Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Co myslicie o imieniu Kamil

Polecane posty

Gość gość
Hej,mamuśki napiszcie imiona swojch dzieci to ocenimy.Pewnie takie kretynski ze nawet wstyd nawet pod ukryciem napisac hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stawiam na Oskarki, Alanki, Franki, Jasie, Fabianki i cala ta reszte. A, jeszcze Filipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
imie jak imie, zbyt malo meskie. Nie jest brzydkie imie, lubie facetow ktorych imiona sa twarde; Robert, Norbert, Hubert nie maja duzo zdrobnien i w przyszlosci lepiej brzmi Pan Dyrektor Robert.... niz Pan Dyrektor Kamil wtedy Kamil brzmi dziecinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zgodze sie z Toba. Wcale nie brzmi dziecinnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię jak imię. Kamil brzmi bardzo łagodnie i lepiej pasuje odmiana żeńska do dziewczynki . Komuś może się podobać a wtedy co stoi na przeszkodzie? Jakby mi się podobało to tak nazwałabym syna a nie pytała na kafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imie mdle i nieciekawe, a kazdy Kamil, jakiego znalalam/ znam ma nie tak pod sufitem: albo zadufany w sobie, albo ciapa i pierd.ola zyciowa, albo z mnostwem kompleksow, ktore usiluje liczyc udawana pewnoscia siebie, itd. itp. Z daleka od Kamilow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest złe, wolałabym takie dla syna niż Oskar,Olivier,Brajan,Dorjan,Mikołaj,Franek,Filip,Karol,Jasiek.Podoba mi sie bardzo imię Bartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kamil mi sie kojarzy z rumiankiem. nie nazwe tak dziecka. jeli sie komus podoba to prosze bardzo nie moja sprawa , mi nie odpowiada .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ani ladna ani brzydkie,a wogole to nie ma ladnych imion meskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się kojarzy z gejem. Taki Kamilek taka psiteczka. Sory ale te wszystkie Kamilki i Emilki mnie demerwują. Imię dla chłopaka ma być konkretne a nie Kamilek taka pipcia - cipcia. Ja nie mówię że ma być twarde, jakiś Ryszard czy coś w tym stylu. Może być miękkie. Ale Kamilek, Emilek czy Miłoszek to jest przesada. Takie lelum polelum, bardziej dla baby niż dla chłopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up up , zaraz po francusku Camille to imię kobiece wymawia się jakoś tak-'Kamilll" .Tak że niech dorosłych Kamilek nie szuka kariery w krajach frankofońskich :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Imię bardzo ładne, chciałam tak nazwać synka, ale mężowi się nie podobało, więc jest Daniel, ma dziś roczek, a za 2 miesiące będzie Hubert 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ladne imie.Znam troche Kamilow i Kamil, prawie wszyscy to oryginaly/swiry a nawet osoby o ciezkim charakterze i albo inteligentne albo cwane, ale to na pewno zbieg okolicznosci, wiec nie ma co sie sugerowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się akurat niezbyt dobrze kojarzy ale samo brzmienie ładne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam kuzyna Kamila i jest spoko.Imię ładne i kojarzy mi się trochę z Krzysztofem Kamilem Baczyńskim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×