Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tasiorka3012

Z rozmiaru 42 na 38

Polecane posty

Gość Tasiorka3012

Witam wszystkie zainteresowane tematem. Potrzebuje motywacji, podzielic się doswiadczeniami i sukcesami. Bardzo bym chciala schudnac ok10-15kg, niestety nie wiem ile waze, dlatego będę sugerowala się rozmiarem i centymetrem, poniewaz nastawiam się bardziej na sport niż glodowanie. Mam bardzo powazny cel, zmiany swojego wygladu: w sierpniu biore ślub.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiorka3012
Moje postanowienia: 1. Nie jem po 18 2. Kiedy się da i ile się da: rower 3. Brzuszki 100szt i twister 10 minut dziennie 4. Zamiast chleba- wafle ryzowe 5. Od kwietnia: 2 lub 3 razy w tyg basen+ sauna 6. Warzywa podstawa mojego odzywiania 7. Duzooo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość regnis
Nie faszeruj się waflami ryżowymi. Lepiej całkowicie odstawić chlebek, a jak nie uda się to zamień go na razowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wafle ryzowe maja dosc wysoki index glikemiczny. Moze od nich nie przytyjesz ale schudnac tez nie schudniesz - sama przetestowalam. Juz lepiej upiec wlasny chleb na zakwasie - najlepiej zytni lub orkiszowy I ogranicz sie do 1 kromki dziennie :-) Dorzuc jeszcze sobie do postanowien: no CRAP czyli Caffeine, Refined Sugar, Alkohol oraz Processed Food :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiorka3012
Sugerowalam się że te wafle mają mało kcal a tu taki zonk:) w takim razie dwie kromki razowca na śniadanie i tyle. Jesli chodzi o kawe to niestety pije, zamiast cukru uzywam miodu i stewii( kiedys uzywalam aspartamu ale jest chyba szkodliwy...), alkohol też ograniczylam do okazjonalnego kieliszka czerwonego wytrawnego wina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiorka3012
Dziewczyny z rozmiaru 42 lub 42+ zapraszam!!! Razem będzie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiorka3012
Dziewczyny z rozmiaru 42 lub 42+ zapraszam!!! Razem będzie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiorka3012
@no white stuff- doczytalam twoja stopke, czy wyelminowanie tylko tych produktów o których piszesz pozwolilo ci zrzucic tyle kg??? cwiczylas?? Ja mam 4 miesiace nie 14... Podzielisz się jakimis radami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość areo
ja mam 46,zapraszam Cię do siebie na temat odchudzanie,razem razniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiorka3012
Witaj Na jakim temacie jestes? Zajrzyj do mnie czasami. Bede sumiennie opisywala mój jadlospis, cwiczenia i mam nadzieje.... sukcesy :) Zawsze mowilam od jutra, od poniedzialku, od przyszlego miesiaca a i tak siedzialam na tylku i nic nie robilam. Dziś na kolacje grillowany baklazan z mozarella light i woda z cytryna i imbirem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiorka3012
Szkoda że nikt nie chce dołączyć... Będę mimo wszystko opisywala tu moj plan szczuplejszej sylwetki oraz menu( może sie komuś przyda). Menu wtorek: ŚNIADANIE 7:00: 2 jaja na miekko, dwie kromki razowca, ogorek, papryka II ŚNIADANIE 10:00: serek wiejski OBIAD13:00-14:00: zupa krem z pomidorów pieczona ryba z brokułami KOLACJA 18:00: pieczona papryka z ryżem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiorka3012
Niestety dziś kolacja troche póżniej:/ Zupka na jutro się gotuje i pachnie nieziemsko hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiorka3012
Witaj Jutro zakupie miare krawiecka i podam swoje wymiary. Moja ostatnia waga to ok. 86 kg. Mam 171cm. Moja idealna waga to 70 kg i w co pewnie trudno uwierzyć wyglądałam wtedy super( jestem mocnej budowy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiorka3012
Zamierzam się mierzyć a nie ważyć, bo stawiam na ćwiczenia. Jak przygotowania do ślubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha rozumiem :) oki, to napisz jakie masz wymiary jak Ci się jutro uda zakupić metr :) a przygotowania pełną parą :) Już prawie wszystko jest oprócz kamerzysty, na którego w dalszym ciągu nie możemy się zdecydować. No i będziemy zapraszać gości od kwietnia :) a u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej ja też mam rozmiar 42, 168cm wzrostu. Startowałam z wagi 81kg miesiąc temu, teraz jest 76kg, ostatnio zaczyna mi brakować chęci, dzisiaj zjadłam tiramisu i galareke z bitą śmietaną... :( Ja również nie jem po 18, pije dużo wody bo to podstawa. Ćwicze 5/6 razy w tygodniu boczki Tiff+Skalpel Chodakowskiej a lub orbitrek. Muszę się wziąść w garść, mogę dołączyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki. Sama mam zamiar zmniejszyć gabaryty, ale jakoś kiepsko się za to zabieram. Mam nadprogramowe 10 kg. Może jak sobie poczytam o Was to znajdę motywację :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tasiorka wieże że z tą wagą wyglądałaś dobrze, ja jeszcze rok temu ważyłam 66 kg i wyglądałam super i dobrze sie czułąm z tą wagą :/ Tak chciałabym wrócić do tej wagi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Endżi, mamy podobne parametry, ja te 10 kg temu też wyglądałam dobrze. Już nie wspomnę czasów gdy ważyłam 55 kg :-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yen ja zawsze kiedy już tracę motywacje to szukam tematów o odchudzaniu i czytam,czytam, czytam.... Od razu motywacja wraca, to jest taka moja metoda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś porządkowałam szafę i to jest moja motywacja, zwłaszcza dżinsy sprzed ciąży. Gubią mnie węglowodany, jedzenie w nerwach i pośpiechu, zwłaszcza jedzenie wieczorne. Muszę opracować plan działania, ale w małych krokach, bo jak się rzucam na głęboką wodę to potem szybko wracam do starych nawyków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja tez tak mam z dżinsami, jakos sie wciskam, tylko że brzuch się wylewa :/ jeszcze miesiąc temu przymieżałam sukienki z przed roku, owszem weszłam tylko nie mogłam oddychać i tak 5 kilo zleciał, jest lepiej ale nadal źle się czuje w swoim ciele :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mellaa
mogę dołączyć, bo mam 42 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic, będę tu zaglądać, choć czasu mam jak na lekarstwo. Jutro zarządzam dzień bez słodyczy, od czegoś trzeba zacząć :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiorka3012
Hej dziewczyny :) Super że jesteście! Mi też zawsze brakowało motywacji, tzn cały dzień się pięknie trzymalam a wieczorem atak na lodówkę:/ ale mówię dość bo już nie chce tak wyglądać... właśnie przygotowalam sobie peeling kawowy, jedzonko na jutro do pracy. Wypilam herbatke odchudzajaca i wierze że dam radę a wy razem ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka 32
Tez mam 42 a czasami 44:( to wszystko zostało po ciąży:( do diet podchodziłem juz kilka razy i nigdy nie dałam rady wytrwać do rozmiaru38.moze z Wami sie uda:) w sumie to juz dzisiaj dietowałam i ćwiczyłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zuzka 32
Właśnie te wieczory są najgorsze wtedy chce sie najwiecej łasuchowac, przynajmniej u mnie tak jest;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiorka3012
Ja już zaliczyłam wszystkie diety świata i mnóstwo wspomagaczy... Chudlam, tylam i tak w kółko. Jedyną rzeczą jaka mi zostala to jeść po to by żyć a nie żyć po to żeby jest i ruszyć dupsko z kanapy. DZIEWCZYNY TYM RAZEM DAMY RADE!!! Podobno odchudzanie zaczyna się w głowie, dlatego zresetowalam swoj mózg i zaczynam z mega optymizmem i wiara że tym razem się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tasiorka3012
Lecę za chwile się peelingowac a póżniej wcierac mój nowy zakup-eveline slim extreme 4d size down. Wytoczam już wszystkie działa przeciwko tym zwałom tłuszczu haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×