Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Kafka2014

Pakiet medyczny

Polecane posty

Gość alib12
dokladnie, zapisujesz sie i mozesz uzyskac informacje na temat roznych znizek pakietow itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SIGNUM
Witam. Każdy, kto jest zainteresowany pakietami medycznymi "na własną kieszeń" powinien zapisać się do SIGNUM. Pakiety medyczne są dostosowane do konkretnych potrzeb klienta a przede wszystkim na każdą kieszeń. Rozwiązania indywidualne już od 65 zł. Każdy, kogo interesuje nielimitowany dostęp do lekarzy specjalistów (i nie tylko) proszony jest o kontakt ze mną pod tym adresem mailowym: b.michalec@omsignum.pl Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka t
Kajeczka83, oprócz informacji na maila o aktualnej ofercie, zniżkach itp możesz zapisać się do klubu i korzystać ze specjalnie przygotowanych zniżek. Jakiś czas temu były w niższej cenie badania profilaktyczne, teraz badania dla osób aktywnych fizycznie, badania kardio itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olena Po
to fajne z tymi promocjami, czasem można trafić na coś co potrzebujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna211
ten klub to tylko dla klientów, czy ze zniżek można ad hoc korzystać, znaczy nie majac tych pakietów? i prosze wyjaśnij mi na czym polega promocja i dobór tych promocyjnych badań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilonka t
z ofert klubowych możesz korzystać nie mając wykupionego pakietu, wystarczy zarejestrować się w klubie. Wystarczy wypełnić formularz dostępny na stronie i można zacząć korzystać z oferty. a co do doboru badań, to już nie są w promocyjnej cenie, ale dostępne oczywiście w stałęj :) teraz jak zaglądałam na stronę, to mają badania kardio dla biegających. jeśli jesteś zainteresowana, to akurat możesz skorzystać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 211
już nie dostępne? ale to była jakaś jednorazowa akcja czy mają cyklicznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalbi12
nie no ja mysle ze cos jakis czas pewnie beda jakies nowe okazje, ale lepiej wejdz sobie i sprawdz dla pewnosci jak cos Cie tam intetesuje akurat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwitnące_fiołki
jak dla mnie całkiem dobrym rozwiązaniem jeśli chodzi o pakiety medyczne są przychodnie lux medu :-) korzystamy i sobie chwalimy. ja mam tam ginekologa regularnie, dermatologa, mąż do kardiologa chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalbi12
a jakis pakiet masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 211
oki. posprawdzam, fajnie było by dostać cosw promocji lub za darmo, coś czego akurat się potrzebuje najlepeij, albo coś z czym człowiek sie przybiera ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 211
a jaki wam się wydaje najlepszy pakiet dla rodziny z dwójką małych dzieci (2 i 4 latka)? dodam że za czesto nie chorujemy, ale badania i tepe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halinkaaa
osobiście korzystam z pakietu jabłoń obejmującego właśnie rodzinę z dzieckiem, w pakiecie jest jedno dziecko, ale kolejne można dodatkowo opłacić w rozsądnej cenie. Sprawdź na stronie jakie są dokładnie ceny, tam znajdziesz też wszystkie informacje na temat tego pakietu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna211
oki. sprawdzę, trzeba to obejrzeć, mam nadzieję że zjnajdę coś dla nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feminka12
możesz sprawdzić także pakiet "orzech", obejmujący opieką rodziców i dzieci. Jeśli dobrze kojarzę jest bardziej rozszerzony niż "jabłoń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto zna prawdę zapoznać się z tymi pakietami, bo ostatnio mój mąż musiał zrobić kilka badań - na nfz czekać trzeba na niektóre kilka miesięcy, a jak chcial je zrobic prywatnie to koszt ponad tysiąc złotych. Wykupiliśmy pakiet rodzinny orzech - w przeliczeniu na miesiac to mniej wiecej 200zł i oboje mamy dostep do specjalistow i badan. Teraz jestem spokojniesza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martyna 211
200 zł za cała rodzinę miesiecznie, musze sie zapoznac z tym pakietem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja wlasnie tez slyszalem o jabloni ze dobrze się sprawdza jeśli jest rodzina z dzieciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vanna55
ale to 200 zł w tym pakiecie to za wszystkich? jak tak to niezłe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorra76
lux med ma też inne pakiety z obsługa dzieci, uzależnione od wieku dziecka, to jest fajne, można mieć specjalistyczą opiekę dedykowaną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie tak, taka cena za cały pakiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto wejść od czasu do czasu na stronke i zobaczyć jakie są nowe oferty, okazje, bo naprawde można czasem fajnie trafić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można trafić na promocję pakietów, ale ja ostatnio zapisałem się do klubu lux medu i mam jako członek różne zniżki na akcje specjalne, np. sezonowe badania. Członkostwo nic nie kosztuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matylda_W
Dokładnie - członkostwo w klubie lux medu jest całkowicie bezpłatne :) Ja ze swojej strony polecam, bo dzieki info od nich zalapalam sie kilka razy na ciekawe znizki na badania profilaktycznie, a ostatnio nawet kolonoskopia była za darmo! Klub LUX MED to program dla wszystkich, którzy chcieliby mieć dostęp do ciekawych artykułów o tematyce zdrowotnej, bezpłatnych konsultacji ze specjalistami, ofert przygotowanych przez naszych Partnerów oraz atrakcyjnych rabatów na produkty z oferty LUX MED.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajnie jak jest firma ktora powaznie podchodzi do sprawy a nie stawia tylko na pieniadze:) dobry przeplyw informacji, atracykcyjne ceny jesli chodzi o to co zawieraja pakiety no i dobra kadra wiec fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenifferka
z tym klubem, to serio fajna sprawa, bo tak jak piszesz zniżki są czasami bardzo fajne. ja się teraz zapisałam na usuwanie znamion i jako członkini mam 10 % zniżki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o prosze a kiedy to masz? to Twoja pierwsza wizyta tam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jenifferka
w lux medzie nie pierwszy raz ;) ale w sprawie znamion dopiero startuję. Chce wykorzystac ofertę na usuwanie znamion a taka pora jest idealna do tego, nie wystawiamy sie teraz na słonce. Juz dawno powinnam zrobic z tym porzadek :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gabriellkaa
o co chodzi z tym klubem lux medu? to jest to samo co wykupiony abonament na leczenie np. na rok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×