Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karmeloweciastko

Jak urządzić urodziny?

Polecane posty

Gość karmeloweciastko

29.03 urządzam urodziny kuzynce. Dziewczyna ma 12 lat. Lubi taniec, muzykę... Zapraszamy 13 osób. Przyjęcie odbędzie się w domu od 16:00 do ok. 22:00. Nie mam pojęcia jakie jedzenie podać, jak przystroić pokój, co zrobić aby goście się nie nudzili. Proszę o pomoc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jedzenia nie ma co dużo robić, bo dzieci nie siedzą przy stole tylko się bawią i na jedzenie nie mają czasu. Syn był w zeszłym tygodniu na urodzinach. Do jedzenia był tort, jakieś przekąski w stylu chipsów i paluszków (wiem, niezdrowe), a potem pizza. Do picia woda mineralna, soki lub gazowane i to wszystko. Co do zabaw, to trudno mi powiedzieć, bo chłopcy w tym wieku sa dużo mniej dojrzali, ale jeżeli lubi muzykę, to może warto pomyśleć o karaoke, poprosić kilka koleżanek, aby przygotowały kroki do podstawowych tańców, a potem je zademonstrowały innym, może konkurs tańca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możesz zrobić przyjęcie w jednym stylu, np. meksykańskim. Podaj wtedy nachosy z serem, panierowane kawałki filetów z kurczaka, kilka sosów, małe tortille, owoce. Napoje też w stylu, czyli np. sok "kaktusowy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może spytaj kuzynkę co by chciała i jak jej równieśnicy wyprawiają urodziny. Myślę, że jedzenie pizzy i chipsów się sprawdzi zawsze. Do tego tort i soki. Zabawy może zgadywanie, rebusy, przebieranie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×