Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wczoraj przeczytałam ze niektore laski cały czas zakładaja wkładki

Polecane posty

Gość gość
Mi leci mam spermotok .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boshe laski, po co sie tak kłócić?? o taka rzecz? toż to taka żenada, że aż mi styd, że jestem kobietą :P jeśli ktoś lubi, to niech sobie nosi wkładki, a jak ktoś ich nie lubi, to nie. i w czym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham kobiety ..ale to brudasy ......pisał facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale , czy to prawda że motyle noszą wkładki, a bułeczki nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem bułką i nie noszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja zakładam po wieczornej kąpieli majtki kąpielowe.Tak brudasko xxx Pochwal się swojemu ginekologowi, brudasko do kwadratu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuu to musisz mieć wielkiego motylasa, który wypada w normalnych majteczkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesy jak wy sie tu wyzywacie , jesteście żenujący, jedne drugich od brudasów, ta brudas , tamta brudas leczcie sie bo macie coś z garem,tylko w Polsce kobieta tak nienawidzi drugiej kobiety :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurczę, ja w rowku między piersiami waty nie nosze, bo mam za małe, ale przyklejam wkładke i czesto zmieniam, zeby nie smierdziec potem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam to i jestem w szoku, jacy ludzie sa głupi... jak mozna nosic cały miseiac jakies wkładki, zeby jedna kropla nie zabrudziła majtek? Chyba tu psychiatra potrzebny... lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko w polsce baba babę zeżre z kosciami jak ma odmienne zdanie...żenua !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczerze too
na bank te śmierdzące wkładki noszą tylko motylice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zakładam wkładki jak się zbliża okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy faceci wolą babki chude czy pulchne?? czy w długich czy w krótkich włosach?? czy golić miejsca intymne czy nie?? czy karmić piersią czy nie?? no i w końcu....czy nosić wkładkę cały czas czy nie???? ile ludzi tyle różnych odpowiedzi!!!!!!! nie ma jednego złotego środka dla wszystkich!!!! ale,żeby wyzywać się od brudasów i je*ać jedna drugą...wstyd! każdy niech robi jak mu wygodniej!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój ginekolog wie i chwali. Ciebie też? A przecież ty nie chodzisz. Racja żenua do kwadratu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj utopiłam się we własnym śluzie. Wybieram pieluchy. Te co nie noszą to chyba z " ryngosztoka" wyszły. Lubie pieluchy. LOL. Jak można lubić coś takiego. Owszem używać dla komfortu psychicznego jak się ma takie odchyły ale lubić? Kiedyś chyba dostanę oczopląsu jak jeszcze raz wejdę na temat z tyloma głupimi osobami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie kłótliwe suki:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tam wkładek wcale nie noszę. moim zdaniem to poroniony pomysł, dbam o higienę, zmieniam bieliznę normalnie to po cholerę wkładki, mam wrażenie że by mi to przeszkadzało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lilialuiza84
Niektóre kobiety wolą wkładkę niż szwy majtek. Przeszkadza to komuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może mi ktoś powiedzieć o co to całe larum? każda z nas może postępować jak chce, nosić wkładki cały miesiąc lub też nie i absolutnie nikogo nie powinno to interesować. To indywidualna sprawa na co wydajemy pieniądze. Ja osobiście noszę wkładki przez cały miesiąc z wyjątkami gdy idę nocować u chłopaka bądź on przychodzi do mnie, wiadomo wkładka w majtkach nie jest zbytnio podniecająca i głupio bym się czuła gdyby miał oglądać moje artykuły higieniczne- to bardzo intymna rzecz. Noszę wkładki i nie odczuwam jakiegoś dyskomfortu z nimi związanego, czuję się z nimi zawsze świeżo i bezpiecznie. Jeśli chodzi o kwestię braku "oddychania" to tak naprawdę nasze genitalia nie oddychają już w momencie założenia spodni lub rajstop, które dodatkowo jeśli ktoś ma wrażliwe okolice intymne mogą doprowadzić do maleńkich otarć a jak wiadomo wtedy bronimy się produkcją śluzu. Jeśli są one zmieniane często i nie mają jakiś środków uczulających np: zapachowych to nie powinny powodować infekcji w odróżnieniu od wilgotnych majtek (wilgoć sprzyja powstawaniu infekcji) możemy je zmieniać bardzo często, w szkole na uczelni czy w pracy bo co do bielizny to wątpię by któraś z nas nosiła ze sobą kilka jej par. Oczywiście rozumiem że nie każda kobieta potrzebuje noszenia wkładek przez cały miesiąc, jesteśmy ludźmi i każda z nas ma nieco inną fizjologię. Reasumując, niech każda z nas robi ze swoimi genitaliami co chce i jak chce, nie ma powodu obrzucać się inwektywami typu brudasy itp. Żadna nie płaci za cudze "fanaberie" i nie żyje cudzym życiem, więc dajmy sobie ze wszystkim na wstrzymanie "wolnoć Tomku w swoim domku " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łukasz21z
ja tesz noszem wkłatkę. wsadzam jom między pośladki, pod pachy i pod stopy, zafsze ładniem pachne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hehe zabawny temat głupie piny się kłócą jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak ja bym chciała żeby chłopaki mieli okres i żeby zobaczyli jak to jest :/ i wogule to nie jest nasza sprawa co i jak robimy... ps ja np nie mogę nosić nawet kropelką zmoczonych majtek bo mi nieswojo. a i niech on se poleje czymś czerwonym majtki (wiecie gdzie) xd i niech pójdzie tak na miasto czy do szkoły xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×