Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pola 25

Moje dziecko było leczone na inną chorobę teraz ma padaczkę

Polecane posty

Moje dziecko miało wypadek chirurg wcale się nim nie zainteresował zlecił rentgen i kazał iść do domu bo, nic mu nie jest a mały cały czas cierpiał bolały go nogi przez prawie dwa lata , był leczona, na perthesa to choroba biodra.Po zmianie pediatry okazało się że to padaczka,Jestem załamana leczeniem naszych polskich lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co poniektórzy LEKARZE nie powinni leczyć ludzi , bo to co się dzieje w służbie zdrowia to jest po prostu chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jestes pewna ze to padaczka a nie PNES ? poczytaj o PNES, czesto padaczka jest mylona z PNES podczas diagnozy i leczenie idzie w zlym kierunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaIgorka
ja również serdecznie współczuję, ponieważ choroba dziecka to chyba najgorsze co może być, ale bądź dobrej myśli. Są jeszcze lekarze, którym zależy na dobru pacjentów. Znalazłam takiego, ale prywatnie, bo państwowo musiałam czekać 6 miesięcy. Zdiagnozował u nas zaburzenia rozwoju psychoruchowego i leczymy się pod tym kątem. Póki co efekty są delikatne, ale jestem dobrej myśli. Jeśli chcesz, mogę Ci dać namiary, może skorzystasz http://neurologwroclaw.com/zakres-dzialalnosci/. Życzę Wam zdrowia i daj znać jak się czujecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sie zawsze zastanwiam czy to aby nie sprytna reklamka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×