Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Twarde imiona są ładniejsze

Polecane posty

Gość gość
Agata - piękne imię. niszę takie od 23 lat i je uwielbiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Filip blee, takie oklepane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja córunia nazywa się Blanka. Uważam to imię za zwiewne, lekkie, mięciutkie wręcz:) Uwielbiam to imie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cieżko tak sklasyfikowac imiona, które miękkie a które twarde a Paulina to jakie imię a Magda? Blanka nie jest złe, chociaż ja osobiscie wolę wersję Bianka, ale nie wiem czy w Polsce jest ono dopuszczalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proszę Cię, nie jest złe? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miękkim imieniem jest na pewno Emilia. Moja przyjaciółka tak nazwie córkę na dniach. Nie powiem jej tego, ale mi to imię kojarzy się z EMALIĄ :-D Nie powiem, żeby nie obrazić, bo rodzice już wybrali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emilka już lepsze od Blanki. Ale co to w ogóle za metoda "sweet" imion. Przeciez to zaraz będa duze osoby, przez wiekszosc zycia dorosłe. Dorosła pani Maja czy Blanka to przegięcie, no sorrrryyyyyyyyyy. Dla dziecka ok, przejdzie, ale później??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na imię Paulina i uwielbiam swoje imię. A miałam być Marią... Mama opowiadał mi historię o moim imieniu, ojciec jechał z moich chrzestnym mnie zapisać, ojciec chciał Maria tak jak reszta rodziny, chrzestny z kolei tak bardzo prosił o Paulinę bo twierdził że marią mnie skrzywdzą. Podobno babka w usc dobrze znała moją rodzinę, jakaś znajoma dobra, dziadek był kiedyś burmistrzem więc w zasadzie znała nas doskonale i tak słysząc kłótnię ojca z chrzestnym wpisała mnie sama jako Paulina Maria bo nie pasuje w latach 90-tych dać pierwszej wnuczce byłego burmistrza na imie maria. I jestem mega wdzięczna i chrzestnemu i tej kobiecie zza te imię. Jak bym poznała ta babkę pewnie bym któregos dnia z kwiatami do niej przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez klara to surowe twarde imie julki amelki i inne kluski sa rozmemlane. co za bzdury piszesz. nie lubie rupertów robertów norbertów i innych germancow. chcesz to nadaj sobie ruperta i nie zmuszaj innych do tak kiepskiego gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bianka w Polsce jest dopuszczalne, znałam jedna Biankę , dzisiaj ma z 35 lat . Imię fajne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 3 synów Adama, Artura i Olafa - jedynie Adam można zdrobnić do Adaś, pozostałe nie zdrabniamy. W szkole Adaś i tak jest Adamem. Uważam że dla faceta najlepsze jest imię, które nie trzeba zdrabniać. Zawsze w podstawowej formie. I faktycznie Gracjan, Gabriel, Fabian to niestety takie mało męskie imiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chloe - piękne imię dałaś małej! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam Filipa nie jest to miekkie imię,ale literki r tez nie ma ;) Córka bedzie Ada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adriana? Adrianna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aron????????? hahahahahahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinesssska
ładne jest Marcel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bianka? moja koleżanka ma tak na imie :P ja jestem Kasia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chloe bardzo ładne imię, jak moja św babcia, nie dałabym swojemu ale u innych podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoja babcia była świętą?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...pamieci jej zabraklo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj brat ma na imie ariel . Ojciecmu dal 30 lat temu haha. Originalne imie. Teraz to proszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ariel -bardzo fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale dla chłopa czy baby?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie takim twardym męskim imieniem jest NORBERT, a nie podoba mi się. Choć znam jednego i jest absolutnie cudownym człowiekiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie,to te z "r" uwazane sa za twardsze i ...bardziej meskie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy córcie Sandrę nie zdrabniamy jej imienia bo po co ? niedobrze mi sie robi jak ktos zdrabnia imiona np Amelcia- melcia Julia-julcia masakra brzmi to tak jakby dziecko bylo niedorozwiniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja znam goscia o imieniu Dustin o !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 18;47 my tez mamy corke sandre i tez nie zdrabniamy teraz czekamy na huberta i jak slysze hubercik to mi sie flaki przewracaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja od Sandry :P wszystkie imiona są ładne tylko żeby ich nie zdrabniać :) jak miałabym mieć drugie dziecko i byłby to synuś to dostałby na imię Seweryn. Jak byłam w ciąży to myślałam nad imieniem Bruno ale partnerowi nie spodobało się zostaliśmy rodzicami Sandry :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bruno to zdecydowanie twarde imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×