Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Czy to dobra, rozsądna dieta? Bez jojo?

Polecane posty

Gość gość

Chciałabym zrzucić ok 5 kg. Postanowiłam, że będę jeść od 1200 do 1500 kcal dziennie, przy czym bez szaleństw z węglowodanami, głównie białko, zdrowe tłuszcze, a jak już węgle to wartościowe. Nie zależy mi na czasie (dałam sobie 2 miesiące), tylko na trwałości. Czy jeżeli po takiej diecie, dokładając 100 kcal co tydzień, tak by ostatecznie jeść w przedziale 1500-1800, zachowując zdrowe nawyki żywieniowe i 3 razy w tygodniu chodzić na zumbę mam szansę uniknąć jojo? Pytam dlatego, że moja koleżanka po diecie 1000 kcal ma okropne jojo, może w cztery miesiące odrobiła stracone kilogramy (było to niecałe pół roku temu), a dziś jest dużo grubsza, niż gdy zaczęła się odchudzać. Oczywiście, może rzuciła się na jedzenie, co mi raczej nie grozi, ale jestem ciekawa, co Wy sądzicie o moim planie odchudzającym i czy jest on dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt mi nie doradzi :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój pomysł oznacza, ze będziesz całe życie na diecie. Jak człowiek zaczyna mniej jeść, to organizm chce magazynować na zapas, ale nie ma co, bo jedzenia jest za mało. Człowiek chudnie, a potem - jak zacznie jeść normalnie - organizm rzuca się na jedzenie i zaczyna je magazynować na wypadek kolejnego głodu. To jest jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że pomysł nie jest zły - musisz tylko zmienić nawyki żywieniowe i stosować je także po zakończeniu diety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hejka 🙂 Chcesz szybko i dużo schudnąć ?

Kiedyś miałam wielki problem z wagą, byłam otyła, próbowałam wiele diet ale nic mi nie pomagało, koniec końców trafiłam na tego bloga:

dietalux.wordpress.com

Znalazłam tam polecone, bardzo tanie tabletki na odchudzanie, zaczęłam je stosować i udało mi się schudnąć około 20 kg bez efektu jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×