Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wczoraj przeczytałam ze niektore laski cały czas zakładaja wkładki

Polecane posty

Gość gość
trzeba być nieźle ograniczoną aby żerować na kobietach z grzybicą, które nie poznały tajemnej wiedzy która im pozwoli uniknąć problemów: noszenie wkładek 24 na dobę. Nobla dostaniesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko napisz jaka jest różnica między wkładką a podpaską oraz dlaczego tyle kobiet deklaruje się że wcale nie nosi majtek bynajmniej te na forum ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpierw sie o cipki klocily,teraz o wkladki...haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie wszystkie wkładki są stworzone z materiałów przepuszczających powietrze, a gromadząca się w jednym miejscu wilgoć to idealne miejsce do rozwoju niekorzystnych bakterii i grzybów. Czy wkładki higieniczne mogą być groźne? Jednak z używaniem zarówno wkładek, jak i podpasek należy uważać. Są one nasączone chemicznymi pochłaniaczami wilgoci oraz substancjami zapachowymi. Ich stały kontakt z narządami intymnymi może doprowadzić do wysuszenia okolic krocza, a w konsekwencji nawet do infekcji." :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej ja też noszę ciągle wkładki i nie wiem jak można tego nie robić. fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja się z wkładką czuję pewniej, szczególnie jak mam te całe dni płodne. co ma do tego pranie majtek, pierze się tak czy siak. tylko nie ma obrzydliwej substancji na materiale, komfort psychiczny. i nie, to nie są pampersy. jest to tak cieniutkie, że się tego nie czuje. taki listek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skończ juz kopiowac załosna dziewucho z innych portali porady. tak,slyszalam o tym ze moze powodowac infekcje, ja jednak nigdy zadnej infekcji nie mialam, i nie zmienie swoich nawykow bo sobie tego nie wyobrazam. i prosze cie odwal sie w koncu od mojej pipy i od moich majtek! ciao.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jeszcze zostały cycki. Rów też się poci, która wkłada watę. dawać do miliona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę wkładki
" trzeba być nieźle ograniczoną aby żerować na kobietach z grzybicą, które nie poznały tajemnej wiedzy która im pozwoli uniknąć problemów: noszenie wkładek 24 na dobę. Nobla dostaniesz. . A gdzie ja pisałam, że noszenie wkładek chroni przed grzybicą? :D Ani nie chroni, ani jej nie powoduje. Napisałam o grzybicy dlatego, że rzucacie tu bzdurami, że kobiety noszące wkładki mają właśnie jakies infekcje od tego, a to nie ma związku (że powietrza nie przepuszcza i inne bzdety - dobra wkładka jest super cienka, bawełniania, od spodu NIE MA ŻADNEJ CERATY, widać że w życiu takiego cuda nie widziałyście :P ). Infekcje nie mają nic wspólnego z żadnymi wkładkami, panie nie-wkładkowe nieraz zapewne grzyba miały i tu je boli :P A ja nosząca wkładki - podobnie jak ktoś wyżej - cytologia zawsze dawna grupa I (juz teraz nie okresla się grup), a pipka cud, miód i orzeszki :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jest ta obrzydliwa substancja na wkładce. Jeden h..ty wymienisz wkładkę ja majtki. Najpierw oczy na wierzch teraz tez chyba opluje monitor ze śmiechy jak łatwo jest was podpuścić żebyście się wzajemnie od brudasów wyzywały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przedstawicielki mojej płci z tego forum to naprawdę neandertale, podobna gorąca dyskusja było a o wyższości d**y na pochwą u ginekologa. na ch*j się o to kłócić i wyzywać ja p******ę. lesbijskie zainteresowania cudzą c**ą, noż k****.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponujesz ....mi sex ......włóż cerate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
golcie se pipki na przedszkolaczki moze przestaniecie miesiaczkowac i podpaski nie bede wam potrzebne a ni wkladki :) bedziecie swierze i niewinne i bez infekcji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaSporoWarta
nie chce mi się wszystkiego czytać, ale naprawdę niektórzy maja problemy... są różne tolerancje na nieświeżość. Czasem się chodzi trzy dni w tych samych majtkach a czasem kilka godzin to już za dużo. Wiecej tolerancji. Wkładki są różne. niektóre takie, ze się przykleja do gaci i nic ich nie czuć. tak jakby ich nie było. Jeszcze inna sprawa. Jak się kupuje majtki firmowe za 100 albo więcej to raczej szkoda narażać na szybkie wyżarcie w jednym newralgicznym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta jasne, juz widze jak zmieniasz majtki pare razy dziennie. haha musialabys ich posiadac z 50 co namjemniej. chodzisz z takimi mokrymi, smierdzacymi majtkami caly dzien. i pewnie na miescie cie juz wyczuwaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość handzia  70
żałosne jesteście. kto chce ten nosi, kto nie tonie... Ja raz noszę, potem nie, jak mi się zechce. Zaraz założę wam temat o wyższości bułeczek nad motylami i tam pójdziecie się wyzywać :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę wkładki
"Neandertale" :D Nie wiem, ja tam się dobrze bawię, takie tematy są najlepsze na tym zje/banym forum :) Na codzień raczej jestem mocno poważną osobą, odpowiedzialna praca i tak dalej, ale pokłócić się dla relaksu o pi/py na forum - bezcenne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam bułeczkę
jestem lepsza od tych obrzydliwych motyli co muszą nosić wkładki bo im się frędzle po majtach tarzają :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boże. Głupi temat o wkładkach a wyzywają się jak nie wiem co. Co Was obchodzi czy ktoś nosi czy nie? :) Kobiety a zero klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nigdy w życiu też nie miałam żadnej infekcji, ani innych paskudnych problemów intymnych, jak większość z was (spójrzcie na temat o grzybicy pochwy ile wpisów pechowiec.gif ). także milczeć, brudaski!" brudaska bo wkładek nie ma pisze o problemach intymnych, bo większość nas je ma. Taki wniosek z twojego wpisu. Wiesz w ogóle co piszesz? Sama chyba nie wiesz. A doinformuj sie o przyczynach infekcji i zaleceniach. dla jaj to zalecają? tak na oczy wkładki nie widziałam co ty...nawet podczas okresu leje mi sie po nogach. Serio. tak twoja że tak powiem pochwa. Pochwa, tak się to nazywa jest wyznacznikiem faktów medycznych? Co ty masz to inni maja a co ty nie masz nie mają tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy jestescie p******* wszystkie, a co to k***a kogo obchodzi co kto nosi czy nie nosi. Mnie to wali nawet jak ktoś w pampersie chodzi, zwisa mi to i powiewa. czy wy uważacie się za lepsze ze te wkładki nosicie albo nie nosicie????dziecarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bułeczki nie noszą wkładek, a motyle noszą. Koniec dyskusji:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniam tyle ile potrzebuje. A ty co 3 sekundy zmieniasz wkładkę.. Co za idiotyczna dyskusja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ej, ej miało być o cyckach. Czy w rowie nosicie watę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wybuduje dom radosci
gość Tak, a faceci zdejmują majtki, a tutaj ser na napletku i smród na całe mieszkanie. Akurat jest się przed kim wstydzić - przed Polakami, Cebulakami, Burakami, Srakami. x x Nie wiem jakie doswiadczenie mialas ze swoim partnerem ale moj maz jest bardzo czysty i nie spotkalam sie z tym aby smierdzial lub mial SER na napletku. Wspolczuje doswiadczen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRA. UŚMIAŁAM SIE. TAK TO JA AUTORKA> FAJNIE się was sprowokowało. ha ha. Buziaczki, jesteście mega...na zasadzie ja wiem lepiej bo ja tam mam. Myślę, że już wystarczy tej kompromitacji. Było zabawnie ale co za dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
baby to sa jednak glupie. jak mozna sie wyzywac?? zupelnie nie rozumiem nazywania kogos brudasem bo nie nosi non stop wkladek. dla mnie to idiotyzm. jak osoba sie normalnie myje i jest zdrowa to ladnie pachnie. ja nie lubie wkladek. nosze je tylko i wylacznie w ostatnich dniach okresu i mi to wystarczy. i zawsze mam suche majtki i nic mi nie smierdzi. i jestem czysta wiec prosze nie gadac debilizmu o brudasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
".. ale moj maz jest bardzo czysty i nie spotkalam sie z tym aby smierdzial lub mial SER na napletku..." No masz rację, mój też, w końcu wydajemy na wkładki 200 zł miesięcznie. Ja mam niebieskie, on zielone i ani ja ani on nie mamy syfu na narządach i majtkach. Wkładki górą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nosisz tylko w ostatnie dni okresu? a płodnych dni to nie miewasz? przeciez wtedy jest duzo sluzu. nie gadaj ze chodzisz w morkrych majtkach? hahahah obleśne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×