Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Aniaaa!!!! Nooo i od razu mam lepszy humor. Moje gratulacje kochana :***** co do mizi mizi bezstosunkowego. Podczas orgazmu,wystepuja skurcze i pewnie dla tego, mam tak przed@

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam kiedys tak ze po stosunku strasznie zaczynalo boloc w podbrzuszu i promieniowa do zoladka bralo na wymioty, pojawiaj sie zimny pot zawroty glowy. Lekarz powiedzal ze pecherzyki ktoresa na jajnikach pekaja i krew z tych pecherzykow dostaje sie o otrzewnej i dla tego... brzmi strasnie ale podobno nie ma powodw do obaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Aniu ja mam tak juzod kilku dni ze boli mnie brzuch na dole ,po miziu miziu tez, \Wiec nie wiem o co chodzi ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki witam w ten niedzielny poranek :) u mnie dzien spodziewanej wczesniejszej miesiaczki :) narazie cisza jest juz 11 :) jak to mowia nadzieja umiera ostatnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witajcie dziewczyny :D Przede wszystkim gratulacje Aniu, dbaj o siebie i małego bąbelka :D Wczoraj mnie nie było, mialam spotkanie z koleżankami z liceaum, więc moje myśli trochę odsunęły się od wiadomego tematu. Dzisiaj zaprosiłam rodziców i brata na obiad, więc też mam masę roboty ;) Udanej niedzieli kochane, ja dzisiaj zaczynam starania :p do owu jeszcze ok. 3-4 dni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kobietki! U mnie cyrk na kółkach. Mąż jeszcze nie pojechał, jedzie wieczorem. Ale to później Wam opiszę, teraz idę gotować obiad i chcę jeszcze trochę z nim pobyć :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Dzień Dobry Dziewczyny :))) ja niedawno wstałam wypiłam kawe i oczywiśćie weszłam na forum :) coraz bliżej do @ , chce,żeby już przyszła. czuje się okropnie nie wiem sama co mi jest... muszę posprzątać i uciekam na zakupy - może poprawi mi się humor. a Wy dziewczyny jakie plany na dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Witam was dziewczyny :) ja dzisiaj leże. Syn ma jelitowke,lezy z goraczką.A mnie od wczoraj poboloewa brzuch i nie za dobrze sie czuje ,wiec dzisiaj dzien leniuchowania, Az serce peka bo na dworze tak pieknie,ale co zrobic sila wyzsza ! Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Miłego dzionka dziewczyny.ja uciekam na zakupy :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Witajcie :) Ale wczoraj byl dzien... okradli moich dziadkow w poludnie, a wieczorem umarl nagle moj sasiad... co za dzien :/ U mnie 37dc i @ nie ma. Dopoki jej nie ma, to caly czas mam jakas nadzieje :) nie wiem, nawet te testy negatywne jakos do mnie nie przemawiaja ;) moze robie sobie falszywa nadzieje, ale trudno... Przez te kilka dni, kiedy sobie mysle o ciazy, to pragne dzidziusia jak nigdy :) Powiedzcie mi cos dziewczyny... Czy to tylko moje zludne uczucie, czy moze cos byc na rzeczy mimo tych negatywnych testow? --- Aniu annasar nawet nie wiesz, jak sie ciesze Twoim szczesciem :* tylko uwarzaj teraz, zebys sie od synka nie zarazila! --- Paradisee jak po zakupach? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Aniu to nie cielawy dzien :( Mysle kochana ,że jest cos na rzeczy :) moze zrob jeszcze jeden test,a najlepiej wybierz sie na bete .Tak bedzie najlepiej bedziesz 100 % wiedziala :) Zycze ci zeby ta wredna małpa sie nie pojawila przez najblizsze miesiace :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Aniu a z jakiej firmy robilas test?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Aniu problem w tym, ze nawet nie wiem, gdzie bym mogla ta bete zrobic. Mieszkam na wsi, u nas w osrodku robia badania krwi tylko w jeden dzien, a na wyniki czeka sie tydzien... no i trzeba jeszcze dostac sie do lekarza po skierowanie... chyba, ze dowiem sie w najblizszym miescie. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Pozostaje ci kochana czekac i wybrac sie do lekarza ,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj to faktycznie nie dobrze:( ludzie to jednak sa mendy u mnie powoli dzien dobiega koncowi puki co niema @ co ide do lazienki siku to modle sie zeby nic nie zastac:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
AniaAniutka to straszne ... nie wiem skad sie tacy ludzie biora,mam nadziee,ze nic sie nie stalo Twoim dziadkom.Bardzo mi przykro z powwodu Twojego sąsiada. Czytałam wcześniej wypowiedz jednej z dziewczyn,że testy wychodziły negatywne,a ona i tak wiedziała,że jest w ciąży,pózniej lekarz potwierdził,ale dlaczego wychodziły negatywne to już nie pamiętam.... :) Życzę Ci dwóch kreseczek z całego serca :* Dziewczyny im bliżej do @ tym bardziej się załamuje... :/ czuje się okropnie,aż mi się chce płakać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, nie trzeba skierowania, bete się robi prywatnie. U mnie kosztuje 42zł, ale wiem że w innych miastach to trochę ponad 20 zl. Idzie się normalnie do laboratorium (tylko musialabys do miasta jechać), mówisz że chcesz badanie beta hcg, płacisz i Ci robią. Z reguły wyniki są jeszcze tego samego dnia. Ja miałam dzisiaj robić obiad dla rodziców, ale taka piękna pogoda, że pojechaliśmy do nich (mają domek) i zrobiliśmy grila :D Jak to my nazywamy "otwarcie sezonu" zrobiliśmy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Dorotko zycze ci zeby nie przyszla :) trzymam mocno kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
To jak jeszcze nie bede miala @ to musze skoczyc do tego miasta obok, albo juz do ginki, bo i tak musze jechac... Dziadkom na szczescie nic sie nie stalo, ale babcia ma problemy z cisnieniem, strasznie sie zfenerwowala, bo kupe kasy im zabrali... no ale wazne, ze im nic nie zrobili...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annasar
Ten pink test jest dosyc dobry jakosciowo :) wlasnie on pokazal mi 2 kreski... Własnie najwaażniejsze,ze dziadka sie nic nie stało :) zlodzieja powinny rece poupadac podczas brania pieniedzy.Wandale!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Najważniejsze,że dziadkom nic się nie stało,nie rozumiem jak można być tak podłym i okradać ludzi. co do zakupów to kupiłam sobie spodnie,kolczyki i jakieś d**erele :P AniaAniutka z tabelki wynika,że okres Ci sie spoznia pare dni :)) może powtórz test za 2-3 dni i jak dalej nic nie wyjdzie to zrób bete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
masz regularne cykle ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
No wlasnie nie wiem, bo jestem po odstawieniu tabletek. Poprzedni okres mialam z 8dniowym spoznieniem... ale teraz w tym niby terminie @ zaczal mnie ten brzuch bolec, najpierw jajniki, a pozniej podbrzusze jak na @...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiosnaaa
Cześć :) Aniutka przykro mi z powodu twoich dziadków, dobrze że im się nic nie stało ! A co do spóźnionego okresu to faktycznie najlepiej zrobić bete, będziesz wiedzieć na 100% i taniej ci wyjdzie niż co chwila kupować testy. Moje objawy przed @ zniknęły, powinnam ją dostać 5.04, mam nadzieję że nie przyjdzie, ehhh nadzieja umiera ostatnia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×