Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Seamus071

BARDZO MOCNY FETYSZ FRYZUR NA BOBA

Polecane posty

Gość gość
o ja to takie trudne? przeciez taki widok to jak powiekszenie widoku wlosow lonowych. i magia prysla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mamaż tak, że gdy tylko pomyśle o takim bobie do szyi z odsłoniętym karkiem jak na obrazku nr.1 to mi zaczyna stać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mih82
Ja kocham dotykać takie włosy, szczególnie gdy tył wygląda jak szczotka, taka równiutko scięta. Uwielbiam topić ręce w takich włosach mmmmmmm ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez mi sie podobaja takie wlosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bob klasyczny u pań uhmmmmmm moja żona na szczescie ma taka fryzure osobiscie jej susze jak umyje w trakcie suszenia penis juz twardo stoi pozniej juz tylko łózko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnow
Uwielbiam boby do ramion, takie ścięte jakby od gilotyny!! To takie podniecające, rany boskie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To oczywiście nie fetysz, tylko silna preferencja estetyczno-erotyczna :) I nie jesteś sam, na całym świecie są miliony "bobloverów";) setki stron i filmów. Ale najlepiej, jak się przekona do działań fryzjerskich (mało która kobieta źle w krótkim bobie wygląda) własną partnerkę! To jest dopiero jazda!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stiff33
Mnie też strasznie podniecają, szczególnie gęste grube włosy, które z tyłu wyglądają jak gruby gęsty pędzel, erekcja pewna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko, tez mam taki fetysz, szczegolnie mnie podnieca jak moja dziewzyna wysuszy świeżo włosy, wtedy są ekstremalnie puszyste, penis twardo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A JA MAM FETYSZ FRYZUR NA BOBRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brunetka89
autorze, napisz do mnie, mam identyczny fetysz jak Ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi też się to podoba i jara mnie niesamowicie Na szczęście żona nosi taką fryzurę z podgolonym karkiem. Bardzo mnie to kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@brunetka89 też mam ten fetysz, uwielbiam strzyżenie na boba, zwłaszcza z podgolonym karkiem, jego dotykanie czy samo patrzenie na te fryzury :) o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie miłośniczki bobów, krótkich fryzur i fetyszu strzyżenia włosów zapraszam fryzjer_fetysz(at)wp.pl (zamień (at) na @ w adresie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bob_fetysz_87
Mam taki sam fetysz! Fetyszystki zapraszam do rozmów na emreishairgmail.com Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Shadowhunter1994

Osobiście mam włosy za pośladki

Od pewnego czasu marzy mi się stosunek z meżczyzną podczas którego on będzie stopniowo skracał moje włosy by później po prostu przejechać je maszynką na 0... Na samą myśl o tym robi mi się ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xxx

Z jakiego jesteś miasta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też_tak_chcę.

Ja też marzę o tym żeby facet obciął mi stopniowo włosy potem wziął maszynkę i podgolił mi chociaż kark

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
 

Ja też marzę o tym żeby facet obciął mi stopniowo włosy potem wziął maszynkę i podgolił mi chociaż kark

Jestem facetem, mam 30 lat. Mnie również podnieca dotykanie a szczególnie obcinanie włosów kobietom. Miałem już okazje ścinać długie włosy maszynką na prosto i podgalać boba koleżance. Strasznie podobają mi się gęste gładkie włosy a moim marzeniem jest obciąć dziewczynie kucyka. Jak jest tu jakaś dziewczyna z dolnego śląska lub okolic to napisz bartosz1990m@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,
Mnie strasznie podniecają ultra gęste włosy scięte na blunt boba na dlugosci lini brody . Lubie patrzeć na gęste końcówki z tyłu i dotykać je. Jesli macie ochote porozmawiać o tym to zapraszam na brian.willing77(malpa)gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×