Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aneczka8828

NOWE STARACZKI 2014

Polecane posty

Gość paradisee
nie wiem co mam ze sobą już zrobić,powinnam już spać,bo rano muszę wstać...chyba obejrzę jakiś film jak już zrobię jedzenie i może zasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja siedzę i jestem załamana...powstrzymuję łzy,ale dobrze,że mój mąż mnie wspiera.A co do tych ''sraczek'',ich głupota mnie przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
to prawda...ja nie wiem skąd ludzie biorą takie durne pomysły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie wiem co za bardzo mam ze sobą zrobić...dzisiejsza @ tak mnie dobiła,że normalnie na nic nie mam ochoty :( no cóż,ale to daje mi znowu nadzieję na kolejny miesiąc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Kataliablack najważniejsze jest wsparcie od bliskiej osoby :) ja akurat wszystkie emocje trzymam w sobie,ale mimo wszystko mój M zawsze wczuje,że jest coś nie tak i mnie pociesza :) cieszę się również,że moge liczyć na wsparcie od dziewczyn,bo chyba nikt mnie lepiej nie rozumie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim nie rozmawiam nawet on jest ciezki jesli chodzi o takie tematy.ma juz syna z poprzednego zwiazku. stwierdzil ze jak bedzie dziecko to bedzie sie cieszyl. ale nie przezywa tak jak ja. wkurza sie. booze ty znowu test owulacyjny robisz?? juz go pytalam czy moze on nie chce dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
Franka sprzątać o tej godzinie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
hmmm wiesz mój M też ma trudny charakter i na codzień ciężko jest się z nim dogadać,ale mimo to próbuje mnie wspierać chociaż wiem,że napewo nie przeżywa tego jak ja :) Franka ja uciekam.Dobranoc i do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paradisee
hehehee może jakiś film ???ja robię jedzenie włąśnie i za chwile mój wróci więc muszę uciekać .Też może spróbuj zasnąć,bo się nie wyśpisz :) ja przeważnie oglądam film przez 5minut i zasypiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeejcu alesciec napisaly:-) :-) sztorm :-) :-) czytam i czytam no ale juz sie ogarnelam:-) witam katalinablack:-) przykro mi zecdostslas ta malpe za pare dni sie skonczy i bedziesz mogla zaczac dzialac:-) komu nie podziekowalamvto dziekuje :-) wczoraj to wszystko takie zwariowane bylo dzis juz bardziej stapam po ziemi :-) odnosnie smakow mnie martwi ze zaczelam lubiec coca cole oooo boze przedtem wogole moze raz w tygodniu a od pewnego czasu marudze i musze miec codziennie:-) noi jaka w majonezie :-) haha snia sie co noc:-) mnie gubia slone przekaski uwielbiam od zawsze :-) chipsy paluszki:-) mam nadzieje ze cos sie zmieni:-) dzis cos slabo spalam teraz wszsytkie mysli chodza mi po glowie a glownie czy dam rade :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrzylam na te sraczki hahah zal ale powiem wam ze usmialam sie debilizm ludzki nie zna granic:-) my przynajmniej mamy o czym pisac :-) wspolczuje ludziom ktorych jedynym celem zyciowym jest usranie sie za kims :-) i siedzenie na kafe cala dobe w celu dogryziena :-) tak czy inaczej sraczki czy staraczki i tak wam dziekuje :-) moge byc i sraczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj maz niby jak robilam te testy to smial sie troche ze mnie...zawsze mowil ze nastepnym razem sie uda i niby nie przezywal...a jak sie dowiedzial o ciazy to zwariowal;) nic mi robic nie pozwala, dba o mnie a do malego/malej ciagle przemawia, a kiedys jak spalam to narysowal mi na brzuchu markerem oczka, nosek, uszka i buzke usmiechnieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo jak slodko :) no moj narazie jest w szoku tak mysle :) i nie zdaje sobie z tego sprawy co sie dzieje dam mu pare dni na oswojenie sie z ta mysla. On jest bardzo opanowany moze dlatego nie pokazuje po sobie ale jak mu serce bilo wczoraj hahahah :) jak sie dowiedzial :) myslalam ze z piersi wyskoczy :) Ja czytam co wolno a czego nie :P wczesniej czytalam ale jakos bez zrozumienia no a teraz niechce popelnic bledu zwlaszcza ze ja mam lekarstwa stale :( mam nadzieje ze nie bede zmuszona brac az do wizyty bo odstawilam wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Chyba zadna z nas sie dzis nie wyspała :) Jak ja się cieszę ze trafiłam na to forum. Kurcze chyba jestem w gorszej sytuacji pd Was jeśli chodzi o pogadanie z kims na temat dzidzi. Rodzina 400 km ode mnie kolezanki z resztą tez z którymi kontakt tez sie juz urwał. W pracy tez nie ma szans z nikim pogadać. Zostal tylko mój ślubny :) no i Wy. Dzis zaczynam starania, @ jakas krótsza teraz byla (3dni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojjj guerka ja Ciebie rozumiem tez jestem tu calkiem sama :) mieszkamy tylko z mezem i ani jego rodzina nie jest z nami ani moja i praktycznie malo mamy znajomych bo ja mieszkam tu dopiero od roku a maz pracuje codziennie wiec nawet nie bardzo mamy kiedy wyjsc :) ja slabo dzis spalam brzuch mnie pobolewa troszke no ale to chyba normalne jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
hej dziewczyny. wlasnie zrobilam test i negatywny... :( do @ mam jeszcze 4 dni wiec to pewnie za wczescie sprawdzac ale jakos mnie to troche podlamalo... no to bede sprawdzac a wdniu @... jak dzionek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lara poczekaj do @ widzisz ja zrobilam 26go i nie bylo nic a wczoraj juz tak :)dzionek mija calkiem w porzadku zaraz zabieram sie za gotowanie zupki a pozniej to nie wiem pewnie bede polegiwac troszke.Caly czas mam obawy kiedy ide do lazienki zeby czasem nie spotkac tam zadnego bonusa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lara123
Dorotko a termin @ na kiedy mialas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Witajcie dziewuszki ;) Ale żeście się rozpisały ;) Ja już w pracy, dzisiaj mam jeszcze "wizytacje"... Co do pogadania z kimś na temat ciąży, to ja mam dwie przyjaciółki, ale żadna nie rozumie co przechodzę... Jedna jest w 8 miesiącu ciąży, a zaszła w pierwszym cyklu starań, druga jest samotna, więc nie stara się ani nigdy nie starała. Dlatego Wy jesteście dla mnie ukojeniem i dzięki Wam wiem, że nie jestem jedyna w takiej sytuacji. Dziękuję Wam za to :* Witaj Katalinablack :) Nie załamuj się, nowy cykl- nowe nadzieje. Też przez to przechodziłam ponad tydzień temu, głowa do góry, kiedyś musi się udać ;) Jutro według OF zaczynają się moje dni płodne, trzeba intensywnie podziałać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AniaAniutka
Hej :) Witaj Kasiu, nue zalamuj sie, glowa do gory! Kiedys w koncu pokonamy te malpy @... ! --- Dziewczyny u mnie po chwili przyjemnosci znow straszny bol podbrzusza, z takim pulsowaniem az w jajniku, bol jak w najgorzy okres... polezalam z 5min i ustapil... Ewidentnie jest cos nie tak. Nigdy przenigdy tak nie mialam, czy podczas owu czy przed okresem, nigdy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneczka8828
Aniu, radziłabym Ci iść do gina, skoro mówisz, że tak nigdy nie miałaś, to może coś się dzieje... Lepiej, żeby to sprawdził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm Aniu no to faktycznie moze cos jest nie tak rozumiem ze moze troszke bolec ale zeby az tak lepiej jednak wybierz sie do gina :) zawsze to bedziesz wiedziec co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×