Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kozunia1985

opinie o sklepie internetowym

Polecane posty

Gość gość Kasia
Witam. No to się cholerka naczytałam i aż mnie zatkało !!! Niestety należę do klubu osób oszukanych. :/ Zamówiłam pościel zapłaciłam przelewem i czekam, czekam mija prawie dwa tygodnie i nic. W końcu dzwonię na podany numer na ich stronie, nikt nie odbiera zgłasza się poczta głosowa. Dzwonię jeszcze kilka razy i to samo. Biorę się do wyszkryfania wiadomości na e-mail, jedna wiadomość, druga i następne i co i nic. I tak kilka dni z rzędu dzwonię i piszę i zero odzewu. :/ Dobra idę na fb pisze priv, jeden drugi trzeci i znowu nic. Totalna olewka ze strony Tuchos. Dowiaduję się, że jest następna Pani na fb oszukana. Wstawiamy posty żeby się odezwała, do tamtej Pani się odzywa do mnie nie. Jeszcze bezczelnie tamtej Pani kłamie, że nie potrafi się ze mną skontaktować hahaha śmiech na sali jak nie może jak ma moje dane i jak to ja bez przerwy próbuję i nic z tego nie wychodzi!!! Chamstwo, kłamstwo i żenada !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety mimo upływu czasu w Tuchos nadal bałagan. Ciągle problemy z wysyłką albo zwrotem pieniędzy. Pani ciągle próbuje się wybielać i zwala winę na wszystko i wszystkich. Nie polecam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka razy robiłam zakupy u tej Pani i nie mam Jej nic do zarzucenia, płacę przelewami bo takmi wygodniej paczki otrzymuję w przeciągu tygodnia kontakt jest znakomity a co do zgodności towaru z opisem należy je czytać na każdym towarze jest zaznaczone co to za materiał. Polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ami2111
"Gość" przede mną to właśnie Pani Tuchos..... Rzuciłam pod jej licytacjami link do tej stronki z dopiskiem "oszustka" w momencie mnie zablokowała komentarz usunęła i po kilku minutach na tej stronie pojawił się komentarz pozytywny... Żal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesławagość
Tak kupiłam już w sumie pięć kompletów pościeli,z bawełny satynowej wszystkie prałam, nie ma zmian w kolorze, nie skurczyła się, jestem bardzo zadowolona ,to jest mój sklep w którym będę kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesława
do pine 88, nie rozumie Twojego strachu,ludzie często piszą złosliwie, ja nie sugeruję sie opiniami . po prostu mam zaufanie do sklepów internetowych ,a nawet kupiłam produkt za kwotę 6tys zł oczywiście z innej branży, i nie bałam sie że to moze byc bubel, produkt mi służy juz 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Wiesławo ,wcale nikt tu złośliwie nie pisze. Pisza osoby,które są niezadowolone z Tuchos lub zostały oszukane przez ta firmę. To nie jest złośliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćWiesława
Jestem w szoku,same negatywy,trudno mi uwierzyć, bo sama jestem uczciwa.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Wiesławo jest wiele osób oszukanych przez firmę tuchos j - ja również zostałam oszukana i tej firmy nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamówiłam tam pościel i zasłony paczka dotarła bardzo szybko. Jestem mega zadowolona z zakupów jak i kontaktu z tą Panią .Na pewno zamowie tam jeszcze nieraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O widzę ze dziś ponownie na fb skasowane negatywne komentarze a tu nagle pojawił się pozytyw. Można zauważyc stały schemat. Zaraz po proszeniu się przez oszukanych o kontakt pod postem wszystkie znikają a tu pojawia się pochwalna opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TAKŻE OSZUKANA I NEGATYWNA OPINIA USUNIETA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćalicja
TUCHOS. Sklep internetowy. Oszukanstwo. Zakupilam 2 komplety poscieli. Przelew pusilam tego samego dnia i cisza. Tel.nie odbieraja, na emaile nie odpowiadaja, posty na Facebooku tez cisza. Jak przeczytalam opinie to zrozumialam to oszustwo. Kasa stracona. Nie kupujcie u nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cimina
Ostatnio też zamawiałam pościel ale zdecydowałam się zamówić w sprawdzonym sklepie internetowym sferis.pl, pościel przyszła przepiękna. https://www.sferis.pl/szukaj?q=po%C5%9Bciel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupiłam sweter.Okazał się nietrafionym prezentem do zwrotu.Jakie było moje zdziwienie, gdy po kilku dniach dostałam kolejny podobny za który nie płaciłam.Napisałam do Pani.Otrzymałam odp, że mogę odesłać obydwa swetry, a za przesyłkę tego dodatkowego zwrócone mi też zostana pieniądze.Potem otrzymałam inf że swetry dotarły i zostaną zwrócone pieniądze na konto.I to by było na tyle.Czekam na zwrot już ponad 2 tyg, a tu ani zwrotu ani jakiegokolwiek kontaktu! Wstyd.Człowiek chciał być uczciwy, poinformował o dodatkowym nieopłaconym swetrze..a tu taka zapłata...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zamowienie złożone i opłacone 10 grudnia. Brak zamówienia, nie odbieranie telefonów, nie odpisywanie na email, nie odpisywanie na FB - Co zrobić w takiej sytuacji i jak odzyskać pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kupilam spodnie rozm l a łtrzymalam na 10 letnie dziecko material zwykly ortalion mialy byc letnie kant juz nic nie kupie przyszly po 30 dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kalina1352 dlaczego ten sklep to ściema? Chciałam coś stamtąd zamówić, nie wysyłają towaru?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vowa - kupiłam w maju 2018 ciuchy za 55, obiecali za 40 dni, czyli do 10 lipca. Czekam, ale czytając kolejne reklamy coraz bardziej tracę nadzieję i wątpię :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Vova to chyba cos w rodzaju chińskiego alieexlpress - patrzac po czasie wysyłki ok 45 dni, ceny tez jak za bazarowe szmaty, raczej szkoda zachodu a potem stresu o kasę. Nie zamawialam nic z vova.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też paczki nie otrzymałam a wpłata była ponad dwa tygodnie temu na 300 zł ... oszuści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto kupować w sprawdzonych sklepach internetowych, dlatego ja przeważnie korzystam z ofert sklepu www.stonki.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli chodzi o opinie na temat sklepów internetowych, to ja mogę polecić sklep www.HirexShop.pl - bardzo przyjazny sklep z fachową obsługą, jeżeli ktoś szuka fajnych ubrań, to polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tuchos jak oszukiwało klientów tak oszukują. Sprawy nieuczciwości tejże pani oszustki i złodziejki zgłoszone zostały na Policji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak odzyskać pieniądze od nich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma nie uczciwa. Nie zwraca pieniędzy za dokonane zwroty. Nie polecam. Nie odzywają się, nie odpisują na wiadomości, nie odbierają telefonów. Proszę im nie przelewać pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×