Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy 500 zł na komunię chrześniaka to za mało?

Polecane posty

Gość gość
komunia to pikuś, teraz jest jeszcze zając, walentynki i inne cuda na kiju, wszystko aby kasę wyciągnąć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mojemu kupiłam prezent, mniej więcej takiej wartości 400/500 zeta,...no ale my jestesmy dosyć normalną rodziną :) i nawet to dla małego było wiele i cieszył się jak szalony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miom zdaniem nich kazdy sam utrzymuje swoje dzieci tylko w p[olsce daje sie takie prezenty na komunie wesela itp itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że 500 jest ok. Moja mama dała swojej chrześnicy na 18stkę 200 zł. Nie stać jej na więcej, a ona ani dziękuję ani pocałuj mnie w du pe... Przykro było mojej mamie... tym bardziej, że dowiedziała się od rodziny, że jej chrześnica i jej rodzice spodziewali się ok 1000 od chrzestnej na urodziny dostanie. Tyle, ze moja mama miesięcznie zarabia ok 1200-1300 :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja pisałam post wyżej i przepraszam, że tak nieskładnie napisałam, ale kilka rzeczy na raz teraz robię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Panienka z okienka 38
bo to Polandia. Każdy liczy na drapane :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo niestety u nas jest tak, że wiele osób chce się pokazać i daje nie wiadomo ile. Słyszałam, że na komunię to minimum 1000 zł, na 18-tkę to nie wiem, ale na ślub min.2000 zł. Dla mnie to jest paranoja. Ok, jeśli mnie stać mogę dać, moja sprawa, a jeśli nie to daję tyle na ile mnie stać, i nic nikomu do tego. Ja 2 lata temu chrześnicy kupiłam kolczyki ze złota, biblię ale taką dla dzieci w której ręcznie wypisałam krótką dedykację i dałam 200 zł do koperty. W sumie wyszło to ok 500 zł. Zresztą sami rodzice powiedzieli żeby nie przesadzać w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×