zawsze podobali faceci z ciemną karnacją, czarne włosy, czarne oczy... a mam brązowowłosego (ale wyraz wymyśliłam), zielonookiego cudownego męża :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom to tutaj :) hotel na tzw wyspie :) i ten budynek burj khalifa :) moj maz moze i jest ciemniejszy ale nie jest czarny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kupowalam ale z apteki internetowej placilam po ok 2 zl i bardzo zadowolona bylam...ciaze wykryly mi w 8 dniu po owulacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Ale super... bardzo bym chciała kiedyś tam pojechać i zobaczyć na żywo :) Wasze dziecko będzie śliczne, jak każde :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bedekarmiccycusiem
ojojoj dopiero na 8 dzień po owulacji wykryło ciążunię? przecież to może być traumunia dla bejbi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 8 dniu po owulacji mialam test pozytywny w 10, 12 i 15 dniu po owulacji robilam bete a w 17 dniu bylam u gin i potwierdzila wczesna ciaze, w poniedzialek ide na kolejna wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja jutro do lekarza na popołudnie jestem umowiona :) zobacze co mi powie :) juz dzwonilam do pracy powiedzieć im ze wychodze wcześniej i mam gdzieś ze będą gadac :) a na sraczki szkoda klawiatury...i nerwów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Czytam i czytam i doczytac nie moge :) ja tez uwielbiam czytac ksiazki ,ale Greya nie mialam okazji a slyszalam ze jest fajny :) musze sie za niego zabrać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Ja już po pracy i zakupach, odpoczywam. Jak dobrze że jutro piątek ;) Sraczki jak dla mnie mają nierówno pod sufitem, faktycznie lepiej nie komentować ich wpisów. Dzisiaj mąż w pracy, więc wieczór żarełko+telewizor przede mną :D Koniecznie po wizytach u lekarzy zdawajcie relacje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Moj lekarz jest na jakims seminarium czy cos takiego i dopiero mam pierwsza wizyte na 19 -gdzie tam jeszcze ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Annasar, to juz moze serduszko będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Fajnie by bylo :) juz nie moge sie doczekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Tak dla dziewczyn, które bardzo nie mogą doczekać się testowania, a mają testy owulacyjne. One podobno (nie wypróbowałam, więc nie jestem pewna) potrafią wykryć ciążę ok.6 dni po zapłodnieniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
ja probowalam i faktyczne test owulacyjny tydzien po owulacji pokazal 2 kreski,wiec chyba cos w tym jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Czytałam na innych forach, że dziewczyną wychodziły, a później testy ciążowe potwierdzały. Dobrze, że potwierdził ktoś "swój" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Do jutra Dorotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny przepraszam że się wtrącę, ale jaki jest sens robienia testu parę dni po możliwym zapłodnieniu_ NIe lepiej pocyeka do terminu @ ? Sama kiedyś starałam się o ciążę więc rozumiem wszystko, ale takie testowanie nie ma sensu! Pozdrawiam i powodzenia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Do jutra Dorotko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Poprostu nie wszyscy są tak cierpliwi, że dają radę wytrzymać do terminu @. Ja sama do nich należę i chcę jak najszybciej wiedzieć czy się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
nie dodało mojego posta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Teraz dodało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ja tak samo Aniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej dziewczyny mam problem prosze pomózcie mi.. otóż kochałam sie z moim chlopakiem prawie codzinnie bez zadnego zabezspieczenia.cały czas wpuszczał mi sie do srodka.chcielismy iść na całość i to zrobilismy.:.zrobiłam juz 3 testy ciążowe i wyszły negatywne ze nie jestem.nie mam żadnych wymiotów zadnych objawów tylko ze strasznie duzo jem i pale.okres mam reguralnie co 28 dni.a teraz mi sie spoznia juz 2 dni..i nie wiem co mam dalej zrobic..??tylko ostatnio mi z pochwy cos białego wyleciało..POMÓZCIE MI PROSZE CO POWINNAM ZROBIC..?? POZDRAWIAM...a chciałabym byc w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×