Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chce kochanke

szukam fajnej kochanki

Polecane posty

Gość chce kochanke

Szukam kochanke z kujawsko pomorskiego sa chetne ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a stac cie na kochanke czy jestes pustak i liczysz na darmoche? a jak masz zone to najpierw o nia zadbaj bucu jeden,bo jak ty bys sie czul gdyby ona szukala kogos na boku,albo ktos taki cymbal jak ty sobie ja przygr*******.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce kochanke
Taki cymbal jak ja prowadzi dobrze prosperujaca firme transportowa a z zona dawno juz sie nie uklada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chce kochanke
Pożarliśmy się z żoną gdy przyłapała mnie na tym, jak oglądałem gwiazdy przez koński teleskop :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro sie z zona nie uklada to postaraj sie poprawic wasze relacje,a nie uciekaj sie w szukanie kochanki,a jak sie faktycznie nie poprawi to lepiej sie rozwiesc niz wzajemnie oszukiwac i zdradzac jak myslisz? ale kazdy ma prawo do wlasnych pogladow nawet swinia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego ja mam takie zdanie.........juz wyjasniam bylam zdradzana zona,nawet pojecia nie mialam ze zyje z kawalerem,malo tego nie wiedzialam ze nam sie nie uklada,dlatego mysle co mysle i wypowiadam sie,wiem jak to wyglada ze strony zdradzanej zony,wiem jaki to bol,nie zycze nikomu takich przezyc,wiec lepiej przemysl czy warto brnac w lklamstwo czy nie lepiej cos probowac naprawic zanim zrobisz cos tak okropnego,pomysl bo to nie ty bedziesz potem wylewl potoki lez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×