Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

boje sie wyznac prawde

Polecane posty

Gość gość

Jestem od 8 miesiecy w szczesliwym zwiazku zs wspanialym chlopakiem. Oboje mamy po 20 lat, jestem jego pierwsza partnerka seksualna, i on w pewien sposob bardzo to przezywa. Niestety nie moge powiedziec tego samego o sobie. Zanim go poznalam bylam w jednym zwiazku ktory zakonczyl sie tym, ze stracilam dziewictwo, moj obecny chlopak wie o tym, boje sie jednak powiedziec mu, ze poszlam drugi raz z innym kolesiem do lozka, bardzo tego zaluje, bohe sie mu powiedziec choc chxialabym, martwie sie, ze to go zdoluje, ja sama czuje sie z tym zle, ale z drugiej strony nie znalam wczesnuej mojego obecnego faceta, nie powinien muec o to zalu…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację, opowiedz mu ze szczegółami jak ciągnęłaś pałkę innemu, na pewno będzie szczęśliwy za obdarzenie go takim zaufaniem :P ...po co ci to, mokra się robisz na wspomnienie byłych, jara cię myśl o opowiadaniu tego aktualnemu, niedopchana jesteś, potrzebujesz dodatkowego bodźca? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za debil ten nade mna... :/ chcesz w d**e to ci wjade na dwa baty, bez masla na zyczenie, pedofilcu-analcu! :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie w mów mu bo po co było minęło a przecież go w żaden sposób nie zdradzilas a to co robiłaś przed związkiem z nim jest tylko i wyłącznie twoją sprawą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty od debila 05:08:35, upośledzony jesteś, wygląda na to że to właśnie ty jesteś pedałem walącym w o***ty, w poprawczaku się nauczyłeś i ci zostało, na dwa baty cię ******i? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zsazsa

Ja byłam dziewicą 4 razy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hehehe

"Wspanialy chlopak" buehehehehehehe nie ran mnie, nie spotkalas mnie wiec nie wiesz co to wspanialosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takich rzeczy się ludziom nie gada. Co się stało, to się nie odstanie, samemu trzeba nieść swój garb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×