Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kozunia1985

opinie o sklepie internetowym

Polecane posty

Gość gość
Czy ktoś może robił zakupy w sklepie rizekorkuevi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A znacie taki sklep www.TabliceAkademickie.pl ? Pyta bo chcielibyśmy zamówić tablice do szkoły, akurat mają korzystne ceny i czekam na Wasze odpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goscspm
Tuchos! Porażka i oszustwo! Pieniadze wysłane A paczki blisko miesiąc niema! Kontaktu zero, tylko bezczelność i chamstwo ! Negatywne komentarze są kasowane A ludzie blokowanie! Policja i rzecznik praw konsumenta w Piotrkowie Trybunalskim zawiadomieni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę podzielić się opinią o sklepie: www.e-naczynia.pl , mogę go polecić każdemu, fachowa obsługa i szybka dostawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie jednym z najlepszych sklepów w którym często zamawiam jest www.euro-drogeria.pl ekspresowa wysyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ze swojej strony mogę polecić mega dobry sklep z żywnością ! www.Sklep.Majerczyk.com.pl - zawsze zamawiam tam mięso gdyż jest najwyższej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bailando

Jeżeli chodzi o sklepy internetowe, to moim numerem jeden jest zdecydowanie - www.BucikSklep.pl , który ma świetne ceny w stosunku do jakości produktów. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzesssX

Sklep internetowy o którym mam najlepszą opinie i z którego zawsze zamawiam torebki na nowe sezony to www.BenWild.pl 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Dziewczyny mi się udało ,trzeba napisać pismo przedsądowe i wysłać na adres firmy ,można sprawę zgłosić na policję,gdzie owa Pani mieszka,w Was siła ,umówcie się,że każda z Was tego samego dnia zgłosi się na Policję,im więcej poszkodowanych tym szybciej Policja się tym zajmie,poinformujcie,że jest Was już spora grupa i się zajmą sprawą,to jest do zrobienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Oczywiście każda w swoim mieście ,bo nawet nie wiadomo,czy ona mieszka w mieście ,który jest w adresie firmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna

Również zostałam oszukana przez ta firmę, zapłaciłam od razu przelewem za pościel i przesyłkę i od pół miesiąca ani przesyłki ani kontaktu. po napisaniu kilku maili zero odpowiedzi i zablokowanie na FB. Szczyt bezczelności. Nie polecam zakup w tej firmie stanowczo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Goosc,,,

Proponuję zgłosić tą sprawę na policję bo to nie pierwszy raz kiedy ta pani kogoś oszukała. Teraz oszukuje z profilu fabryka snów. Porażka. Ludzie uważajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zamówiłam rzeczy na vova. Ale dałam opcje dostawy „ Klarnar - zapłać potem”  

Rzeczy dotarły. Ale nie mam zielonego pojęcia na jaki numer konta mam zrobić przelew. Nie ma żadnej informacji. 
 

Mam tylko numer zamówienia, sumę całkowita itd. 
Czy jest ktoś kto mógłby mi pomoc ? Gdzie mogłabym znaleźć jakie kolwiek informacje na ten temat? Bądź czy jest osoba która wybrała taka sama metodę płatności ? 
 

Z góry dziękuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×