Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Twarde imiona są ładniejsze

Polecane posty

Gość gość
Sandry to wybryki końcówki lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych. Fakt, imię nie za ładne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostrzenica jest Sandra, ma 18 lat i w jej otoczeniu nie było nigdy żadnej Sandry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Olga to twarde imie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Janka :) A gdybym miała drugiego synka to koniecznie Leona bo jestem w tym imieniu zakochana :) Uważam ze to piękne ze nadaliscie córce imię po babci - mi się podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki, tak tez myślałam. Tyle, ze całe życie i tak wszyscy mówią Ola. Pozdr., Olga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez lubie imiona z "r".Cora to Laura a syn Ksawery:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najpiekniejsze imię męskie to Dawid a kobiety Beata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znam Sandre - mega idiotka, dlatego nie lubie tego imienia, Sabina to samo, megaa pustak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również mam na imię Marta i uwielbiam je, nie zamieniłabym na żadne inne. Dziś już bardzo rzadko spotykane wśród dzieci, a szkoda. Za to mam sporo dorosłych Mart wokół siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marta - ładne, Sabina, Leon -paskudne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może Klaus, Adolf, Horst Cię zadowoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ładne jest imię Roch.twarde dla faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twarde, miękkie... dla każdego to są inne imiona.. Dla mnie żeńskie twarde, to akurat te, które bardzo mi się nie podobają: Aneta, Anita, Edyta, Dorota, Beata, Jagna. Ale twarde to wg mnie też Klara, Karolina, Martyna, Laura.. ale już o wiele lepiej brzmią :) Natomiast porażka dla mnie to imiona Emilia, Emil, Kamil, Antek, Bogumił, Bogumiła, Julian.. takie flaki z olejem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze imię dla dziecka to Nikola!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu, jestem na ostatniej prostej i juz zaraz syn bedzie na swiecie, Leos wlasnie. A tu widze, ze to sie strasznie popularne imie zrobilo ostatnio. Chyba zaczne szukac alternatywy, chociaz juz sie przyzwyczailam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie imiona są do przyjęcia . Dla mnie tylko imię Nikola jest nie do przyjęcia - totalne dno!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olaaaleksandra
koleżanka nazwała syna ARON niby twarde ale to juz wogole tragedia :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się bardziej podobają miękkie imiona, ale niektóre twarde też wg mnie są ładne, np. Agnieszka (moje imię), Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znałam małego Arona czy tam Aarona.. nie wiem, jak pisane. Ale może dlatego takie imię, bo nazwisko bardzo popularne i pospolite w naszym kraju. a co powiecie na Ariela, Aureliusza, Amadeusza, Bogusza? Też znam takie osoby.. Ariel jest dorosły, a reszta to dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Olaaaleksandra, a czy ta Twoja koleżanka nie jest Żydówką? Aaron (pisane przez dwa 'a') był bratem Mojżesza, popularne imię wśród Żydów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dopóki nie znałam Ariela to imię kojarzyło mi się z proszkiem do prania i syrenką Ariel. Jakiś czas temu poznałam super gościa o takim imieniu i jakoś bardziej mi 'spowszedniało', co nie zmienia faktu, że własnego syna bym tak nie nazwała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moja córka to Agata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkie chloe i tym podobne-nie imieniami byscie krzywdzily dzieci,bo imiona nie krzywdza.Co za puste lepetyny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja właśnie myślę, że dla człowieka różne imiona są dziwne, śmieszne, brzydkie itp. Jeśli je słyszy ot tak po prostu. Jeśli jednak pozna osobę o takim imieniu, to już po kilku spotkaniach to imię dla nas staje się zupełnie normalne ;) Mam 32 lata i dla mnie zupełnie normalnym imieniem jest imię tutaj często krytykowane, że jakieś udziwnione, że skąd, że co to za pomysł itp. jest imię Fabian. Po prostu chodził ze mną do jednej klasy w podstawówce. Więc dla mnie jest takie samo jak Piotrek czy Leszek. :) Kolejne imię to Idalia- też była dziewczyna o takim imieniu w podstawówce.. jak również Oliwia, Olimpia (inne roczniki). cdn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie jest Filip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cd. Kiedy poznawałam dzieci o takim imionach jak Aurelia, Aureliusz, Albert, Pascal, Bogusz, Gioia, Bruno, Vanilia czy Michele to pierwsza myśl w głowie.. hmmm ale imię.. a już przy 3 spotkaniu danego dziecka po prostu ciężko wyobrazić sobie tę osobę z innym imieniem. I takie imię, które było do tej pory uznawane za np. dziwne, staje się dla mnie normalnym, czasem nawet zaczyna się podobać. Więc to chyba od tego zależy też, jak odbieramy dane imię. Skoro nie znamy nikogo o pewnym imieniu, a tylko je usłyszymy, to imie wydaje się dziwne.. śmieszne, brzydkie.. ale jak poznamy człowieka, który ma takie imię, zmieniamy zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ze mna do klasy chodzł Kordian :D to było 40 lat temu wiec wtedy to było mega dziwne imie, ale chyba i teraz nie jest specjalnie spotykane tyle, że wszyscy na niego Korek mówili... znam też Amadeusza, ma teraz z 50 lat i Samantę, tez już jest babcią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×