Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wczoraj przeczytałam ze niektore laski cały czas zakładaja wkładki

Polecane posty

Gość noszę wkładki
A ja ci polecam (do pani wyżej) mniej słuchać zaleceń tak zwanych "ekspertów", a więcej własnego rozumu (pierwszy z brzegu przykład - latami eksperci udowadniali mi, że nie mogę chociażby jeść jajek ile chcę, bo padnę na cholesterol, a tu niespodzianka - okazało się, że jajko cholesterolu nie posiada prawie w ogóle, za to jest bombą witamin i cennych składników, taki mały off topic, żebys zakumała, gdzie mam "ekspertów" :D ). Wkładki chcę nosić i będę, infekcji nie miałam w życiu i nie zamierzam zmieniać swoich zwyczajów higienicznych, które mi pasują, bo tobie "ekspert" cos powiedział :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taa jasne ale sobie przykład znalazłaś. Sama najpierw zastosuj się do swojej rady i kieruj się rozumem a nie obsesjami :) Paranoje się leczy ale ponieważ z jajami nie wyszło to za 100 lat może jednak uznają paranoików za najzdrowszych osobników na ziemi. Masz rację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam mało w płodne, żeby nie powiedzieć że nie mam wcale i co mi zrobisz? Posmarujesz żelem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę wkładki
Nie noszę wkładek, bo mam jakąś obsesję (że co? :) ), noszę bo lubię. Kończę z tobą dyskusję, nieświeża paniusiu ;) 🖐️ . A teraz wyciągnęły jakiś "ser" spod napletka! :D Fuuuuj, w życiu czegoś takiego u mojego partnera nie widziałam i na pewno nie zobaczę :D Dobra, jak dla mnie dość tego tematu, spadam, dzięki za zabawne prowo :P 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOBRA. UŚMIAŁAM SIE. TAK TO JA AUTORKA> FAJNIE się was sprowokowało. ha ha. Buziaczki, jesteście mega...na zasadzie ja wiem lepiej bo ja tam mam. Myślę, że już wystarczy tej kompromitacji. Było zabawnie ale co za dużo..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś tak samo nieświeża jak i ja. Nie wiem czym się wiec podniecasz i w czym jesteś lepsza. Obsesja ci już rozum odebrała do reszty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiem ze wpis o motylkach byl nie fair :classic_cool: przemilcze ze merytorycznie tez nie wypal i odczep sie od motylkow 😠 male sa ładne :) 🖐️ a buleczki tez bywaja bułami i co :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę wkładki
Autorko, przestań wklejać to swoje info, że to prowokacja (widzę, że chodzisz z powodu tego prowa dumna i blada oraz domagasz się uznania, nawet capsem wywaliłaś, że to prowo :P ). A prawda taka, że guzik kogo obchodzi czy to prowokacja, kafeterianki się kłócą, bo lubią, więc skończ przeżywać, że ci prowo wyszło :P Pa, miłego dnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka: O zakazujesz mi? A kim ty jesteś? Widzisz mnie? Masz omamy? Ja nie widuję ludzi z kafe. Wiesz czego się domagam? Jasnowidz? Chcesz numer do mego psychiatry? Czyje że się przyda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmienie i do wieczora mam czyste majtki, a po kapieli i tak nowe zakladam. xxx Chcesz powiedzieć, że zakładasz po wieczornej kąpieli majtki? I śpisz w nich? To dopiero BRUDAS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę wkładki
"Chcesz numer do mego psychiatry?" . O, chodzisz do psychiatry?! :D Pewnie dlatego, że jesteś zdrowa na umyśle :P Nie mam więcej pytań (buhahaha) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19.03.14 mala poprawka - jajko posiada cholesterol, i to nie tak mało, ale w większej części ten dobry, nieszkodliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zakładam po wieczornej kąpieli majtki kąpielowe. Tak brudasko xxxx.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po h*j zakładacie majtki? w średniowieczu ich nie było,podcierali sie szmatami,srali i lali na ulicach,i było git...a teraz macie wkładki milion rodzajów i k***a zle! A prawda jest taka ze babie zawsze leci,i to tylko WASZ wybór czy leci na bielizne czy na wkładke.Tylko KTERYNKI pisza ze mają czyste majty i nic nie leci - OSZUSTKI! Załóżcie sobie jeszcze temat - kolor sraki,kolor moczu,kolor periodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie dziwię się. Po tobie się nie spodziewałam logicznych wniosków. Buhahaha. AUTORKA. tam się z tym jajkiem popisałaś ze hłej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy wiecie po co są majtki. Ja bym 5 par ubierała. Bo co mi suche majtki jak i tak mam na nich mokrą wkładkę. Te wytłumacz mi ty z średniowiecza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę wkładki
mój mąż nosi specjalne wkładki dla mężczyzn i sobie chwali. ma czysto sucho i pachnące organy, jak braknie to używa moich.a wy wiesniary się meczecie ze swoimi pierdzielami cuchnacymi na kilometr, ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noszę wkładki
Dobra, dobra, autorko, pozdrów SWOJEGO psychiatrę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty pozdrów swojego przyszłego psychiatrę. Jak widujesz kafeteria i nie wiesz co piszesz to nieuniknione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahHA w zyciu sie tak nie usmialam :-D dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gośc 18:59 Jak dla mnie noś nawet 10 par na d***e,co mnie twoje dupsko obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no skoro od oszustek ludzi wyzywasz. to chyba cie obchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odbarwienia od śluzu na majtkach buahahahaha. W życiu nie miałam odbarwien na gaciach. Chyba łazienka gacie zmienia przy niedzieli. ODBARWIENIA OD SLUZU NA CZARNYCH GACIACH :D:DLeże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koniec dyskusji poniedziałek do środy wkładki noszą blondynki czwartek ....niedziela brunetki poniedziałek wtorek wszystkie noszą podpaski. Rude się nie muszą myć bo nikt ich nie lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość po h*j zakładacie majtki? w średniowieczu ich nie było,podcierali sie szmatami,srali i lali na ulicach,i było git...a teraz macie wkładki milion rodzajów i k***a zle! A prawda jest taka ze babie zawsze leci,i to tylko WASZ wybór czy leci na bielizne czy na wkładke.Tylko KTERYNKI pisza ze mają czyste majty i nic nie leci - OSZUSTKI! Załóżcie sobie jeszcze temat - kolor sraki,kolor moczu,kolor periodu! x Babie ZAWSZE leci?Moze twoim partnerkom:ONie kazda z nas musi miec jakies chorobliwe uplawy i chodzic wiecznie z mokrymi majtami,bo normalne to nie jest :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Matko, nie mogę!! Powiedzcie czy macie śluzowe zacieki na gaciach ? Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem Kobietą - ginekologiem,i to co tutaj przeczytalam woła o pomste do nieba! Proszę zapoznac się chociaz w stopniu minimalnym z jakims poradnikiem,bądż informatorem o ginekologii.Dodam tak na koniec,że częste tzw.podmywanie się niszczy ochronę flory bakteryjnej pochwy,co jest nie zdrowe dla kobiet.Ehhh.... kobitki,kobitki,nie macie zielonego pojęcia o czym piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mefdkdoisoos
jestem kobietą 31 lat, 1 poród, nigdy nie nosiłam wkładek a w owulację wycieknie mi kropla raz na ruski rok!!!! ciągle mam czysto. Albo jesteście brudasami, albo nimfomankami!!! albo weneryczkami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki z ciebie ginekolog jak z koziej d**y trąba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×