Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zrobiłem straszną głupote, dziewczyny POMOCY

Polecane posty

Gość gość
każdan normalna kobieta uznała by taki kretynski sms za skończoną definitywnie znajomość ,nawet jesli byłaby zakochana, to nie ulega wątpliwości. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisać codziennie można z wieloma osobami. Jak długo ze sobą pisaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Psychodelirium_ takie rzeczy pewnie zawsze są pół żartem pół serio, wiesz tak na wszelki wypadek trzeba im narzucić te pół serio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mieszkanie daleko od siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jestem pewny że jej też brakuje tego codziennego kontaktu,przecież nie można tak z dnia na dzień o kimś zapomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może dla niej już wcześniej coś zaczęło się nie podobać w waszych rozmowach, tyle że ci o tym nie powiedziała. Albo kto wie, mogła spotkać faceta z którym nie musi się komunikować elektronicznie i twój sms był świetnym pretekstem do odcięcia się od ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszkamy od siebie sporo bo ok 200 km,dlatego tylko raz się widzieliśmy,dodam bo może to ważny szczegół że poznaliśmy się przez internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Tak, ale ja jestem widocznie nienormalna i dla mnie taki wybryk to nie jest wielkie przewinienie." Każdy inaczej patrzy, ja w sumie nie wiem, to zależy od wcześniejszych kontaktów. Poza tym mam wrażenie, że większość facetów taka jest, tylko to ukrywają, więc pewnie bym pomyślała, że to nie jego wina, że jest facetem i zobaczyła co będzie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taką internetową znajomość łatwo zerwać w ten sposób, pewnie wiele tak kończy, pomimo przyjemności z rozmów. Ciekawe czy byłeś jedynym rozmówcą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kotna
Człowieku, ja z moim facetem poznałam się przez internet dobre siedem lat temu. Dzieliło nas ponad 500 km (kraków - gdańsk) a aktualnie mieszkamy razem i jest on moim narzeczonym. Jak Ci na niej zależy to jedź do jej miasta i wyjaśnij sprawę osobiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym się bała kompromitacji. Ale podobno do odważnych świat należy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie tekst faktycznie głupi i troche chamski.. Ale jak na taka długa znajomośc to raczej normalne pytanie przeciez jeśli sie kogoś poznaję to sie chce wiedzieć o tej osobie wszystko.. Ja bym napewno takiej znajomości nie skreślila napewno by mi brakowało pisania i po pewnym czasie bym wymieekla i bym sie odezwała :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O rany to proste człowieku, widocznie się rozminęliście tzn. ona myślała o tej znajomości w sposób bardziej romantyczny, co jest zrozumiałe gdyż właściwie dopiero się poznajecie, a ty jej taki tekst zasadziłeś, po którym mogła się poczuć nieswojo i pomyśleć że piszesz z nią tak dla sportu, że nie traktujesz tej znajomości poważnie i zależy ci głównie na seksie. Taki zgrzyt, zwłaszcza jeśli nie było to napisane pół serio albo ona nie skumała że ma być pół serio, różne są osoby, ale myślę, że większość kobiet by się nie obraziła na taki tekst, ale tylko w sytuacji gdy bylibyście już w związku, i to już skonsumowanym i to wiele razy i pisalibyście sobie podobne rzeczy. Jak ci zależy to spotkaj się z nią albo rzeczywiście zadzwoń, spróbuj jeśli ci zależy, nie odpuszczaj, musisz jej dać odczuć, ze ona nie jest dla ciebie tylko materiałem na kochankę w wolnych chwilach, ale na dziewczynę. Inna kwestia że tekst sam w sobie jest dość słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja skłaniam się ku teorii, że dziewczyna zacieśnia więzy z innym gościem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poiuytrewsxdcfvgbhnjmk
AUTORZE ILE MASZ LAT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli by kogoś miała to po co te codzienne pisania że jej zależy że jestem kimś ważnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co miała pisać, że nie zależy? Poza tym mogła kogoś poznać np 2 tygodnie temu i spotkać się z nim ze dwa razy, a nie że cały czas z kimś kręciła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomyśl o tym w odwrotny sposób. Zadawałeś się z kimś, kto najpierw wysyła ci same pozytywne sygnały, a nagle ciach i koniec kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już bym wolał żeby chociaż napisała mi wprost że jestem idiotą a nie tak milczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"fiku mikuuu jedyna rada przepraszac, przepraszać , przepraszać, do skutku". Nie. Przepraszać, a jeśli jakimś cudem da Ci szansę (w co wątpię), to nigdy więcej czegoś podobnego nie mówić. Ale mężczyźni niestety zwykle powielają te same błędy. Tylko mówią, że chcą coś u siebie poprawić, a tak naprawdę tylko puste gadanie, aby znowu być z jakąś kobietą. Tylko ile można kłamać, więc z końcu nie mają siły dłużej udawać i pękają, robiąc znowu to samo. Dlatego ja nie daję już szans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Nie chcę z tobą więcej rozmawiać, bo jesteś idiotą, nie pisz do mnie, ja też nie będę pisać, ani tym bardziej tęsknić, bez odbioru" nie wiem czy byłoby ci lepiej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mi tak gość napisał, to byłby jego ostatni sms do mnie - czarna lista z miejsca zarówno w telefonie, jak i na wszystkich portalach raz się widzieli, trochę popisali, a on do niej wyjeżdża z czymś takim. żenada totalna. przy okazji współczuję braku klasy wszystkim dziewczynom, których by coś takiego nie oburzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urywanie wcale nie takiej krótkiej znajomości bez słowa wyjaśnienia to największe chamstwo, nie usprawiedliwia go fakt poczucia oburzenia głupio palniętym tekstem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×