Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

Gość elua
Jolu bardzo mi przykro z powodu Twojej straty. Bądź silna i trzymaj się jakoś! I pisz do nas bo bardzo Ciebie brakuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniolka Olivierka
Mosiaczek ja jestem w 3 ciazy i w kazdej mialam bole podbrzusza jak na okres do chyba ok 8tc,z rozna czestotliwoscia i roznym nasileniem.Np wczoraj wieczorem musialam wziac nospe bo tak mnie brzuch bolal.A bol najczesciej nasila sie wlasnie popoludniu lub wieczorem jak juz jestem troszke zmeczona. Jolu bardzo mi przykro.Trzymaj sie.Ja wiem co czujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Jolu, tak mi przykro że niewiem co napisać ... :( nawet nie wyobrażam sobie co czujesz i żadne słowa niewiele mogą tutaj pomóc ale jesteśmy z Tobą całym sercem i myślami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamaZuzy i Aniolka Olivierka, dziekuje za odzew :) ja tez wczoraj wzielam wieczorem nospe bo nie moglam zasnac przez ten bol ale nie pomogla :/ teraz np. nie czuje go w ogole :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolu, przechodziłam to samo w lutym. Z jedną kruszynką. Tylko wsparcie i siła są Ci teraz potrzebne. Współczucie powoduje wielki ból. Wyjdziesz z tego, jestem z Tobą :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki Dziewczyny za wszystkie słowa. Widocznie tak musiało być. Wcześniej pomyliłam się to był 9t5d.. ze mną ponoć wszystko w porządku. Mam wziąć się w garść i do roboty. Tak mi radził sztab lekarzy. Dziś mam wizytę kontrolną, pierwszy raz wyjdę z domu po tym co się stało. Wcześniej nic nie zapowiadało poronienia, no ale takie rzeczy się zdarzają. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NaImięMiEulalia
Tak Jolu, takie rzeczy się zdarzają, i trzeba sobie z nimi poradzić, ale Ty o tym wiesz najlepiej. Trzymam mocno kciuki za Ciebie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
Cześć dziewczyny :) Może w pierwszej kolejności zwrócę się do Joli- Trzymaj się dzielnie dziewczyno. Elualia- dzisiaj zrobiłam sobie test, negatywny. Pospieszyłam się trochę , bo dopiero w poniedziałek przypada termin @ , więc na chłodno do tego podchodzę i nawet gdyby nic z tego nie wyszło to nie będę wyrywać sobie włosów z głowy , przecież i tak planowałam w sierpniu "działać" hehe mosiaczek - no niby w podobnej , ale Tobie @ się już dobrych kilka dni spóźnia, a do mojej jeszcze kilku dni brakuje, także u Ciebie większe prawdopodobieństwo ;) Trzymam za Ciebie kciuki kochana ! mi też brzuch bardziej dokucza popołudniami i wieczorami niżeli rano. Do tego doszedł ból głowy ;( jak nie urok to..... Elua- kuruj się , dużo zdrowia życzę :) Trzymajcie się dziewczyny ciepło , miłego piątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
mosiaczek- a jeszcze jedno . Sprawdź sobie temp , jeśli przekracza 37 st po terminie spodziewanej @ to też jest duże prawdopodobieństwo ciąży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Dziewczyny ja już chyba powinnam udać się do psychiatry. Mam ciążę urojoną jak nic! :D A mianowicie: mój okres jest bardzo dziwny, inny niż zawsze, bardzo słaby, może się jeszcze nie rozkręcił ale nigdy tak nie mam tylko od razu "leje się" na całego. I w związku z tym przeszła mi przez głowę taka myśl, że może jednak ja w tej ciąży jestem tylko mam takie krwawienie jak niektóre kobiety mają w ciąży w terminie @? Boże jeśli opowiadam jakieś niestworzone rzeczy to sprowadźcie mnie na ziemię, błagam ale to na prawdę nie jest u mnie normalne! No i cały czas ta temp. 37- może przez chorobę a może przez "coś" innego? Chyba idę jutro do psychiatry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Elua, może być coś na rzeczy. Ja owulacje miałam 1 czerwca, 13 już pojawił się lekko zabarwiony na różowo śluz (jednorazowo), 17 zrobiłam test i wyszedł negatywny, chyba dwa dni później test z krwi i wyszła ciąża. Tydzień później potwierdził ją lekarz, a niedługo potem stwierdził że będą bliźnięta. Spróbuj myśli zająć czym innym i się uspokoić a wszystko się wyjaśni... Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo proszę o opinie i porady w temacie "noedajaca spokoju sprawa " na tym samym forum, w tej dziedzinie. Jest to bardzo wazna sprawa dla mnie, zależy mi na waszej opinii kochane!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mosiaczek1
zmierzyłam dzisiaj rano o godz.7 w pochwie przed wstaniem z łóżka temperaturę i wychodzi 36.9. Co to może oznaczac Dziewczyny? :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniolka Olivierka
Mosiaczek cykle regularne?Jednorazowe zmierzenie temp niewiele nam mowi ale jest podwyzszona.I jestes po terminie @ wiec nie wiem na co czekach.Biegiem do apteki!:) Elua ja tez mialam w maju taki @ ze ledwo,ledwo i po 3 dniach sie skonczyl co dziwne dla mnie bylo bo zawsze sie leje jak nie wiem i trwa 7 dni,no po ostatnim porodzie 5-6 dni. U mnie okazalo sie ze po tej dziwnej @ cykl mial 22 dni ale mojej kolezanki siostra miala takie lekkie krwawienia w ciazy w terminie @ przez 2 miesiace,a ogolnie o ciazy dowiedziala sie w 4 bo tak bezobjawowo ja przechodzila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
mosiaczek , nie zwlekaj tylko zrób sobie test, bo ta temp jest naprawdę baaaardzo obiecująca:) mnie zaczęły strasznie sutki boleć, nadal mi niedobrze, ale plecy jakoś znajomo mnie pobolewają, zupełnie jak na @ ,to 34dc także tylko patrzeć jak lada dzień się zjawi...jeśli w poniedziałek nie przyjdzie, to we wtorek rano powtórzę test. A TY koniecznie daj znać jak sytuacja u Ciebie:) Pozdrawiam i przyjemnej soboty życzę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eLka 84
Jola- tak mi przykro, nie wiem co powiedziec.. czarna- chyba troche pospieszylas sie z tym testem bo te twoje objawy sa obiecujace mosiaczek- nie zmam sie na mierzeniu temperatury ale zasada jest taka ze w ciazy temperatura jest troche podwyzszona ... wiec moze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, nie zrobilam testu... Podchodzilam do proby dzisiaj rano 3 razy i nie moge... Boje sie!!! Dzisiaj powinna sie skonczyc miesiaczka (ktorej nie bylo) i musze Wam powiedziec,ze brzuch juz nie boi, czasem lekki bol pojawia sie po wiekszym wysilku. Troche mnie to zasmucilo. Jem Folik, kompleks witamin B oraz magnez. Chyba na razie wole nie wiedziec. W poprzednich cyklach testowalam jak glupia..Rozczarowania nie przezyje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna32k
elka- wiem że się pośpieszyłam, ale raczej będzie tak jak mówiłam, i w poniedziałek dostanę @. Pod wieczór czułam się wyjątkowo dobrze, żadnych mdłości ani innych dolegliwości ... idzie @ jak nic ;) mosiaczek- oj mosiaczku Tyyyyy :D przecież i tak Cię to nie minie:) ja jakoś mam przeczucie że będziemy Ci gratulować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nadal brak @, przed testem siedzialam znow jak niegdys przed egzaminem maturalnym :P Dziewczyny a o czym w takiej sytuacji moze swiadczyc brak bolu podbrzusza? Czasem tylko lekko zaboli przez chwilke i koniec..Bolalo tylko w dniach przypadajacych na @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mosiaku nie zachowuj sie jak dzieciak!! Zrob ten tescior bo na bank ciaza... dzizas przeciez to tylko test a nie list od komornika. Nastepny twoj wpis ma byc juz po wykonaniu testu bo juz draznisz ludzi. Nikt juz nic madrzejszego juz nic nie napisze poza tym ZROB TEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mosiaczek- wez przestan...mowisz ze zrobisz,ludzie czekaja na na wiadomosc,a Ty codziennie to samo...robisz albo nie robisz a nie takie ceregiele jak 5latka..matko boska..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ze sie dowiem co z mosiaczkiem...zycze Ci dobrze,alejuz tu nie wejde zeby sprawdzic...wiesz ze wszyscy czekaja azachowujesz sie jak dzieciak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynyyyyyy zrobilam test i II kreseczki !!!!!! ta testowa blada dosyc . .chyba oszaleje jeszcze mi sie rece trzesa !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to Gratulacje! A teraz wdech wydech i spokój, nerwy i stresy nie są wskazane! Jolu- jak u Ciebie? Lepiej troszeczkę z samopoczuciem? Dużo o Tobie myślałam w weekend...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martalond Mosiaczek gratulacje ;) Jola strasznie mi przykro, nie moge w to uwiezyc. A przeciez ty tak strasznie wymiotowałaś, a wymioty swiadcza o wysokim stezeniu hormonu odpowiedzialnego za utrzymanie ciazy, wiec tym bardziej dziwne to dla mnie ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014 małami90213_____24 _____________6_______@ ok. 1-2.06.2014 Monika35_______35______________2__________@16.06.2014 ? Katja1307_______23______________1____________@19.06.2014< br /> mala1407_______24______________1____________@09.07.2014 natala1020______28______________3____________@10.07.2014< br /> elua____________26______________2___________@13.07.2014 Neszka7________30______________3____________@11.07.2014 czarna32k______ 32______________ 3___________@ 21.07.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 16__________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 montanessa___29___16________1_____________córcia 17.12.2014 martablond__32____16__________2___________xxxxxxxx_______ _ 01.2015 madeline89__25____15__________2___________xxxxxxxx_______ 2 3.12.2014 eLka84______30_____8__________2___________xxxxxxxx_______ ___24 .02.2015 ewelinas1986_______28_________3____________xxxxxxxx______ ___9.03.2015 Jolanta255_______24__________1 i 2_________xxxxxxxx_______xxxxxxxx GosiaMałgosia_____24__________xxxx_________xxxxxxxx_____ _-xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marta znasz juz plec dziecka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nick____________wiek______cykl starań__________termin@ czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014 małami90213_____24 _____________6_______@ ok. 1-2.06.2014 mala1407_______24______________1____________@09.07.2014natala1020______28______________3____________@10.07.2014< br /> elua____________26______________2___________@13.07.2014 Neszka7________30______________3____________@11.07.2014 czarna32k______ 32______________ 3___________@ 21.07.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 16__________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 montanessa___29___16________1_____________córcia 17.12.2014 martablond__32____16__________2___________xxxxxxxx_______ _ 01.2015 madeline89__25____15__________2___________xxxxxxxx_______ 2 3.12.2014 eLka84______30_____8__________2___________xxxxxxxx_______ ___24 .02.2015 ewelinas1986___28_t.ciaz(?)________3____________xxxxxxxx______ ___9.03.2015 Jolanta255_______24__________1 i 2_________xxxxxxxx_______xxxxxxxx GosiaMałgosia____24___t.ciaz(?)__________1_________xxxxxxxx_____ _-xxxxxxxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamaZuzy i Aniolka Olivierka
Mosiaczek wiec ochrzan od "gosci" sie przydal :-) Sredecznie gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×