Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafka2014

Pakiet medyczny

Polecane posty

Gość jenifferka
nie, to nie jest to samo. do klubu możesz zapisac się niezależnie. wystarczy to zrobić na stronie LM i dostajesz na maila informacje o promocjach i specjalnych rabatach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz sobie na ich strone internetowa, tam masz naprawde kazdy pakiet dokladnie opisany, wiec napewno znajdziesz idealny dla siebie i kogos jeszcze. mozna wszystko fajnie dograc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chorować, będzie najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscc
hehe no tak to by byla najlepsza opcja:P no ale jednak w razie wypadku lepiej miec jakas dobra opcje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucho od śledzia
Feminka, Ty chyba wiesz co nieco o pakietach rodzinnych. Wspominacie tu jabłoń i drugi pakiet orzech - jak to cenowo wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka12
pakiet jabłoń jest mniej rozbudowany, kosztuje 2000 z groszami za rodziców i jedno dziecko, orzech z kolei jest dużo szerszym pakietem, al ekoszt tez wyższy bo ok 3 500 zł za rok. Zależy czego szukasz, poczytaj i zobacz który bardziej Ci odpowiada, bez sensu płacić za badania z których nie bedziesz korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ucho od śledzia
aha, to różnica w cenie jest spora. Sprawdzę z czego wynika różnica, tzn jakich specjalistów i badania oferuje "orzech". dzieki za informacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sami1980
a możecie polecic jakiś pakit uwzględniający leczenie stomatologiczne? dość czesto korzystam z wizyt u stomatologa, wiec moze bardziej by mi sie opłacało miec pakiecik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka12
usługi stomatologiczne masz w różnych pakietach, od pakietu zalezy ile musisz dopłacic, ale warto sprawdzić te pakiety, gdzie masz 50% normalnej ceny. Mówie tu o stomatologii zachowawczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość onaona12
no niestety dentyści wszedzie są płatni, dlatego przy tych pakietach te 50% zniżki jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł P
ja mam pakiet comfort plus, tak sie to chyba nazywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba mieć zdrowie żeby chorować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pakośc
to fakt, ale można sobie pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość allan mega
Paweł, czy w tym pakiecie masz stomatologa? jakąś konkretną zniżkę? z tego co wiem, maksymalnie można miec 50% rabatu, to jest super oferta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka12
maksymalnie można mieć 50 % zniżki, ale jestem pewna że na rynku żadna klinika/przychodnia nie oferuję darmowej stomatologii :) Sprawdzałam zanim wybrałam LM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł P
Paweł P. to jest dokładnie ten pakiet z 50% zniżką na stomatologa,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł P
to chyba prawda, ja też nigdzie nie spotkałem 50% zniżek na dentystę, w dodatku muszę pochwalić za podejście do pacjenta, czy do mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samuella
Dentysta za darmo to takie rzeczy tylko w erze hehhe;) Ale co do pakietów medycznych to ja ślęczę nad ofertą signum - mają tam taki srebrny pakiet za 120 zł miesiecznie. Wydaje mi się full wypas - ale jeszcze nie zgroza jesli chodzi o cene. Szczegóły wypatrzyłam tutaj http://www.pakietymedyczne.info.pl/dla-osob-indywidualnych/ ale tak się zastanawiam - ktos może u nich zamawiał taki pakiet medyczny? Może powiedzieć jak to w praniu działa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł P
no niestety, chorowanie na całym świecie jest kosztowne stąd pakiety, ubezpieczenia itepe, ja jestem bardzo zadowolony z tego co mam w lux medzie, godzę się na to że płacę, szkoda że płacę też na NFZ, z którego nie korzystam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełka
ja też chcę taki pakiet, cholerni dentyści wszędzie kosztują majątek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paweł P
jak bardzo potrzebujesz dentysty to naprawdę polecam pakiet comfort plus w lux medzie, w dodatku lekarze są naprawdę nieźli, mili, i nie traktują pacjenta jak przedmiot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musze sie tam zgłosić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiiek
nigdzie nie ma stomatologii całkiem bezpłatnie, żadna klinika prywatna tego nie oferuje w pakiecie, sprawdzałem. ten pakiet w lux med jest serio dobry, w poprzedniej pracy miałem opłacany abonament i mimo ze prace zmieniłem planuje wykupić abonament znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moi znajomi są w luxmedzie i nie narzekają. Ja natomiast postawiłam na http://www.ultramedic.com.pl/ - byłam kiedyś u nich z wizytą. Leczyłam się kardiologicznie i byłam zadowolona, więc przeniosłam się całkiem do nich, dzięki czemu nie mam problemów z dostępem do specjalistów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ayris
Ja póki co leczę się na NFZ ale przeglądałam ostatnio pakiety medyczne na http://pakietymedyczne.info.pl/ i chyba wykupię taki pakiet sobie i rodzinie. Ostatnio na wizytę u pediatry musieliśmy czekać tydzień przez co w końcu i tak poszliśmy prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sławko
fakt, ze dentyści w lux medzie warszawskim są nieźli, mogę tylko potwierdzić, od lat chodzę tylko tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grześ555
Wydaje się, ze lux med jest najlepszą alternatywa dla publicznej służby zdrowia: ma chyba największa sieć placówek, brak kolejek jakichs przesadnych (sam korzystam i nigdy nie czekałem za długo), dobrych lekarzy, i naprawdę niezłą obsługę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena76
chcąc szybko mi bezboleśnie mieć łatwy dostęp do lekarzy dla mnie mojej rodziny i najbardziej dziecka, wykupiłam pakiet w Lux Medzie, i muszę powiedzieć, ze pod żadnym względem się nie zawiodłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mommom
jestem na etapie szukania prywatnej opieki, po ostatnich akcjach nfz i rządu, ręce opadają :( dużo osób wypowiada się dobrze o lux med - możecie podpowiedzieć coś co pasowałoby dla mnie i mojej córeczki? piszecie o pakietach rodzinnych, ale ja nie potrzebuje obejmować opieką dwóch dorosłych osób, bo sama wychowuję dziecko. polećcie coś proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×