Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kozunia1985

opinie o sklepie internetowym

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem wśród tych szczęśliwców którzy pościel otrzymali. Niestety to jakaś masakra, brak słów. Wzór zupełnie nie podobny. Odradzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" gdybym nie wysyłala zamówionego towaru to po co tracilabym czas na tego typu zajęcie? pozrawiam i cirpliwości zycze " To jest odp.Tuchos pod jednym z postów. Pani próbuje się wybielać,bo dobrze wie,że nie wysyła towaru. Ja wylicytowałam 6 rzeczy inna Pani 7 i niczego nie dostałyśmy. Tuchos życzy cierpliwości? A ile ma trwać ta cierpliwość ???!!! Bo ja czekam już 4 miesiące. Oczywiście juz dawno mnie zablokowali bo sie upominałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jak się czyta te posty to aż smiac się chce ze ciągle pojawiają się komentarze góra 2-3 osob. i ciągle to samo "bo nie dostalam wylicytowanych towarów, bo wystawili to póżniej jeszcze raz. a może popostu mieli kilka szt tego samego produktu?? popsuli sobie opinie u kilkunastu osób, ale ja i tak jestem zadowolona i to mega, pościel dla mnie super, nigdy mnie nie oszukali ze pościel jest np bawełniana a przysłali mikrowłókno tym bardziej ze na zdjeciach zawsze można doczytac skład, albo poprostu dopytac jesli nie jest sie pewnym. a te nieadowolone Panie to pamiętaja ze towar moga odesłac?? a co do Pani Iwony wroblewskiej ktora rozsyła wszystkim dookola jaka to Pani krzywde zrobili to wcale sie nie dziwie ze Panią przyblokowali po tym co Pani wypisywała za brednie. ja zamawiałam u tej Pani już kilka razy i nie wyobrazam sobie zamawiac gdzie indziej. dla mnie pościel super i zawsze wszytsko na czas dostarczone, nie ma problemu nawet jesli przelew zrobie dopiero po 2-3 tyg. JA JESTEM ZADOWOLONA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz kiedyś pisałam. Rozumiem zadowolonych klientów bo wszystkich oszukać nie może . Coś przecież sprzedać musi. Jakby Pani Justyna była fair ,to odpisywałaby na wiadomości a nie blokowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afreodyta
ten gosc o 00;14 to chyba kpina albo znajoma/y P.Justyny z tuchos i nie jest w temacie... chodzi o to ze ta firma nie wysyla towaru ani zaplaconego z gory ani wylicytowanego wedlug jej uznania...a a wiadomo cos komus wyslac musi by miala niby klientow i opinie wlasnie takie pozytywne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
afrodyta masz 100% racji. Już jedna znajoma pisała niby o chorobie pani Justyny,więc niech te znajome dadzą sobie spokój. Tuchos gra na fair!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widac ze ktos cierpi na brak zajec. mi szkoda by było czasu na zajmowanie sie takimi rzeczami, nie dostalam towaru zamiowionego, trudno, szukam gdzies indziej, dostałam cos co mi sie nie podoba to odsylam towar bo badziew mi nie potrzebny w domu. a jesli zaplacilam za towar to sprawe zgłaszam gdzie indziej. ja zamawiałam juz 2 razy i ja nic zlego powiedziec nie moge

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej co za radość!!! pani Justyna dała post z zestawieniem wysłanych paczek!!! A może jeszcze zestawienie osób,którym nic pani nie wysłała?! Potwierdziła Pani stara prawdę,że tłumaczą się winni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do pani z godz.9.30 jeśli szkoda czasu,to po co się pani tu wypowiada ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianna774
ja dostalam zamówione rzeczy z licytacji w ciągu 3 dni, kontakt super i towar tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutny gość
Zamawiałam kilka razy i wszystko było ok . Bez problemu po kilku dniach pościel dotarła. Niestety od kilku miesięcy coś niedobrego dzieje sie w Tuchos :( Pani nie odpisuje na wiadomości a jak się upominałam i prosiłam o kontakt to zostałam zablokowana. Szkoda bo myślałam,że to profesjonalna firma. Jak pani blokuje osoby,to wiadomo,że już komentarza napisać nie mogą i tym sposobem na fb nie ma negatywnych komentarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz do godz. 10.07 - bardzo ciekawa wypowiedz, żadna przesyłka wysłana przez pocztę polską nie idzie 3 dni tylko przynajmniej 4-5. Widzę że coraz więcej podstawionych osób wypisuje tutaj że są mega zadowolone. Nie wiem jak można ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwona Wróblewska
"Zadowolona "imię i nazwisko się pisze z dużych liter! Przecież pani jest jedną z tych podstawionych, to widać na kilometr! A my mamy już listę tych co pełną piersią bronią tuchos, właśnie po to pisałam do tylu osób, żeby się upewnić.Nie wypisuje bredni, tylko prawdę, a prawda boli.Tylkotak się zastanawiam jakie z tego czerpiecie korzyści???Też twierdzę, że gdyby firma była fair to by ODPISYWAŁA, a nie blokowała.Wszystkie oszukane panie są zablokowane. Ja zostałam zablokowana po jednym "niewygodnym" pytaniu - dlaczego tak długo się czeka na przesyłke?Czy to było jakieś obraźliwe pytanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Wróblewska
"Zadowolona" wytłumacz mi tylko, dlaczego pościele nie docierają do osób, które wygrały i zrobiły przelewy, pościeli nie ma, kontaktu nie ma, osoba zostaje zablokowana, a post jest usunięty???tak było np.05.09. pościel z murawą i piłką nożną.Przypadek? Za pobraniem może nie ma takiego problemu, ale to są to Ci co nie zapłacili, nie dostali, nic nie stracili. A justyna obraca naszymi pieniążkami....A te zagrywki: paczuszka się na poczcie zagubiła, awizo zaginęło, dzieciaczki przeszkadzały, przeprowadzka, bla bla bla - stałe bajery na brak profesjonalizmu! "Dziekuje za mile słowa i wstawienie się za mną"- noż kurde podstawówka! A niby taka renomowana firma.Przecież tam jest jakiś szef, czy właściciel -do niego nic nie dociera? No tak - z zewnątrz wszystko wygląda ok, nie ma pytań , nie ma złych komentarzy, bo wszystko wyczyszczone...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Iwono,ma pani 100% racji. Wiarygodna firma odpisuje na wiadomości a nie blokuje osoby,które upominają się o swoje. Zablokowane osoby nic już nie napiszą,więc brak negatywnych komentarzy. Jesli chodzi o szefa firmy Tuchos,to jest nim mąż pani Justyny,więc to rodzinny biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Wróblewska
Cytat: "Tuchos Wszystkie osoby które nie dostały paczek albo odpowiedzi na wiadomosc proszę o kontakt przez wiadomość. " To chyba tuchos powinien napisać do tych osób, a nie one same! "Czasem nawale ja. " No w końcu, to nie wina poczty, dzieci , itp. Jakiś ludzki odruch. "Jak tylko dzieciaczki pójdą spac odpisze i wyjaśnię wszystkie sprawy. Chce żeby osób zadowolonych było jak najwięcej a jak najmniej tych niezadowolonych." Nie można tak było od razu? A tak niesmak pozostaje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko jak mają napisać osoby,które są zablokowane ??? O tym pani Justyna nie napisała...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Wróblewska
"Tuchos Wczoraj o 00:41 · Po wielkich trudach się udalo :) SĄ WYNIKI KONKURSU :) NAGRODY TRAFIAJĄ DO: 1) Patrycji Nowak, 2) Piotra Kusidła, 3) Dominiki Kłodzkiej, 4) Renaty Kondraciuk - Czekam teraz na kontak by omówic szczegóły wysyłki ;) Serdecznie gratuluję, a tym co się nie poszcześciło obiecuję kolejny już niebawem, a szykuję coś naprawdę cudnego ;) Spokojnej nocki kochani. Ja już idę spac " Czy to jest uczciwe, że pani niby wypisuje wygranych,a post konkursowy znikł???Dlaczego?Żeby nikt nie mógł sprawdzić czy te wygrane osoby faktycznie brały udział.Wszystkie komentarze na ten temat zostały usunięte, ale były w nocy-widziałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afreodyta
Witam wszystkich poszkodowanych..jeśli chodzi o ta firmę to nie muszę chyba powtarzać ze są oni nie uczciwi w stosunku do klientów ponieważ, nie wysyłają wylicytowanych towarów ani kupionych na ich stronie...oczywiście zdarza się ze coś komuś wyślą by byli "wiarygodni"i mieli miłe komentarze bo przecież te ZŁE kasują. A wiec do rzeczy...POLECAM iść zgłosić sprawę, na policje. Dzięki nim odzyskałam pieniądze. A wiec co musicie zrobić (jeśli czekacie już ponad 2 tyg,)wydrukować potwierdzenie wpłaty,i wszystkie rozmowy (ew.zgrane na pendrive)i wypełnić protokuł na policji..trwa to zaledwie 20 min. Nie martwcie sie ze zakup np za 20,30,70 zł TO WASZE PIENIĄDZE a to co oni robią to jest karalne i nazywa sie OSZUSTWO a nie kradziez. Policjant mówił że obojętnie jaka kwota jest tak samo brana pod uwage jak ze 100 tys zł. i że ta sprawe tak samo potraktuja..Szukają po ip komputera itp itd. Więcej info na policji bo nie będę się rozpisywać..ogólnie pomogło i dostałam zwrot moich pieniędzy:)jedynie co źle zrobiłam to , to ze wycofałam zeznania bo kasa wróciła do mnie a po fakcie dowiedziałam się że mogłam rządać strat moralnych,udowodnić oszustwo... p.s Jeśli chodzi o Panią Iwonkę W to naprawdę w porządku babeczka bo nie dosyć ze pomaga poszkodowanym,udziela się,informuje mimo ze nic u nich nie kupiła a zajmuje się ta sprawa...BRAWO więcej takich poczciwych ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Iwono ja poproszę o maila i wyślę tą "świetną" pościel z murawą i piłką nożną ... bo to jakaś masakra. Mam ją , bo jestem tą "szczęśliwą" która otrzymała, ale wspomnę że oprócz " wspaniałości" obrazka to ma popsuty zamek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Wróblewska
Iwonnna4@WP.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Akurat w tym sklepie emako.pl jest bardzo przyjemna obsługa, dodatkowo fajne warunki , zwracać można nawet po roku. Polecam http://emako.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I znowu Tuchos marudzi. Komp się zepsuł ? A tak niedawno Pani się chwaliła,że ma nowy sprzęt :) Kolejne wykręty i głupie tłumaczenia a przesyłki jak nie były wysłane,tak dalej nie będą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iwona Wróblewska
Ja od wczoraj mam otwartą szczękę : " Tuchos _Jeśli ktoś wygra licytacje z kwotą wyższa niż w sklepie zapłaci tyle ile ona kosztuje normalnie. Nie ma tutaj sytuacji w którejś ktoś by przeplacil" Moje małe, skromne pytanie : to jaki sens tych licytacji??? Moje małe stwierdzenie: nie wierzę, że tak się dzieje... No tak, pisze: "bawimy się" do 20.00" Jedna wielka zabawa, żadnych zobowiązań, można zrezygnować z pościeli nawet jak się wygra, można wycofać swoją sumę w każdym momencie licytacji... I jedno wielkie pytanie: po co to wszystko??? Można przecież sprzedawać tą pościel normalnie, na stronie, bez idiotycznych licytacji, bez masy podstawionych osób z "kółka wzajemnej adoracji"!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pani Iwono,ma Pani rację. Ja kupiłam właśnie na Twójdomna5 i na Mariall. Tam te same pościele są dużo tańsze. Tuchos nieźle zarabia na naiwnych klientach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak źle i tak nie dobrze. Ludzie nie dogodzi się wam, zamiast się cieszyć że ceny są nizsze niż wylicytowane to nie, trzeba ponarzekac.. a poza tym skąd pani wie gdzie tuchos zamawia pościel, bo hurtowni jest masa.. ja nie bronie, bo wiem że ta firma nie jest rzetelna ale bez przesady, na każdym kroku czegoś się czepiacie, poptostu nie zamawiajcie tam nic i po kłopocie. Chyba komuś się bardzo nudzi, że od każdej strony próbuje wbić szpile. A jeżeli ktoś czuje się oszukany to od czego mamy policję!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A propo cen, to chyba normalne że każdy sklep narzuca sobie marże, bo co to był by za interes, żeby sprzedawać w cenie po jakiej się zamowilo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tuchos może sprzedawać pościel po cenach jakie chce. Prowadzi działalność gospodarczą to musi zarabiać. Zawsze można poszukać w necie taniej. Ale nie w tym rzecz. Chodzi o to jak Tuchos rozwiązuje problemy i traktuje klientów. Blokowanie osób,które upominają się o swoje to nie jest profesjonalne zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Tuchos. Wkurzające jest ciągłe upominanie o jakakolwiek informację. Najpierw na wiadomość trzeba czekać ponad tydzień albo dłużej a potem tyle samo na przesyłkę. pani ewidentnie nie radzi sobie z prowadzeniem sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×