Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość drelisia

prywatna opieka medyczna

Polecane posty

Gość goooss
@gość 2018.08.14 Byłam u nich 2 razy i każdą wizytę wspominam pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prywatna opieka medyczna jest o wiele lepszym rozwiązaniem od państwowej. Nie trzeba czekać godzin w kolejkach. Trzeba tylko znaleźć sprawdzoną przychodnię. Jeżeli mieszkacie w województwie Łódzkim to polecam wam www.ga-med.pl Pracują tam świetni specjaliści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli szukacie lekarza ginekologa do prowadzenia ciąży to polecam specjalistów w Babka Medica: https://babkamedica.pl. Sama jestem zadowolona bardzo z ich usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś z was korzystał z rehabilitacji w Constance Care?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zimketka
ja nie narzekam na lux med, mam świetną opiekę medyczną, do tego mogę umawiać wizyty droga online przez portal pacjenta, więc szybko można się umówić do lekarza, to bardzo wygodna opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siterka
zdecydowanie jest to najlepsza opcja lux med ma opcję umawiania wizyt online dlatego najszybciej można w ten sposób udać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2018.08.22 Znam Constance Care, miałam tam rehabilitację, bardzo dobrze wspominam ten czas. Mają bardzo nowoczesny sprzęt, chyba najlepszy w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak szybko udało ci się wrócić do sprawności po tej rehabilitacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość steka
jeśli chodzi o Lux Med to ja akurat korzystam z ich portalu pacjenta, można szybko umówić wizytę i wybrać dogodny termin na wizytę, w ten sposób jest najszybciej dostać się do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gracel
Potrzebowałam dobrego fizjoterapeuty, a wiadomo, że terminy na NFZ to jakaś katastrofa. Na szczęście trafiłam do krakowskiego OpenMedical https://openmedical.pl i jestem bardzo zadowolona. Zero problemów z ustaleniem terminu, terapia na bardzo wysokim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość geczka
ja z tego powodu już dawno przestałam korzystać z państwowej służby zdrowia bo to totalna porażka, mamy wykupiony pakiet medyczny w Lux Medzie i zawsze jesteśmy w stanie znaleźć wizytę praktycznie z dnia na dzień, do tego w Lux Medzie jest portal pacjenta dzięki któremu online można szybko umówić wizytę a potem sprawdzić wyniki badań.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, jestem Pamela Rosa Flores, wiarygodna i wiarygodna pożyczkodawca. Udzielam pożyczki z jasnymi i łatwymi do zrozumienia warunkami z 2% odsetkami. Zapewniam kredyty na działalność gospodarczą, pożyczki osobiste, kredyty studenckie, kredyty samochodowe i pożyczki na spłatę rachunków. Jeśli potrzebujesz pożyczki, skontaktuj się ze mną bezpośrednio: pamelarosaflores11@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eutelka

Ja poleciłabym własnei LuxMed. Jesli chodzi o mnie to mój najlepszy wybór jesli chodzi o leczenie. I mozesz wszystko potem tez spobie posprawdzac przez portal pacjenta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polaaa9
Dnia 27.04.2018 o 05:13, Gość kasiasa napisał:

Prywatna opieka medyczna to bardzo dobra opcja, nie trzeba czekać w kolejkach, na wizytę można umówić się nawet następnego dnia, no i wybór specjalistów jest duży. Jak szukacie dobrych endokrynologów to warto zapisać się na wizytę do Psychomedic.pl, ta klinika zatrudnia naprawdę wysoko wykwalifikowanych lekarzy, można się do nich zarejestrować online, działają 7 dni w tygodniu.

Lekarze zawsze służą fachową radą i wsparciem więc śmiało można im zaufać. Jak dla mnie to bardzo dobrzy specjaliści, z resztą nie bez powodu cieszą się tyloma pozytywnymi opiniami. Fajne jest właśnie to, że można się do nich rejestrować przez Internet - czasami po prostu nie możemy zjawić się osobiście by umówić się na wizytę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qula

ZDECYDOWANIE JEŚLI CHODZI O PAŃSTOWOWĄ OPIEKĘ MEDYCZNĄ TO NEI UMYWA SIĘ DO TEJ PRYWATNEJ, JA MAM PAKIET MEDYCZNY W LUX MEDZIE I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA Z JAKOŚCI OBSŁUGI ORAZ Z TEGO ŻE MAM NA BIEŻĄCO DOSTEP DO PORTALU PACJENTA 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katia

my mamy w pracy pakiety Enel medu, dopisałam też całą rodzinę i wszyscy chodzimy, raz zdarzyło nam się nawet że musieliśmy wezwać lekarza na wizytę domową, nie było problemu a nie trzeba było z chorym dzieckiem jechać do przychodni. ogólnie duży plus od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowak

a pracodawcy gdzie wygodniej wykupić taki pakiet? Tzn gdzie ma korzystniejszą ofertę wie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexa

na pewno w medicover warto tym bardziej że maja ofertę dla małych, kilkuosobowych firm a nie tylko dla molochów zatrudniających po 100-200 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Wszystkim osobom, które rozglądają się za sprawdzoną placówką oferującą profesjonalną opiekę medyczną polecam placówkę www.endomed.com.pl we Wrocławiu. Tam spotkacie się z szeroką ofertą i profesjonalną obsługą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komara

Prywatna służba zdrowia jest o niebo lepsza, lepsza obsługa, lepsze terminy, lepszy sprzęt.. po prostu nie ma porównania. Rezonans potrzebowałam na szybko zrobić i przedzwoniłam chyba wszystko co się dało w okolicy i na NFZ 6msc,8msc - masakra. To podjechałam do Pabianic do Wizji V i tam elegancko bez kolejek, RM szybciutko i bez komplikacji zrobiony. Da się? Da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nattiii

Ja mam pakiet medyczny w Lux Med. Kilka miesięcy temu skorzystałam z okazji i dokupiłam sobie pakiet stomatologiczny. Teraz mam kompleksową opiekę w jednym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zabelka

A mnie siostra namawia na pakiet medyczny medicover, bo ma go chyba od ponad roku i jest zadowolona, korzysta z niego dość często bo przewlekle choruje, myślę że może i ja powinnam sobie taki wykupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia

Kup sobie skoro upadasz często na zdrowiu. Ja nie wiem jak indywidualnie on wychodzi ale ja z dzieckiem korzystam z pakietu kupionego przez mojego pracodawce i sobie chwalę. Nie tracę czasu ani nerwów na stanie w kolejce jak to bywało w mojej publicznej przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicja

Moja mama dała się namówić na pakiet medyczny w Ogólnopolskim Centrum Medycznym, ale to okazało się porażką. Miało być bez kolejek, dostęp do specjalistów, a tu zero możliwości kontaktu i nerwy tylko jak to odkręcić teraz 😞

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydowanie polecam placówkę z której sama korzystam  https://credomed.com/ W swoich szeregach mają samych specjalistów, którzy w razie potrzeby potrafią szybko i skutecznie zdiagnozować i wdrożyć odpowiednie leczenie. Do tego mają ultra nowoczesny sprzęt, ciągle się szkolą, są więc do przodu z najnowszymi i najskuteczniejszymi metodami badań i leczenia. Sympatyczny personel z indywidualnym podejściem do każdego pacjenta 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Deria
Dnia 11.03.2019 o 14:30, Gość nowak napisał:

a pracodawcy gdzie wygodniej wykupić taki pakiet? Tzn gdzie ma korzystniejszą ofertę wie ktoś?

A ja z czystym sumieniem mogę polecić firmę KDB Pomoc, za ich pośrednictwem załatwiłam opiekę medyczną Polmed (a do tego ubezpieczenie na życie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tamara

Jesli mogę cos polecić, to Medipakiet. Długo szukałam czegos co by bylo w odpowiedniej cenie i na wysokim poziomie. Kierują do placówek w centrum lub w mniejszych dzielnicach jak ktos woli. Ja akurat mieszkam w Warszawie, ale wiem że działąja również w innych miastach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milena
Dnia 18.12.2016 o 15:41, Gość paliczka napisał:

ja mam z całą rodziną wykupiony pakiet w lux medzie, mam mam dzieci i nie wyobrażam sobie stać w kolejkach z nimi do lekarza i nie móc się dostać do lekarza.

To ja mam taki w Medipakiecie i też mnie przyjmują w placówkach LUX Medu i nie wyobrażam sobie teraz wrócić do publicznej służby zdrowia. Jak się juz człowiek przyzwyczai do komfortu to nie chcę rezygnować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola
Przed chwilą, Gość Milena napisał:

To ja mam taki w Medipakiecie i też mnie przyjmują w placówkach LUX Medu i nie wyobrażam sobie teraz wrócić do publicznej służby zdrowia. Jak się juz człowiek przyzwyczai do komfortu to nie chcę rezygnować.

Haha, mam to samo. Już na pewno nie wróce do leczenia na kasę chorych. Ewentualnie będę zmieniać pakiet żeby wypróbować różne opcje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×