Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

DZIEWCZYNY CZY WIECIE JAK WYGLADA PACZKA Z WOMEN ON WEB

Polecane posty

Gość kalaunia
Witam ja mam paczkę z wow dziś rano przyszła lecz okazała się zbędna na chwilę obecną chętnie odsprzedam , dla osoby która się zdecyduje jestem w stanie wysłać całą korespondencję z wow, dowód wpłaty zdjęcie paczki oraz zdjęcie z emonitoringu na którym śledziłam przesyłkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kalaunia czy możesz się ze mną skontaktować, bardzo proszę??? Mój e-mail: jolkipolki1@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lola333333
Jeżeli ktoś posiada zbędny zestaw wow, prosze o kontakt lolka33@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czekam na zestaw z WoW od 2 tygodni. To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Morderczynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do mnie nie dotarła i musiałam organizować zabieg, ale to było lata temu. Wszystko dobrze się dla mnie skończyło, zadneh traumy. Teraz biorę tab anty, bo kolejnym razem moge nie mieć tyle szczęścia. Nie polecam polskich stronek z tabletkami, go sprzedają jakieś viitaminy(zamiast tab.poronnych) za kosmiczne pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest tu ktos kto wykorzystal juz ten zestaw? Czy da sie rozpoznac, ze to zestaw oryginalny z WOW? W internecie jest pelno ogloszen o odsprzedaniu zestawu z WOW, ale pewnie wiekszosc to sciema. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej kobietki! Jestem w posiadaniu zestawu z wowa chętnie odstąpię zestaw a-kare 8+1tbl zdecydowanej do podjęcia zabiegu dziewczynie. Zakupiony zestaw mam gdyż nie zdecydowałam się na tą nie przyjemną metodę wykonania.. Pytania proszę kierować na mojego mejla izzyaxx3@wp.pl. Postaram odpowiedzieć się jak najszybciej. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny, posiadam zestaw a-kare 8+1 tbl zamówiony z Women on web. Odstąpię Pani która chce wykonać zabieg. Pytania na mejla. Kto pierwszy ten lepszy pozdrawiam. anettee00@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam posiadam oryginalnie zapakowany zestaw 8+1 tbl, kontakt email marcelina.michalina1990@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam posiadam oryginalnie zapakowany zestaw 8+1 tbl, kontakt email marcelina.michalina1990@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześ dziewczyny. Jestem kilka dni po zabiegu... Ze strachu że nie dojdą zamówiłam tabletki i z wow i z whw. Mam do odsprzedania te z wow. Zapłaciłam 90 eu. jestem w Warszawie, można odebrać osobiście lub mogę wysłać. Kontakt tylko przez whatsapp 504 614 767

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy osoba która podała numer telefonu może się ze mną skontaktować mailowo beatkacrazolekck@o2.pl pilne nie mogę nawiązać połączenia telefonicznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×