Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafka2014

Pakiet medyczny

Polecane posty

Gość gość
Do OliwiaK: nie narzekam na tańszy pakiet - brzozę, za rok ok 700 zł i mam wszystko czego bym oczekiwał po takim pakiecie. Super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta12
co masz w tym tańszym pakiecie -brzoza? jakich lekarzy, badania? szukam czegoś ciekawego, a lux med mam pod nosem, wiec zastanawiam sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liliana be
masz w tym pakiecie dostęp do lekarzy podstawowej opieki medycznej, lekarzy specjalistów, m.in kardiolog, ginekolog, urolog, okulista, laryngolog, alergolog i dermatolog, zabiegi ambulatoryjne i badania diagnostyczne, długo by wymieniać... do tego jakieś rabaty w placówkach z grupy lux med. wpisz w wyszukiwarkę, znajdziesz wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta12
Liliana, jestem szczęśliwą posiadaczką pakietu brzoza :) wykupiłam w zeszłym tygodniu, ale mimo wszystko dziękuję za odpowiedź. Jeszcze nie skorzystałąm z wizyty, ale już jestem umówiona i mam nadzieję, że będzie tak dobrze jak piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta12
Liliana, jestem szczęśliwą posiadaczką pakietu brzoza :) wykupiłam w zeszłym tygodniu, ale mimo wszystko dziękuję za odpowiedź. Jeszcze nie skorzystałąm z wizyty, ale już jestem umówiona i mam nadzieję, że będzie tak dobrze jak piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta12
Liliana, jestem szczęśliwą posiadaczką pakietu brzoza :) wykupiłam w zeszłym tygodniu, ale mimo wszystko dziękuję za odpowiedź. Jeszcze nie skorzystałąm z wizyty, ale już jestem umówiona i mam nadzieję, że będzie tak dobrze jak piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żaneta12
Liliana, jestem szczęśliwą posiadaczką pakietu brzoza :) wykupiłam w zeszłym tygodniu, ale mimo wszystko dziękuję za odpowiedź. Jeszcze nie skorzystałąm z wizyty, ale już jestem umówiona i mam nadzieję, że będzie tak dobrze jak piszecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golden art
mówicie o pakietach indywidualnych, ale jak ktoś szuka pakietu dla rodziny, tzn 2+1 to właśnie w LM jest teraz promocja na pakiet jabłoń. ok 1880 zł za caaały rok :) ja juz kupiłem, bo wczesniej mieliśmy tylko pakiet dla dziecka a ja wykupiony przez pracodawce. teraz cała rodzina w jednym miejscu, wiec na pewno wygodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość love more love
golden art, co to za pakiet? 2+1 - rodzice i dziecko w jakim wieku? są jakieś ograniczenia? mówisz ze kupiłaś w promocji, czy nadal jest aktualna, poszukuje pilnie jakieś prywatnej opieki medycznej wiec bede wdziećzna za informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golden art
W tej chwili pakiet w stałej cenie, spóźniłaś się minimalnie. Teraz możesz taki pakiet kupić 2093 zł, więc cena też ok. wiadomo ze 200-300 zł mniej, to zawsze coś ale patrzac w skali roku, to cena przystępna. Opieką objęte jest dziecko do 18 roku życia, więc ograniczeń nie ma. jeśli pojawi sie nowe, to wiem ze można dokupić też opiekę na kolejne dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość w domu
mówisz, ze można dopłacić za kolejne dziecko... a cenowo jak to wyglada? adekwatnie do pakietu, czy cena z kosmosu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość golden art
tak, dopłata wynosi 800 zł za rok za kolejne dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z dala od lux medu, bylam wczesniej w enel medzie i nawet nie ma porownania!! w lux medzie nie daja zwolnien nawet jak zdychasz, na wizyty czekasz czasem dluzej niz na nfz , koszmar! brat jest w medicoverze i tez bardzio chwali , te dwa sa ok ale lux med porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłaś wcześniej w enel? już nie jesteś skoro jest tak super? Nie będę się sprzeczać i negować, ale to chyba Twoje złe doświadczenie, znam dużo osób zadowolonych z lux medu, sam jestem przykładem takiego pacjenta. A żeby uściślić, to byłem właśnie klientem innej prywatnej placówki, zmieniłem po jakimś czasie, bo nie spełniała moich wymagań i tyle... żle trafiłem być może :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesia33
Czy macie może doświadczenie z medicoverem? Chodzi mi o te pakiety rodzinne http://www.medicover.pl/1309,oferta-dla-klientow-indywidualnych.htm czy faktycznie bardziej się to opłaca i jest wygodniej niż w przypadku usług państwowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulala55
Witam, ja bardzo sobie cenię opiekę medyczną z firmy SIGNUM. Miesiąc temu zaproponował mi tą firmę znajomy, zgodziłam się i wykupiłam pakiet srebrny rodzinny.płacimy z mężem 300zł miesięcznie i z trzema dzieciakami byliśmy już parę razy :)) szybko, bez kolejek, jak na razie polecam z całego serca. jakby ktoś chciał namiary do tego znajomego, piszcie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są tu może jakieś studentki? :) szkoła mi robi problemy z ubezpieczeniem, więc muszę coś ogarnąć jak najszybciej, zwłaszcza że zdrowie troszkę zaczęło mi niedomagać :( Ktoś z Warszawy może mi polecić jakiś pakiet opieki medycznej? Potrzebuję kilku wizyt u specjalistów, więc chyba to będzie najlepszym rozwiązaniem, jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda_366
Mam pakiet w lux medzie , mają w ofercie dość sporo specjalistów, za podstawową opiekę płacę 450 zł rocznie i powiem szczerze, że jak do tej pory tylko raz byłam u lekarza nie objętego pakietem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porkchop
wanda, jaki masz pakiet? możesz coś więcej powiedzieć? szukam jakiejś opieki medycznej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie tez slyszalam ze całkiem fajnie tam wychodza te pakiety ze względów ekonomicznych, ostatnio kolezanka mi mowila ze sie gruntownie mogla przebadac za jakas niewielka doplata poza pakietem i z terminami problemow nie miala, to prawda? :) Bo az zazdroszcze :P też dołączam się do pytania jakie pakiety polecacie konkretnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariankaaa
jeśli mówisz o badaniach profilaktycznych, to rezczywiście w cenie 360 zł cały pakiet badań profilaktycznych, czyli wskazanych co jakiś czas jeśli ktoś o siebie dba. Nie wiem czy w tej cienie można było kupić tylko w określonym terminie, czy jest to stała cena. Najlepiej na infolinii dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie wiecie jakie usługi obejmuje taki pakiet opieki medycznej w lux medzie z zakresu stomatologii? Bo w sumie też dość ważna kwestia i nie wiem jak to jest tam traktowane? Też się jakoś dopłaca za wizyty? Chyba muszę się tam w końcu wybrać i wypytać o wszystko, ale czasu brak :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżka zębuszka
przegląd raz w roku masz praktycznie w każdym pakiecie, ale jeśli chcesz leczyć zęby itp. to możesz mieć to albo w cenie albo zniżkę 50%. wiem ze leczneie stomatologiczne jest w pakietach tych wyższych, czyli complex, complex plus i premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnące_fiołki
No tak, w tych wyższych pakietach będą większe udogodnienia, rozumiem :) Między Brzozą a Dębem jest spora różnica cenowa, myślicie że taki podstawowy mi wystarczy? Głównie chodzi mi o endokrynologa, ginekologa i stomatologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marecki12
jak dla dzieci to wejdź na strone lux medu, znajdziesz naprawdę ciekawe oferty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagiennka29
Mam program szczepień wykupiony w lux medzie i mogę polecić, lekarze maja fajne podejście, ceny przystępne, szybko i po kłopocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZuzannaC
Ja sprzedaję pakiety medyczne Signum w cenie 60zł miesięcznie, cena obejmuje nieograniczony dostęp do 3 lekarzy pierwszego kontaktu (lekarz rodzinny, internista, pediatra) oraz m.in. do ginekologa, urologa, neurologa, laryngologa, dermatologa, okulisty itd. W cenie również są badania laboratoryjne, rtg, usg, badania ginekologiczne i kompleksowe prowadzenie ciąży przez lekarza ginekologa. Istnieją również droższe pakiety z bogatszym wyborem specjalistów. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"... mam dwójkę dzieci i czasem poprostu niewyrabiam i nerwowo i czasowo.." a kogo to obchodzi, że ty nie wyrabiasz, dorób sobie jeszcze ze dwójkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×