Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mojaż

Moja zona kocha innego...

Polecane posty

Gość Mojaż

Co robić. Moja żona miała romans - potem on odszedł (przynajmniej na razie). Wybaczyłem jej, bo bardzo ją kocham. Problem w tym, że to nie była przelotna znajomość - ona wciaż go kocha, tęskni za nim, czasem płacze wieczorami. Myślę, że czeka aż on wróci. Przewalone... Powininem odejśc... ale mamy dzieci... mam zostawić ją samą? Poza tym ogromnie ją kocham i mam nadzieję, że jakoś się ułoży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kopnij ją w d**ę jak najmocniej. Zapewne jestem młodszy od Ciebie, ale wiem co mówię. Jeśli raz Cię zrobiła w bambuko zrobi jeszcze raz. Wiem to z autopsji. Jaki był powód zdrady? Uważam że powinieneś odejść, pamiętać o dzieciach. Wtedy żona Cię doceni i zatęskni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego sie miedzy wami popsulo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojaż
Wiem, że powinienem odejść - nie umiem. Niszczy mnie to. Powód zdrady - zaniedbanie związku. To nie był zwyczajny romans - to facet, który był jej wielką miłością. Przekichane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra, myslalam ze to moj maz pisze, ale w tej chwili nie korzystal z komputera wiec to nie on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powód standardowy. Ale i tak musisz od niej odejść, tym bardziej że on dalej chce do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To związek donikąd. Jeśli tylko tamten facet pojawi się, kobieta znów pójdzie do niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojaż
"To związek donikąd. Jeśli tylko tamten facet pojawi się, kobieta znów pójdzie do niego..." a co z dziećmi ? - nie oddam mu moich skarbów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten *****cz ma swoją rodzinę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pójdzie do niego? postaw twardo sprawę,jesli to zrobi,to fora z dwora,po co ci szmata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojaż
mówi, że nie pójdzie - ale ja swoje wiem znam ją dobrze, kilkanascie lat razem widzę jak tęskni, jak szuka kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu ja pogonil? Pewnie powiedzial,ze nie bedzie rozbijal rodziny a tak na prawde nie chce obcego bachora. Inteligentnie pogadaj z nia i pokonaj sarkazmem. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojaż
On jej nic nie obiecywał. Po prostu się zakochała na amen. Sarkazm nie działa, tzn. działa na chwilę. Ona wie, że ją olał ale myślę, że wybaczy mu wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojaż
Nie ma swojej rodziny. Życie mu nie wyszło, to rozbija rodziny innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Coz przemysl. Ja odeszlam bo nigdy nie zaufalam mu tak samo. Mnie bylo latwiej: nie mielismy potomnych. Sily zycze i jesli masz ochote pogadac podaj maila. Przykro mi bardzo. Niestety niektorzy nie wiedza co to wiernosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorze,wp*****l mu spraw,poskutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Złoż żonie propozycję: "dam ci rozwód pod warunkiem, że dzieci zostaną pod moja opieka"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powód zdrady - zaniedbanie związku. No i dlatego się zakochała. Jak się kobietę w związku zaniedba, to w większości przypadków, ona chłonie zainteresowanie innego jak gąbka i "nieszczęście" gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz do mnie jak chcesz podam gg albo lepiej zaloz jakis adres mailowy pogadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej chwili tez chcialam wpier... ale po co? Jeszcze cie oskarzy. Tak jak pisalam wczesniej podaj maila jesli chcesz. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojaż
gość - to podaj jakiś email

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojaż
w jakis sposób pomoże wp*****l - on się nie odzywa problem jest w jej głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjjjjj
ale sie dałes upodlic za grosz szacunku juz do ciebie nawet nie ma, nawet sie nie kryje z rykiem za nim a ty ja jeszcze w d**e pocaluj...bo tak ja kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
only_zolza@gazeta.pl bardzo mi przykro ze tak sie dzieje w twej rodzinie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dhjjjj juz nie pisz tak bo widac facet bardzo ladnie sobie radzi i z godnoscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dhjjjjj
rzeczywiscie pieknie sobie radzi siedzi i codziennie patrzy na żonę, która snuje się po kątach i ryczy za jakimś fagasem... zuch chłopak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojaż
A co mam zrobić? Zagubiła się bardzo. Tak, nie ma we mnie dumy. Mam się unieść i porzucić ją w trudnym stanie, bez pieniędzy, z dziećmi..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz opracowac plan co ona musi zrobic by cie odzyskac jesli wszystko zawiedzie rozwod. Tak uwazam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie dlatego
ze jestes takim idiotą i baranem zdradzałą cie a teraz mysli o tamtym wez juz przestan robić z siebie łacha do końca po co sie martwisz o nią jak ona przy pierwszym skinieniu tamtego gacha do niego poleci i nie bedzie sie zastanawiałą jak ty teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×