Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

jak dać jej do zrozumienia

Polecane posty

Gość autor tego tematu
Nieee Autora boli to ze ma predyspozycje do tego żeby mieć z******tą laske. A gdy chce/próbuje/stara się nawiązać kontakt z prostą dziewczyną to jest jak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosta laska, przeciętnej urody powinna się cieszyć, że ,,książę,, zechciał zwrócić na nią uwagę-chyba dobrze,że cię olała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tego tematu
Dobrze ze są tacy ludzie jak Ty. Podbudują ciepłym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie tez zgadzam z 18:01 jestes dziwny i masz za duze ego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli jesteś tak ,,piękny i wspaniały,, i masz szansę na z******tą laskę to co tu robisz od (niech sprawdzę) marca i jęczysz na jakąś brzydulę- do dzieła królewiczu wyrywaj piękności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tego tematu
Czuje cos tylko do jednej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta brzudula cie nie chce to jednak nie jestes taki z******ty krzysiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tego tematu
Imie sie nie zgadza Ja nie patrze na wygląd materialistki. mieć mercedesa w garażu i wozić się z blacharą która udaje ze kocha to każdy może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak sie to czyta to straszna z ciebie porazka gosciu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autor tego tematu
Sorry ale co masz na myśli? Ja mam dobrze poukładane tylko ze jestem nadwrażliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile masz lat? już ktoś zadał takie pytanie wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten temat mnie roz******la :D gościu prawisz tak jakbyś był tym którego znam, ale nim nie jesteś bo się parę rzeczy nie zgadza. Sorry tutaj każdy może myśleć, że pisze akurat z 'tą' no ale branie za pewnik tego, że ona tu jest... Przyda ci się dobry psychiatra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz bo
czegoś tu nie rozumiem. ona Ciebie olała i mimo tego kosza chcesz nadal czegoś od niej czy Ty ją olałeś a teraz kiedy ona poczuła się odrzucona chcesz do niej wrócić? nie mogę się połapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on jej chyba wysyłał znaki i chciał, żeby ona jemu też dała jakiś sygnał zainteresowania - tylko, że chyba ona nie odebrała tego jako zainteresowanie z jego strony i nic nie zrobiła - stąd autor uważa, ze został przez nią olany.... a mówi się, ze to kobiety wszystko komplikują... Autorze - zapytałeś ją kiedyś prosto z mostu (jak na prawdziwego faceta przystało) czy nie poszłaby z Tobą na kawę/spacer? Cokolwiek?? Czy tylko spoglądasz, spoglądasz, spoglądasz i masz nadzieję, że ona się domyśli i zrobi pierwszy krok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciotka_dobra_rada
autorze trzeba miec jaja i porozmawiac z kobieta a nie uzalac sie tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie K. dlaczego wcześniej nie wspomniałeś nawet półsłowem, że podobam się Tobie? Byłabym szczęśliwa słysząc to od Ciebie, bo akurat mnie spodobałeś się od momentu naszego pierwszego spotkania :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie K. jak mam się do Ciebie uśmiechnąć skoro unikasz mnie, a jak już przypadkiem gdzieś się mijamy to ostentacyjnie odwracasz głowę w przeciwną stronę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
eetam, to nie pan K, tylko panXZ :D ja p*****le ale popaprana baba z tym K :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisal przeciez, ze jego imie zaczyna sie na K. U mnie widze sytuacja podobna,ale ja sie pierwsza nie odezwe. Tyle juz wytrzymalam to dam rade dluzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz bo
to ze napisał że jego imie zaczyna się na K nie oznacza że tak jest na prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet ma wysokie mniemanie o sobie i nie może znieść myśli,że przeciętna laska go olewa, czemu tak mu zależy, na uśmiechu i rozmowie, najprawdopodobniej jego olewa ,a do innych facetów się uśmiecha i chętnie rozmawia, a jego skręca ze złości ,że takiego pięknisia nie zauważa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraz zaraz bo
dobra, a jeżeli ze sobą nie rozmawialiscie tylko patrzyliście na siebie i nic więcej to skąd znacie swoje imiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu wyżej mylisz się, to autor wie jak ona ma na imię, a sama zainteresowana pewnie nie wie nawet o jego istnieniu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a już myślałam, że to MY jednak kilka ostatnich postów autora, rozwiało moje wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani abc
to T?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jjjJJJJjjjJJJ
te autorze jestes tu jeszcze?? Ja mialam dokladnie taka sama sytuacje... wiesz, to ze cie odrzuila kiedys, to moglo byc spowodowane tym,, ze po prostu podobal jej sie ktos inny w tym czasie... ja przynajmniej tak mialam, sytuacja dokladnie identyczna. zakochalam sie na amen w jednym gosciu i po prostu wszystkich odrzucalam, nie chcialam nawet poznawac nikogo, niektore kobiety tak juz maja;) kiedys ktos tez probowal nawiazac ze mna znajomosc, ja nie chcialam, i pozniej nie moglam o nim zapomniec... i nie moge do tej pory, i tak juz prawie od 3 lat go szukam, heh... i znalezc nie moge...;) znaczy kiedys, moze nawet kilka razy go widzialam, ale balam sie podejs.. jak go jeszcze kiedys spotkam, to podejde na bank, tylko wydaje mi sie, ze go juz nie ma tu, gdzie byl, bo dawno go nie widzialam... zabawne i pocieszajace w sumie jest to, ze ktos ma taka sama sytuacje jak ja, myslalam, ze jestem jedyna z takim problemem;) i tez imie na te sama litere:) nie poddawaj sie, damy rade, uda nam sie, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy jest jeszcze sens cokolwiek tu pisać. Chciałabym jedynie powiedzieć: przepraszam za swoje zachowanie, jest mi przykro, że tak wyszło. To do K.K. jeśli jakimś cudem to on jest autorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tylko dowodzi, ze temat jest uniwersalny i każdy może się do niego dopasować. Nie ma tu konkretów. Fakty zebrane w pigułce: znają się z widzenia on do niej zagadał a ona nawet mu nie odpowiada "czesc", natomiast gdy autor miał temat zamknąć ona się odezwała czy uśmiechneła. Ma tez ciągle smutną minkę i zerka na niego gdy on nie patrzy, ale on czuje jej wzrok na plecach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli, wszyscy wpadacie w zbiorową histerię bo jakiś palant założył niezrozumiały dla ogółu temat. z drugiej strony można się śmiać kilka dni z okładem ilu idiotów dało się w to szambo wkręcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:09:-D to się śmiej. Śmiech to zdrowie hehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×