Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

I tak nie czuję się źle :) Wszyscy mówią, że będzie chłopak, bo aż tak często jak inne kobiety nie wymiotuję. Zobaczymy, czy się sprawdzi :) Jolu i jak samopoczucie dziś, lepiej ci wewnętrznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin@ Sasanka785_____28_____________25___________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 paulina512 ______23______________1___________@ 02.05.2014 czerwony żonkil __34______________4___________@12.05.2014 martha0_________23_____________2____________@13.05.2014 Tacyta___________35_____________3___________@14.05.2014 badyliano________25______________7____________@maj. 2014 Agata___________32______________36___________@maj.20 14 małami90213_____24 _____________6___________@ ok. 1-2.06.2014 elua____________26______________1_____________11.06.2014& amp; amp; lt; br /> Monika35__________35___________2______________@16.06.2014 ? Aniaaa89________24___________1__________24.041 Gosia Małgosia____24_____________3___________@12.06.2014 Jolanta255_______24___________3_______________@16.06.2014 2014 mala1407_______24_________1____________@21.06.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____ wiek____tc_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin Eulalia ___29_____ 12__________1 __________XXXXXXXX_____ 17.12.2014 martablond__32____8__________2___________xxxxxxxx________ 01.2015 madeline89__25____8__________2___________xxxxxxxx_______2 8.12.2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, jednak @ przyszła? Jak się czujesz? Już za parę dni ruszasz do boju, powodzenia :) Eulalio, w taką pogodę samopoczucie tak czy siak niezbyt fajne, powoli się godzę z tą sytuacją, nie ma co tragizować, bo ludzie mają dużo gorzej i i tak sobie radzą i są szczęśliwi. Ale jak powiedziałam tak swojej kuzynce to ona powiedziała mi że mam nie patrzeć na tych co mają gorzej a tych co lepiej i aspirować wyżej. Jakoś nie specjalnie mi pomogła tym, ale może to taki rodzaj wsparcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia w porownianiu do pierwszej ciazy to czuje sie super. Wymiotowałam do tej pory 2 razy, raz z obzarstwa a drugi raz z pieczywa ktore mi nie posmakowała. Mam mdłosci , muli mnie, spada mi cisnienie, i jestem bardzo słaba, spac mi sie chce.Tyle. Jolka dobrze sie zajełaś przyjemnosciami, moze coś wyjdzie fajnego z tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz nie moge sie doczekać :D hehe :-) to w miare testujemy w tym samym czasie. Ja mam cykle 24 dniowe. z jednej strony fajnie bo krotko a z drugiej to ciężko jak kolejny raz przychodzi @ ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzynkaaaaa12
Witam,ja też podejmuję starania od pażdziernika 2013 i nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, oby cała ciąża nie była dla Ciebie uciążliwa :) będę trzymać kciuki żeby tak było! Mała, zazdroszczę Ci takich krótkich cykli moje trwają 30—32 dni :( korzystaj z tego dobrodziejstwa :) Katarzynka, życzymy powodzenia, jestem przekonana, że się uda. Napiszesz coś więcej o sobie ? :) Dobrej nocy Wam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, oby cała ciąża nie była dla Ciebie uciążliwa :) będę trzymać kciuki żeby tak było! Mała, zazdroszczę Ci takich krótkich cykli moje trwają 30—32 dni :( korzystaj z tego dobrodziejstwa :) Katarzynka, życzymy powodzenia, jestem przekonana, że się uda. Napiszesz coś więcej o sobie ? :) Dobrej nocy Wam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia, oby cała ciąża nie była dla Ciebie uciążliwa :) będę trzymać kciuki żeby tak było! Mała, zazdroszczę Ci takich krótkich cykli moje trwają 30—32 dni :( korzystaj z tego dobrodziejstwa :) Katarzynka, życzymy powodzenia, jestem przekonana, że się uda. Napiszesz coś więcej o sobie ? :) Dobrej nocy Wam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, ale jak to @ nie ma. W sensie całkiem czysto, a wcześnie to była normalnie @ czy tylko jakieś nietypowe plamienie. Na Twoim miejscu albo bym poczekała do jutra rano z testem albo poszła na betę, a potem skontaktowała się z lekarzem jeżeli ciąży nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Starałam się od rana coś z telefonu napisać, ale zmienił się wygląd kafe i nie mogłam sobie poradzić. Tak sobie myślałam Jolu wczoraj o Tobie i o tym, co powiedziała Ci koleżanka. Też marnie pocieszyło by mnie stwierdzenie, że trzeba patrzeć na tych, co mają lepiej. Ja wiem, że nie można cały czas patrzeć w dół, ale jak można być szczęśliwym na co dzień cały czas chcąc więcej, mocniej, lepiej, itp. Ja sama jestem typem człowieka, który w każdej sytuacji doszukuje się pozytywów, czegoś, czego nie mają inni, to takie małe szczęścia a dają dużo radości :) Jestem dziś ledwo żywa. Wczoraj wieczorem upiekłam wielką bezę a dziś o świcie wstałam robić krem, żeby zdążyć do pracy :) Robię koleżance prezent na urodziny, taka jestem dobra :) Życzę Wam miłego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od poniedziałku takie podplamiania 1x dziennie ... załamać sie idzie zaś sie cos rozregulowało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalia, wzorowa z Ciebie koleżanka :) nie wymagasz od innch, a sama jeszcze coś od siebie dajesz :) jak do mnie niecałe dwa tygodnie temu przyjechała koleżanka w ciąży (15tc) to czułam się jak jej służąca. Ciągle siedziała na kanapie w salonie i ruszała sie z niej tylko do ubikacji. Co chwilę zgłaszała kolejne zachcianki, a to jakieś owoce, ale nie te co są w domu (mąż latał po granaty i maliny), a to koc by chciała (ale trochę dłuższy bo ten co na fotelu to nie sięga jej pod szyję), a to by chciała urządzić mieszkanie za moją radą, ale nie chce jej się przejść do kuchni zobaczyć jakiegoś rozwiązania, a to sok, a to za dużo jedzenia a za mało surówki :P ogólnie dziewczyna miła i sympatyczna, ale to jej pierwsza ciąża a jest już po 30 więc może jest przewraliwiona. Odrazu poszła na zwolnienie lekarskie i sobie tak odpoczywa jeżdżąc po znajomych. I dziwne że jej partner się nie ruszył tylko ja z mężem latałam jak poparzona by jej dogodzić. Teraz gdy to piszę to aż mi wstyd :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mąż był przerażony gdy pojechali. Ze strachem w oczach pytał mnie czy wszystkie kobiety tak mają w ciąży :D oczywiście wiem, że chodziło mu o konkretną kobietę :P gwarancji nie dałam, ale stwierdziłam, ze ja bedę stopować swoje książęce zapędy, jeśli uda się nam zmajstrować berbecia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
hahaha ależ się uśmiałam ;) no to się nie dziwię że mąż się przeraził ale napewno zna Cię na tyle dobrze aby się nie obawiać tak drastycznych zmian w Twoim zachowaniu ale napewno sam z własnej nieprzymuszonej woli będzie Cię rozpieszczał :) a jak wogóle się czujesz? (psychicznie) mam nadzieję że lepiej trochę... Eulalia naprawdę jesteś wyjątkowa :) Kiepsko się czujesz a mimo to myslisz o innych a nie o sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agusia, dzięki za zainteresowanie moim stanem psychicznym :D powoli wracam do równowagi, chociaż moja samoocena chyba lekko spadła. Staram się traktować wszystko z przymrużeniem oka, tak będzie najlepiej. Jutro ostatni dzień w pracy, będzie jakieś małe pożegnanie i zaczynam nowy etap w życiu - wakacje na bezrobociu :D cudowna perspektywa, chociaż może w sierpniu już zacznę się rozglądać za pracą, albo zainteresuję się własną działalnością.... To się okaże :) A co u Ciebie? (ogarniacie tą nową kafe? ja mam duże problemy, musze przyznac :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
No tak, jutro najpewniej dość trudny dzień dla Ciebie ale coś się kończy i coś się zaczyna, przed Tobą wiele nowych mozliwości także głowa do góry :) Mi znowu się @ spóźnia już 2 tygodnie ale to i tak nie długo jak na mnie... w przyszłym tyg mam wizyte u nowego lekarza także zobacze co nowego się dowiem, wybieram się do znajomej której dzieckiem się zajmowałam jakiś czas, stęskniłam sie już za tym małym łobuziakiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tam, bez przesady, wiem, że ona bezy robić nie umie :) Może wam się otworzy: http://www.fotoszok.pl/upload/62805b20.jpg Ja też specjalistką nie jestem, ale da się zjeść :) No to muszę Ci Jolu powiedzieć, że ja zachowałam jeszcze resztki normalności i godności, bo takich akcji to nie robię :) Któregoś razu tylko wsiadłam w samochód wieczorem i pojechałam do innej dzielnicy po truskawki, bo u mnie jeszcze nie było, a wiedziałam, że zjeść muszę i koniec. Mąż twierdzi, że jeszcze nie zwariowałam, ale też z przerażeniem patrzy na moje znajome w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Ale pojechałaś sama to się nie liczy :) :) PIĘKNIE ta beza wygląda!!!! aż ślinka normalnie cieknie to pavlova???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to Ty Jolu i Agu macie podobną przeszłość, obie zajmowałyście się dzieciakami, z którymi utrzymujecie teraz kontakt. Ja nie mam z dziećmi żadnego doświadczenia i to mnie z lekka przeraża. Zostanę rzucona na głęboką wodę :) Mam nadzieję że jakoś się Wam te cykle poregulują i będziecie normalnie bzykać się w owulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może i Pavlova :) W sumie to wielka beza, bita śmietana i truskawki, ale jeszcze mi po niej słodko, a rozpracowywaliśmy w pracy jakieś 2h temu :D Będę tłustą świnią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z Agą, dopóki sama spełniasz swoje oczekiwania i nie wpływasz destrukcyjnie na otoczenie pozadomowe jest jak najbardziej ok :D a beza cudowna! Pięknie wygląda i tak samo musi smakować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
Dokładnie, fajnie by było wreszcie tę owu mieć ;) ale będzie co będzie miało być :) oj tam oj tam ze swoim to pewnie i tak jakoś całkiem inaczej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destrukcyjnie to wpływam, bo ciężko znieść moje humory. W pracy rozstawiam wszystkich po kątach, musi być wszystko po mojej myśli, a do tego drę się a za chwilę mi przechodzi. Niestety bez hormonów też taka jestem upierdliwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eulalio, nie martw się brakiem doświadczenia jeśli chodzi o zajmowanie się dziećmi, intuicja wszystko Ci podpowie :) ja moim Małym zajmowałam się prawie od urodzenia i potwornie się bałam bo ledwo miałam skończone 20 lat a tu takie maleństwo :) spokojnie dałam radę, a moja siostra znowu nigdy nie przepadała za dziećmi ale też postanowiła podczas studiów dorobić jako niania i raptownie odkryła że jest do tego stworzona i ma z tego wielka frajdę :) u Ciebie jeszcze dojdzie matczyna miłość, czułość i przywiązanie do dziecka, więc bedzie na prawdę dobrze i nie masz czego sie obawiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agusiak888
W końcu ktoś musi rządzić żeby praca jakoś szła :) a pozatym to patrząc po tym jak rozpieszczasz koleżanki to chyba "nie taki diabeł straszny..."he he :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze muszę napisać, bo zawsze zapominam :D Eulalia, jak na moje oko, do Twojego wizerunku będzie pasował syn :D obstawiam chłopaka !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elua
Hej dziewczyny! Ja dziś mam jakiś podły nastrój przez tą pogodę chyba. I mam jakieś dziwne dolegliwości- bóle brzucha jak na @ promieniujące aż do pleców:/ I tak się zastanawiam czy możliwe że to bóle owulacyjne? Czy Wy jakoś odczuwacie swoją owulke? Nigdy tak nie miałam a tu od wczoraj tak mnie muli że szok. A no i jeszcze mam pyt. jakich testów ciążowych używacie? Które są bardziej czułe a której mniej bo wiem że jedna mają czułość 10 a inne 25 mlU/ml. Jolu- trzymam kciuki żeby ten jutrzejszy dzień nie był taki okropny jak może się wydawać! Eulalia- Twoje ciasto sprawiło że chyba też w sobotę coś upiekę bo robię babski wieczór ;) tak mi się zachciało takiego ciacha z truskawkami!!! zainspirowałaś mnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×