Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłosny urok z krwi. Wejdzcie!

Polecane posty

Gość gość
Ehhh no to mi ulżylo.. Bo chce szczęścia dla tego chłopaka i powiem tak człowiek jest głupi jak jest zakochany i nie myśli co robi.. Mam nauczkę na przyszłość przynajmniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonisniekoscistychpan
Kolejna pi@erdolnieta co w wróżki i uroki wierzy. Lecz się j@ebany ciemnogrodzie na nogi bo na rozum za późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym radziła księdza, nie wróżkę, bo wróżka zajmuje się magią, a to niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa?? Ale w taki sposób jak ja zrobiłam czy prawdziwy rytuał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To czemu dziewczyny piszą że to działa co??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adonisniekoscistychpan p*****l się wieśniaro ,Dla ciebie jest i było za późno od zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adonisniekoscistychpan tępa kretynko ze wsi, jak cie temat nie interesuje i h**a masz do powiedzenia to w*********j krowy doić i p***y nie zawracaj debilnymi komentarzami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adonisniekoscistychpan
Bo są tak samo pop@ierdolone jak ty. Gowno a nie działa i nie usuwaj moich postow, będę tepic zabobonny ciemnogrod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już wkoncu niewiem co mam myśleć.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowie ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieźle jesteś p*****lnięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja sądzę, że nie. Bo jak to, ktoś daje ci linka do "świeczki zakochanych" na allegro i co, w momencie tworzenia tej świeczki w istnieniu uaktywniła się magia, do której się ją stosuję. Wierzę za to, że spełnia się to w zależności od tego jak mocno w to uwierzysz. Może błędnie, może nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jest to na podobnej zasadzie jak wróżby. Czyli, że sprawdza się jeśli w to bezgranicznie uwierzysz, albo nie, jeśli nie. Chociaż nie zaprzeczam możliwości wpływania na innych za pomocą umysłu. Zaklęcie często tyczą się osób innych a nie nas samych bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie źle jesteś p*****lnieta. x x x jeśli masz się tak wypowiadać to spiepszaj stad!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się autorko. Nie wypił tego. Gdyby wypił to by nie odszedł od Ciebie, bo niestety ten sposob nalezy do jednego z najskuteczniejszych a odwrocenie dzialania krwi bardzo skomplikowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No też tak właśnie uważam że by nie odszedł ode mnie jakby to działało.. Tymbardziej że on jest za granicą..i nie widzieliśmy się od półtora roku a od roku nie mamy kontaktu bo sam ten kontakt zerwał..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby ktora tepi ciemnogrod. Sa grupy ludzi wyksztalconych prawnikow ,lekarzy,bankierow,srodowiska hermetyczne ciemnogrodem ich nie nazwiesz, Do czego zmierzam.Spotykaja sie oni i pija swoja krew sciaganea przy pomocy strzykawek.Inaczej mowiac sa to srodowiska wampirow.Ciekawy jestem jak sie do tego odniesiesz coby nie bylo mamy przeciez XXI wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do osoby ktora tepi ciemnogrod. Sa grupy ludzi wyksztalconych prawnikow ,lekarzy,bankierow,srodowiska hermetyczne ciemnogrodem ich nie nazwiesz, Do czego zmierzam.Spotykaja sie oni i pija swoja krew sciaganea przy pomocy strzykawek.Inaczej mowiac sa to srodowiska wampirow.Ciekawy jestem jak sie do tego odniesiesz coby nie bylo mamy przeciez XXI wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wystarczy sama krew do napoju czy trzeba to jakieś specjalne rytuały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy tego nie robcie! nigdy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tym co wyczytałam na kafeterii byłam bardzo sceptycznie nastawiona co do magii ale nie mając nic do stracenia spróbowałam i wszystko się odmieniło jak byłam w totalnym szoku i nadal jestem. To niewiarygodne;) Jeśli ktoś ma podobną sytuację albo chce poznać moją lub podzielić się swoim doświadczeniem to piszcie: paulina87@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy kto coś potrafi w dziedzinie magii miłosnej jest obsmarowywany przez nieudaczników ale byłabym świnia gdybym nie podzieliła się z wami moim szczęściem. Dzięki szeptunce z wrozkadiana.pl znowu mam u boku swojego narzeczonego i jesteśmy naprawdę szczęśliwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×