Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość miaaa21

Oskarżenie o molestowanie córki

Polecane posty

Gość gość
a ty ponieść konsekwencje karne, za to ze wiedząc ,ze twoj facet JEST pedofilem decydujesz się z nim wychowywać dziecko x gościu chyba się zagalopowałaś/eś. Przede wszystkim ona nawet nie urodziła, jest w ciąży. Po drugie niedawno się dowiedziała że doszło do czegoś (nie wiadomo do czego). W jaki sposób miałaby prawnie ponieść konsekwencje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zszokowana jestem jego słowami ''czy ja ci coś wkładałem '' to brzmi jak przyznanie sie do sytuacji intymnej ale bez stosunku ,rozumiesz ? on z nią był blisko jak facet z kobietą ale nie współzyli prawdopodobnie była inna forma zaspokojenia faceta , współczuje dziewczyno lepiej zebys urodziła chłopca ale nie wiadomo dla pedofila chyba płec nie ma znaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm moze troche nie na temat ale powiem ci że dziecko dotykane w nieodpowiedni sposób bedzie miało z tym problem do końca zycia , ja jako mała dziewczynka byłam swiadkiem obnazania sie kuzyna nie wiele starszego ode mnie , dziecko które ma do czynienia z seksem czuje sie fatalnie brudno zle chce umrzec , tak to wygląda ja tylko przez chwile widziałam a zapomniec nie moge tego uczucia złej obrzydliwości , pomysl o tym co przechodzi mała istota przez starego zboczonego śmiecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz jeszcze dla pieniędzy i zemsty matka tej dziewczyny zgnoi ją do reszty! To dopiero trzeba mieć pecha do rodziców...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość styli
Głupoty piszecie.To,że tyle lat milczała nie oznacza kłamstwa.Byłam molestowana w dzieciństwie,matce powiedziałam o tym będąc już kobietą dorosłą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styli
Mój oprawca był członkiem rodziny i nie był to dorosły facet a nastolatek.Nikt niczego nie zauważył.Zachowawywał się normalnie żeby nikt niczego nie domyślił się.Dziecko nie musi uciekać od oprawcy,w moim przypadku myślałam że jak będę zachowywac sie jakby nigdy nic to da mi spokój.Miałam raptem kilka lat....Trzeba być czujnym ale i nie popadać w paranoję,ale co ważne -nie zawsze są sygnały pod względem zachowania dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Styli
Ktoś napisał że jeśli to było raz to 8 letnia dziewczynka nie będzie tego pamiętać.Co za bzdura.Ja miałam 6-7lat,dziś mam 36 i pamiętam wszystko!!""

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zobacz to
Chcecie darmowe, mrożące krew w żyłach, szokujące, autentyczne (to dokumentalne) i wartościowe filmiki na youtube? Wpiszcie sobie Piotr glas, przede wszystkim polecam „demony seksu”, gwarantuję szok z potężnym przesłaniem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za parszywe spamerstwo NIGDY nie wpisujcie Piotr glas, a jak traficie na jego PARSZYWE filmiki, to skomentujcie negatywnie!!! Bo to CHAM parszywy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×