Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martablond

Starania o dziecko wiosna 2014

Polecane posty

STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 Agata __________32______________36___________@8.04.2014 Gosia Małgosia___25______________0___________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35______3__________@16.04.2 014 Jolanta255 ______24 _____________1___________@17.04.2014 Sasanka785_____28 _____________25__________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 martha0_________23______________2___________@13.05.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć dziecka_______grudzień2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 Agata __________32______________36___________@8.04.2014 Gosia Małgosia___25______________0___________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35______3__________@16.04.2 014 Jolanta255 ______24 _____________1___________@17.04.2014 Sasanka785_____28 _____________25__________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 martha0_________23______________2___________@13.05.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć dziecka_______grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic, pójdę, zbadam się, zobaczymy co wyjdzie. Póki co jeszcze kupa czasu do wizyty :) Ciekawa jestem kiedy zacznę rzygać o poranku, bo teraz to tylko popołudniami jest mi niedobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze nie bedziesz wymiotować, nie każdy to ma, ale z reguły każdego chociaz muli rano, wies takie mdłości porannne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Hej, dziewczyny! Co tak tu spokojnie ? :) Ja zmęczona wróciłam do domu po pracy, ale coś mnie nosiło i wszystkie okna w moim domu aż błyszczą :D na wieczór umówiłam się z koleżankami, w końcu trzeba odpocząć od męża, a jutro zaplanowałam wyjście na zakupy i może w końcu zaplanuję, co zrobić na balkonie, żeby nie było tak łyso :D jak tam Wasze piątkowe samopoczucie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś niestety sama siedzę. Mąż do północy w pracy, ale powiedział, że mnie obudzi jak wróci he he :):):) Obecnie siedzę, wcinam winogrona i orzechy i pije zieloną herbatę, czyli generalnie wolny leniwy wieczór. Marysia tak się zastanawiam, bo napisałaś, że bierzesz bromergon i nie możesz pić. A ja doczytałam się, że na pogrubienie endometrium z naturalnych sposobów to jest picie czerwonego wina, orzechy i migdały. Ja też biorę bromergon on kilku dni i dalej popijam codziennie lub co drugi dzień lampkę wina i oczywiście garść orzechow i migdałów. Nie powinnam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny..ooo to Jolu,mnie tezmozesz umycokna;D MIMO ZE BIORE BROMEK,dzisiaj napije sie drinka razem z mezem, bo biedny chybai tak cos przeczuwa z ta owulacja,bo sie biedny zestresowal i nic nie wyszlo:)niech sie chlopczyna napije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Metusia, oczywiście, z chęcią umyję wszystkie Twe okienka :P ja bardzo lubię sprzątanie jako formę takiej psychoterapii, teraz mi się przyda :) niestety z koleżankami wypiłam jednego drinka i w długą do ubikacji, znowu męczą mnie nudności :O moje wyjście się skończyło po dwóch godzinach, wracam do domu, a tu stado samców (kolegów męża)... Chyba nie odpocznę :P Metusia, trzyyyymam mocno za Was kciuki!! Bzykajcie się ile sił :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolcia:) ale nie rozumiem,z jakiego powodu dokuczaja Ci te nudnosci? bylas u tego lekarza? kurde maz wypil,jamalemalibu i wszystko wyszlo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Ja mam chorobę refluksowa z nietypowymi objawami, może to to. Lekarz mówil, że żadna ciąża nie wysyła tak szybko objawów, więc to raczej refluks. Narazie nie mogę brać lekarstw na to, dopiero jak zrobię test to będę mogła je wziąć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Metusia, oby Wasze SERDUSZKOWANIE było owocne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zobaczymy za 14 dni:) ale nie napalam sie jakos specjalnie,wiem ze prolaktynabywa uciazliwa:) ojj to jeszcze troche poczekasz,przetestujesz i dowiesz sie o comoze chodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
No jakoś się to wszystko poukłada :) doobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w sobotę o świcie! Już trzeci dzień budzę się przed 6 i nie mogę spać. Oby tak nie było przez 9 miesięcy :-) Pora wstać i przygotować dom na przyjęcie weekendowych gości. Miłego dnia wam życzę :-) Widzisz Metusia, mówiłam że drink pomoże :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Hej, hej :) Eulalio, życzę miłych przygotowań do przyjęcia gości :) wczoraj przed spaniem czytałam sobie jakieś psychologiczno-medyczne artykuły o spostrzeganiu ciąży i ciężarnych przez ciężarne i innych. O zachciankach, jakiś stworzonych przez umysł dolegliwościach, dla których nie ma medycznego wyjaśnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
kobiety w afryce nie mają zachcianek, samotne matki w naszym kręgu kulturowym też nie mają bo nie mają kogo absorbować swoimi "objawami" i po prostu produkują ich mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Kobietom w ciąży się nie odmawia, stan błogoslawiony i inne takie powiedzenia skutkują naszą marudnością, wykorzystywaniem sytuacji i sprowadzaniem roli prenatalnego ojca do tego, że ma spełniać kolejne życzenia partnerki i służyć jej wsparciem sam jego nie otrzymując. Chociaż ten biedny ojciec też potrzebuje wsparcia. :) to tak na przyszłość dla nas wszystkich :) Miłego dnia Kochane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
o i dostałam @ tak jak przed braniem tabletek mój cykl 30 dni :) czyli się nie rozregulowałam :P mój mąż szczęśliwy, bo przyznał się, że ubezpieczył nas w tym na wypadek urodzenia się dziecka i okres karencji tam to 9 mięsiecy, a gdybym teraz zaszła w ciążę to jakaś tam kasa przeszłaby nam przed nosem. Czyli mój małżonek nawet moją @ potrafi połązyć z tematem finansów. A poza tym jeszcze podał jeden głupi argument, że on wolałby dziecko urodzone w 2015r. bo jego ojciec się urodził w grudniu i zawsze narzekał, że ma rok w plecy :O ja w sumie ani się nie zmartwiłam ani nic, bo ostatnio męczyły mnie te nudności więc mogę chociaż teraz z 3 tygodnie brać lekarstwa na moją chorobę refluksową (co ważne przy świątecznej wyżerce) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
STARACZKI: nick____________wiek______cykl starań__________termin @ badyliano________25______________7___________@8.04.2014 Agata __________32______________36___________@8.04.2014 Gosia Małgosia___25______________0___________@12.04.2014 czytataczytacytatytacyta___35______3__________@16.04.2 014 Jolanta255 ______24 _____________1___________@11.05.2014 Sasanka785_____28 _____________25__________@24.04.2014 metusia_________25______________1___________@26.04.2014 martablond ______32 _____________1___________@30.04.2014 małami90213_____24 _____________5___________@ ok. 2-3.05.2014 martha0_________23______________2___________@13.05.2014 CIĘŻARÓWKI: nick_____wiek_____cykl_____które dziecko_____płeć dziecka_____termin @ Eulalia ______ 29 lat ______ 5 tydzień ____1 dziecko ___ płeć dziecka_______grudzień 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Jolciu,ilez to jeszcze SERUSZKOWANIA przed nami;D raz,dwa się nam uda.Jak to mówią słowa piosenki Anny Jantar "Nic nie moze przeciez wiecznie trwac" ;D A GDZIE NAsZA BLONDZIA?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytataczytacytatytacyta
Jola - ależ masz zapobiegliwego męża, brawo dla tego pana :D Co to za ubezpieczenie i jaka jest składka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
Mój mąż w swojej pracy znalazł coś takiego :) składka około 200 zł na miesiąc, za urodzenie dziecka wyplacaja 6 tyś. Tylko właśnie karencja 9 miesięcy. Więc może warto poczekać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolanta255
A to ubezpieczenie NW :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×