Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miaaa21

Oskarżenie o molestowanie córki

Polecane posty

Gość gość
córka niczego nie powiedziała - nie wiemy dlaczego . Byc moze nawet kłamie . MAz tez niewiele powiedział ,można to róznie interpretowac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wierze ze to bylo jednorazowe. I niewyobrazam sobie zeby ojciec takie rzeczy robil przy corce. Dla mnie jest zerem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to niewiele?Przeciez przyznal sie ,ze zle postepowal .Nie chciał zeby corka u niego nocowała .Dlaczego ?Bał sie sie ,ze nie zapanuje nad wlasnym popedem? A teraz kiedy urodzi sie dziecko autorki i jego czy zdola zapanowac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak macie rację ..napiszcie autorce by wywaliła go z domu .. pozbyła go praw rodzcielskich ...na plecach powiescie mu kartkę pedofil .. a za klika miesiecy okaze sie , ze molestowanie to pomysł eks żony i co wtedy powiecie ludziom wokół i autorce ? wtedy podkulicie ogony .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nadal nie wiemy co zaszło.. podejrzewasz coś konkretnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podejrzewam ? po co mi podejrzenia ? fakty ! których nadal nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
09.04.14 [zgłoś do usunięcia] miaaa21 No więc... rozmawiałam z nim szczerze i powiedział, że faktycznie wtedy zachował się nie tak jak trzeba i wszystko powie w sądzie, bo nie ma zamiaru nic ukrywać i kłamać... nie chciał powiedzieć szczegółów... teraz to już mam mieszane uczucia.... ;/ wychodzi na to że została skrzywdzona on zdaje sobie z tego sprawę i wie, że nie powinien tak się zachowywać ... i co ja mam sądzić o takim człowieku? czy jest to możliwe że wtedy coś go opętało i mógł się zmienić przez te wszystkie lata a teraz nie chce uciekać od odpowiedzialności? Widać, że tego żałuje ..... Nie zrozumcie mnie źle.... dla mnie to też ciężka sytuacja .... wszystko spadło jak grom... ;/ ;( jestem załamana ;( xxxxxxxxxxxxxxxxxx To sa fakty ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
równiez dobrze mógł np sie masturbowac i nakryła go córka - to tez niewłasciwe zachowanie ty prorok jestes ? odpowiesz za kogos zycie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz " gość 09.04.14 [zgłoś do usunięcia] miaaa21 No więc... rozmawiałam z nim szczerze i powiedział, że faktycznie wtedy zachował się nie tak jak trzeba i wszystko powie w sądzie, bo nie ma zamiaru nic ukrywać i kłamać... nie chciał powiedzieć szczegółów... teraz to już mam mieszane uczucia.... ;/ wychodzi na to że została skrzywdzona on zdaje sobie z tego sprawę i wie, że nie powinien tak się zachowywać ... i co ja mam sądzić o takim człowieku? zzzzzzzzzzzz Przeczytaj jeszcze raz co napisala autorka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
11.04.14 [zgłoś do usunięcia] gość równiez dobrze mógł np sie masturbowac i nakryła go córka - to tez niewłasciwe zachowanie ty prorok jestes ? odpowiesz za kogos zycie ? I dlatego teraz zonie nie chce opowiadac o szczegolach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby nakryla go jak sie trzepie to powiedzialby wprost ze go niechcacy nakryla i po sprawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
naiwność autorki i brak korelacji pomiędzy faktami a logiką jest porażająca...jeszcze 3 dni temu mąż się wypierał, że to kłamstwa a teraz już stwierdził że nie chce uciekać przed odpowiedzialnościa...hahaha dobre sobie. uciekać nie może bo i nie ma gdzie...i tyle w temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie to faktycznie pachnie "badaniami" przygłupiej studentki. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Studentka nie studentka, badania czy nie badania. Fakt. Przygłupia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
nie, to nie badania..... patrzę teraz na dziecko 8 letnie i płakać mi się chce ;((( jak tak można? nie wiem czy jestem w stanie żyć z tym wszystkim... poczekam do rozprawy zobaczę jak to wszystko się potoczy... faktycznie skonsultuję się ze specjalistą i wtedy będę wiedzieć więcej... od paru dni nie daje mi to spokoju... mam głowę pełną złości, bezsilności, żalu.... ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
czekamy na wezwanie.... nie wiem ile to potrwa .... ona złożyła pozew ok miesiąca temu i co cisza?? cóż ten sąd tak zwleka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norwegia Norwegia
no to się nie zdziw jak to parę lat potrwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaki pozew ona złożyła? I do jakiego sądu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odrobiłaś lekcji - przygłupia studenciaro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miaaa21
Nie mam pojęcia do jakiego sądu. Dlaczego ma to trwać latami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A skąd wiesz że złożyła i że do sądu? I że miesiąc temu? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kombinuj, kombinuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba raczej złożyła zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa, będzie postepowanie przygotowawcze i pewnie prokuratura akt oskarżenia do sądu wyśle. U nas nie Stany, że się pozwy o molestowanie składa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to w jaki sposob wypowiadasz sie o jej tragedii wola o pomste de nieba szokujace ze od poczatku masz tak bardzo w d***e tragedie jego corki swojej tez bedziesz miala bo jestes zafascynowana jego fiutem ale musze Cie zmartwic jego fiut jest wierniejszy sporo modszym od Ciebie. tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i się zapapluńtało przygłupie studenciątko. Poszukam tej twojej "pracy badawczej". I promotora też. Pośmiejemy się w trójkę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zly dotyk
wspolczuje corce sama bylmam molestowana przez konkubenta matki,ktorywchodzil noca do mojego pokoju i wkladal mi palce,myslac,ze spie balam sie i wstydzilam prawdopodobnie w ten sposob stracilam cnote dzis nie radze sobie w zyciu,w zwiazku a o seksie,zblizeniu nawet myslec nie chce mam wstret do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Współczuję. A ja mam wstręt do kobiet przez takie głupie ś****wa jak autorka. OHYDA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedofil ZAWSZE bedzie pedofile
człowiek skłonnościami pedofilskimi i posuwający się choć raz do realnego czynu wychodzące poza własne fantazje w myślach NIGDY ,podkreślam NIGDY nie zostanie zresocjalizowany, aby jego struktura psychiczna była w normie Twój mąż jest osobą zaburzoną z skłonnościami do pedofili, ty to wiesz ty masz zamiast z nim wychowywać dzieci.. wg mnie tobie powinno odebrać te dziecko dla jego dobra , a ty ponieść konsekwencje karne, za to ze wiedząc ,ze twoj facet JEST pedofilem decydujesz się z nim wychowywać dziecko Dla pedofila nie ma terapii ani resocjalizacja, to co w jego umyśle siedzi to pozostanie na amen,nawet nie wiesz o tym, pracowałam 9 lat w ZK , swoje wiem co wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli to było raz to osmioletnia dziewczynka tego nie bedzie pamietac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×