Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość noamiii

czy mozna sie zakochac z czasem?

Polecane posty

Gość noamiii

Moi drodzy,jak uwazacie ; jesli lubicie kogos za pewne cechy ,dobrosc,dojrzalosc,ale ta osoba nie pociaga was fizycznie,myslicie ze z czasem moze to sie zmienic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cudzy mąż 45
Myślę, że można. Tzn. niekoniecznie zakochać - zakochanie to stan oszołomienia i "wariactwa" na punkcie drugiej osoby - ale można taką osobę z czasem pokochać. Choć, oczywiście, nie każdy będzie miał to szczęście - wiele zależy od osobowości obu stron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niiiiigdy !!!!!! A ty spierducha capie jeden !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość spaślak_
jelsi nic cie w niej nie pociaga to oczywiscie ze nie to sie przyzwyczjenie bedzie nazywac. z czasem to wszystko moze tylko przemijac wiec jak na poczatku jest nijako to po co brnac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O czym cuuuurvvvaaa tlusty pierduuuuuulisz cuuuurvvvaaa?!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goście goście
Można, tak jak powiedział cudzy mąż, pokochać kogoś z czasem. Nie należy jednak wiązać się z kimś kogo się nie kocha i liczyć na to, że miłość kiedyś się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co z przypadkami gdzie powstaja super pary ze znajomych ,przyjaciol ?hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mozna pokochac, ale nie zakochac. Zakochanie to stan oszolomienia, ktory ewentualnie moze przerodzic sie w milosc. Milosc zradza si z szacunku do drugiej osoby ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kojarzy mi się to z sytuacją, gdy z przyjaźni z czasem rodzi się miłość.. jak miałam naście lat, to zakochałam się tak w swoim przyjacielu, ale po ten nasze drogi się rozeszły.. Teraz nie dopuszczam takiej myśli, możliwości, by móc się zakochać w przyjacielu. Uważam, że musi być chemia między ludźmi, fascynacja, pożądanie, jak tego nie ma samym początku, to taki facet jest dla mnie aseksualny, może być moim znajomym, kolegą, też przyjacielem, ale już w takiej szufladce zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
jak swiat swiatem to sie jeszcze nie zdazylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co się nie zdarzyło, jakieś 80% kobiet wychodzi za facetów których nie kochają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noamiiiii
Ja sama juz nie wiem, jak ludzie ktorzy sie kochaja ,pozadaja ,planuja przyszlosc moga z dnia na dzien stwierdzic ze to nie to, ze jednak nie kochaja,juz nie pozadaja ,to nie moze to dzialac w druga strone?W sensie :z dnia na dzien sie zakochac w osobie milej,symaptycznej,tzw przyjacielu?jak myslicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CleverMan
zawsze lepiej wyjsc za maz za kogos kogo sie lubi i szanuje niz wyjsc za kogos tylko dlatego, ze jest bogaty. Powiem ci w zaufaniu, ze w 90% przypadkow mezczyza, ktory godzi sie na status przyjaciela wobec kobiety robi to tylko dlatego, ze ja po kryjomu kocha i ma nadzieje, ze ktoregos dnia i ona go pokocha. That`s it :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noamiiiii
Wiem ze wiele mezczyzn na to czeka...moze lepiej nie rozbudzac w nich uczucia i dawac nadzieje,zeby potem nie cierpieli bo 'nam sie nie udalo oszalec z milosci"...n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z dnia na dzień można się zakochac to odkochac pewnie też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w drugą stronę tak nie idzie. Zakochasz się w 1 chwili a potem latami cierpisz i chcesz już nic nie czuć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×