Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lorealka18

co zrobić kiedy pewna osoba ubliża mi publicznie ...

Polecane posty

Gość lorealka18

Otóż od dłuższego czasu pewna osoba ubliża mi publicznie i pokazuje niestosowne znaki w moim kierunku. Na początku to ignorowałam ale niestety zaczęło mi to przeszkadzać i strasznie irytować. Jestem przeciwna przemocy fizycznej i psychicznej dlatego nie wszczynam awantur ale obawiam się ze kiedyś nie wytrzymam i albo jej albo sobie zrobie krzywdę. Ta osoba napewno myśli, że ma przewagę dzieki temu.Próbowałam pytac i rozmawiać na ten temat ale dowiedziłąm się ze mnie po prostu nie lubi.... Chciałabym iść na policję ale powiem, że ktoś pokazuje mi ''fack-you'' ?? jeśli nawet to tylko ją upomna. Nie wiem co robić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak pójdziesz 3 razy na policję i im powiesz że idziesz do psychologa to już będzie znęcanie się. Niestety wszędzie prawo działa tak że trzeba się upominać o swoje aż do znudzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poszłam na policję. Moja sąsiadka się przyczepiła do mnie kiedyś i żyć nie dawała. Udał się do niej dzielnicowy i postraszył że sprawę będzie miała. Szczekanie sąsiadki się skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszą obroną jest atak. Musisz "lorealko",pokazywać tej osobie "środkowy palec" przy każdej nadarzającej się okazji. A najlepiej dwa i puknij palcem w czoło. Albo powiedz jej po prostu , spierd... Zasada jest taka; chama(kę) należy uczyć chamstwem,ponieważ inaczej nie zrozumie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×