Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czemu przeciwnicy MLM to takie tępaki ?

Polecane posty

Gość gość
sciereczki za 2k ? zenek ignorancie mylisz MLM ze zwykla sprzedaza bezposrednia. W MLM nie ma takich drogich produktow. Ogarnij sie. . W sprzedazy bezposredniej owszem sa, np garnki za 4k albo komplet poscieli za 3k lub odkurzacz za 2k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zenek123456789
Tak czy inaczej mlm bazuje na sprzedaży bezpośredniej a to na ogół ma więcej wspólnego z psychologią niż z rzeczywistością. NIE, DZIĘKUJĘ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak juz tam sobie chcesz. Nikt cie nie namawia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
zenek123456789 - masz racje co do tego, że niektóre produkty jak jakieś ściereczki czy komplet garnków czy odkurzacze są od 2k do 4k zł. Właśnie dlatego trzeba znać się na marketingu aby wiedzieć co i jak :) Wspominać nie muszę, że musiałby ktoś być naprawdę rąbnięty aby kupować garnki za około 3k zł :/ Pamiętajcie, że firma firmie nie jest równa. Dlatego nie można wrzucać wszystkich firm MLM do jednego worka :) np: Wspomniany wcześniej FM Group, serwuje produkty w cenach detalicznych od około 18zł do max 80 zł. Wiadome jest, że ceny detaliczne nie będą tanie. Zostając Partnerem tejże firmy możesz kupować te same produkty po cenie dystrybutora nawet o 40% taniej. Idziemy dalej - mając około 40 aktywnych (którzy robią zakupy) Partnerów w swojej strukturze (pamiętajmy, że ludzie na ludziach zarabiają i pieniądze idą od dołu ku górze) to firma przyznaje dodatkowe rabaty na wszystkie produkty, jakieś 5% dodatkowego rabatu. Oczywiście zarobek z 40 osób niestety nie jest zadowalający, sięga około 100 zł miesięcznie, jeśli Partnerzy robią zakupy w każdym dowolnym dniu, każdego miesiąca. Fajnie się zaczyna kiedy ma się 300-400 Partnerów, wtedy firma wcześniej wspomniana daje rabat do 90% na każdy produkt w każdym miesiącu, czyli kosztują w cenie hurtowej - od około 1,80 zł do max 6 zł . Zarobki przy takiej ilośc***artnerów sięgają od 2500 zł do 5000 zł miesięcznie o ile Partnerzy robią zakupy w każdym miesiącu w każdym dowolnym dniu. I wtedy właśnie można się ubiegać o Mercedesa Klasy A w leasingu. Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Rafał Ruszkiewicz @@@Aha, czyli kupujesz dla siebie i zarabiasz, tak ?. A co na to twój lekarz ?@@@ Tak, kupuję dla siebie i zarabiam. Trzeba Pamiętać, że jak chcemy zarabiać dużo pieniędzy to i tak musimy mieć dużo klientów (najlepiej stałych klientów a jeszcze lepiej Partnerów Biznesowych) i wtedy możemy cieszyć się życiem. Mógłbyś przybliżyć temat z lekarzem ?? Bo nie bardzo rozumiem usmiech.gif Pozdrawiam Wszystkich usmiech.gif " @@@ Parterów biznesowych ?, czytaj kolejnych akwizytorów :D Temat z lekarzem ?. Skoro bredzisz od rzeczy i to na publicznym forum to sądziłem, że leczysz się psychiatrycznie. A jeśli nie, to z pewnością powinieneś zacząć leczenie. Aha, nie odpowiedziałeś co to te "różne miejsca" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał R
nie moge nic juz pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał_Ruszkie
SPAM mnie dopadł na Kafeterii i tłumaczyć nie mogę. Szkoda a fajnie było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eee tam, raczej nie masz co...pisać :). Jako wyznawca emelema przesiąkłeś kłamstwem od podstaw swego wyznania, które całkowicie oparte jest na kłamstwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał_Ruszkiewicz
Dobre stwierdzenie szkoda tylko, że działa tylko u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał_Ruszkiewicz
Mówisz o kłamstwie...fakt to może być kłamstwo bo w końcu w internecie nie jesteś w stanie stwierdzić czy rzeczywiście Rafał Ruszkiewicz to Rafał Ruszkiewicz i czy mówi prawdę. To zostaje tylko pytanie czy sprawdzisz to co powiedziałem i się utwierdzisz w przekonaniu, że jest tak jak Ty mówisz czy ja :) No ale myślę, że masz swój rozum i znajdziesz podobieństwa tego co mówię w otaczającym Cię świecie. Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu inny nick. Żałosny parafian. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał_Ruszkiewicz
Już mówiłem, że dostałem SPAM więc musiałem troszkę zmodyfikować nick :) Chciałbym dużo więcej napisać ale niestety SPAM mi wyskakuje, a dokładniej taki tekst mi wyskakuje na czerwono pod okienkiem Treść: Treść została uznana za SPAM :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał_Ruszkiewicz
Przecież mówiłem, że Sprzedaż Bezpośrednia polega na Akwizycji. No i przede wszystkim jak byś chciał zarobić pieniądze nie mając sklepu tradycyjnego?? Właśnie dlatego się uprawiało Akwizycję. Oczywiście to już troszkę inaczej wygląda, bo zaczynają w internecie tworzyć sklepy internetowe aby was tą Akwizycją już nie męczyć zbytnio. Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedna bardzo wazna rzecz. hejterzy i spamerzy na tym forum nie maja wlasnego rozumu, to bezmozgie istoty ktore uwierza we wszystko co przeczytaja w necie. Szczegolnie jesli sa to negatywne informacje, opinie na jakis temat np MLM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał_Ruszkiewicz
Negatywne opinie są ponieważ bardzo ludzi boli to, że trzeba sprzedawać aby zarabiać. Każdy psycholog potwierdzi tezę, że bardzo dużo ludzi nie LUBI sprzedawać. Dlatego są złe opinie. A do tego dowiadują się, że jednak można inaczej zarabiać i nikt ich nie nauczył zasad gospodarki, ekonomi i finansów. Nie tylko że można zarabiać inaczej ale też wkurza ich to, że tą wiedzą się nie dzielą w szkołach: Podstawówka, Gimnazjum i wyższych szkołach. Jednym słowem w szkole Programują Ludzi na Etatowców. Bo jakby było inaczej, to bardzo dużo ludzi Przedsiębiorczych by było. Ale tak nie jest :/ To ich wkurza, dlatego nie chcą słyszeć, że coś innego jest i działa w taki czy inny sposób. Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wychodzi na to ze ci ludzie maja jakies ograniczenia ktore nie pozwalaja im wyjsc poza pewne granice. A tak poza tym to kazdy czlowiek cale zycie jest sprzedawca. kazdy sprzedaje, swoj czas, umiejetnosci, wiedze itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Tak zgadza się. Te ograniczenia powodują wojny, choroby itp rzeczy :/ Sprzedaż jest na każdym kroku naszego życia. Nawet takie głupie Plotkowanie jest sprzedażą :P A słyszałaś jak ten koleś gada, Grażynko...Tak słyszałam.....tylko, że na tym poziomie sprzedaży nie sprzedaje się za pieniądze ale sprzedaje się Plotkę za darmo i swój cenny Czas też za darmo. Wiem, wiem brzmi to tak jakbym wszędzie widział sprzedaż...bo tak jest w końcu uczę się marketingu i sposobu patrzenia na wszystko co mnie otacza i muszę przyznać, że w tym co mówię, coś jest. Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to są te "różne miejsca" w których znajdujesz potencjalnych wyznawców ?. No to podsumujmy : wyznawca emelema sprzedaje ?. Tak czy nie ?. Bez lania wody. Więc ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wyznawca tylko partner biznesowy. I sprzedawac moze ale nie musi. Wazniejsza jest reklama i budowa struktur konsumenckich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Jak to ich nazywasz...wyznawca mlm hehehe niech będzie to określenie :) Wyznawca MLM ma prawo robić jedno i drugie. Nie ma takiej opcji żeby robił Zakupy albo Sprzedawać. Ma jak największe prawo robić jedno i drugie ale też ma prawo robić też jedno z tych rzeczy :) To jest wybór. To właśnie jest cała prawda MLM. O tym gdzie znajduje się ludzi to nie ja pisałem tylko ktoś inny ale odpowiem na to pytanie :) Ludzi znajduje się w dosłownym znaczeniu - wszędzie. To jest: w Tesco, Biedronce, Kręgielni, Facebook, Nasza Klasa, Pub, Kawiarnia itp miejscach. Wszędzie gdzie są ludzie, którzy chcą zarabiać duże ilośc****eniędzy, to tam się ich szuka, nawet w miejscu Twego zamieszkania. Bo w końcu, to co wymyśli człowiek jest dla człowieka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, czyli zaczepiasz ludzi w sklepach i innych miejscach publicznych, tak ?. Zaczepiasz i pytasz czy chcieli by... ? To jak nazwiesz tą czynność ? - Natręctwo ? - Nachalność ? - Wścibstwo ? Czy sprzedaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze hejter nigdy nie pojmie MLMu. ciagle bedzie zadawal glupie pytania. zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żal to ciebie folomeyev :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rafale !, czekam na odpowiedź ?. Jakoś niesamowicie trudno odpowiedzieć ci na proste pytania, dziwne, co ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
To o co teraz pytasz zahacza mocno o etykę sprzedawcy. Powiedzmy sobie szczerze...Co zrobisz aby człowiekowi powiedzieć, że jest taka możliwość aby zarabiać na produktach codziennego użytku ?? Większość ludzi oczywiście powie Ci grzecznie: Nie Dziękuję. Niektórzy powiedzą: Spadaj. A jeszcze inni wyzwą Cię od: Porąbańców itp rzeczy. Raczej nic dobrego z tego nie wychodzi i taki "Wyznawca" MLM traci motywację i kończy zabawę z MLM i mówi: To Nie Działa..., zaś inni nie poddają się i osiągają sukces. Pytasz o czynność: To zależy jakie ma nastawienie osoba do której zagadujesz. Tak jak wcześniej napisałem: Jedni powiedzą grzecznie: Nie, inni chamsko: Spadaj a inni wyzwą cię od najgorszych kretynów. I właśnie to kto ma jakie nastawienie w danym dniu, decyduje o tym czy to jest Natręctwo, Nachalność, Wścibstwo czy Sprzedaż. Podam przykład: Załóżmy, że podchodzę do Ciebie i zadaję pytanie: Witaj Czy Chciałbyś Zarabiać 5000 zł miesięcznie ? Ty odpowiadasz: Tak A ja na to: no i Ci mówię o co kaman, że to MLM...i tu się zaczyna Twoje nastawienie. Załóżmy, że masz fajny dzień i jesteś uśmiechnięty. Kobieta zrobiła Ci lodzika i pobzykaliście się. No w ogóle jesteś HAPPY :D.... to wtedy posłuchasz mnie i będziesz się zastanawiać czy to nie dobry pomysł itp. Problem jest wtedy kiedy masz kichę z dnia i jesteś troszkę podenerwowany. Wtedy takiego gościa jak ja normalnie zbesztasz z błotem. Właśnie o to chodzi co napisałem wyżej. Nie mogę jednoznacznie powiedzieć czy to jest właśnie: Natręctwo, Nachalność, Wścibskość czy Sprzedaż. Może być inna sytuacja: Znów podchodzę do Ciebie i zagaduje:....ble ble ble... Ty powiedziałeś: Nie Dziękuję A ja: Jak ten "Natrętny" bałwan jednak próbuję Cię przekonać żebyś mnie posłuchał albo kupił. To jest ten moment, który się zwie Natręt. Prawidłowe zachowanie sprzedawcy po tym jak Powiesz: Nie Dziękuję, to: "wyznawca" mlm dziękuje Ci za chwile uwagi i mówi: Miłego Dnia. Następnie odwraca się i idzie do kolejnej osoby :) Ten schemat jest schematem latania od ludzi do ludzi i praktycznie nikt takiej formy zaczepiania nie lubi, dlatego robi się marketing w internecie i robi się reklamy w stylu: Czy Wiesz Jak Zarabiać Po 6 Miesiącach Od 2500 do 4000 zł Miesięcznie. Wtedy ta osoba, która jest zainteresowania klika w reklamę i zostaje przeniesiona na specjalną stronę gdzie może zapisać się na newsleter, na której może zostawić swój mail i na ten e-mail będzie dostawał informacje o co kaman z możliwością w każdej chwili się wypisania się z tego newsletera. Mógłbym dalej mówić ale to już sięga marketingu online i wszystkiego co jest potrzebne dla marketera aby odnieśc sukces a zaprawdę powiadam Ci, MNÓSTWO TEGO TAM JEST. Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W jakim celu produkujesz takie teksty ? Krótko : Czy to jest sprzedaż ? Tak czy nie ? Bez lania wody !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Wszystko zależy od nastawienia osoby do które zagadujesz. To jest prawda. Powiedz mi: Czy jak masz kiepski dzień to będziesz tolerował takiego gościa jak ja czy nie ?? Oczywiście, że NIE. Wtedy przypisujesz mi na czole karteczkę: Natręt itp określenia. To jest cała prawda sprzedawania. Wszystko zależy od Ciebie, od Twojego samopoczucia :) Pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Q***a !!!. Ślepy jesteś ? TAK CZY NIE ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał Ruszkiewicz
Dlaczego produkuje takie teksty: Produkuje takie teksty dlatego, że albo mogę wyciąć kawałek z całości i podać na tacy niepełne informacje a Ty nadal nie będziesz wiedzieć o co kaman albo podam Ci obraz całego schematu i będziesz wiedzieć o co kamn. Wybór należy do Ciebie. pozdrawiam Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tepaku przeciez ciagle c***isze ze partner biznesowy moze sprzedawac ale nie musi a ty ciagle sie pytasz czy to sprzedaz jest czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×