Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Dieta Dukana, jakie produkty polecacie?

Polecane posty

Gość gość

Zaczęłam niedawno dietę dukana. Dzisiaj byłam kolejny raz na zakupach, nie orientuję się jeszcze dobrze w produktach, wybieranie zajmuje mi bardzo dużo czasu (czytam czy light, czy odtłuszczone, czy bez dodatku cukru, z jakiego mięsa, ile na proc tłuszczu itd). Proszę o rady jakie są Wasze ulubione produkty, takie sprawdzone, jakich marek, w jakim sklepie można je dostać itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie można kupić serek homogenizowany 0% ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylo juz na temat tej diety, ze bardziej szkodzi niz pomaga. Poza tym produkty 0% zawieraja zamienniki smaku. Mleko i jego przetwory bez tluszczu (0%) sa ohydne w smaku, bo to wlasnie m.in. tluszcz nadaje smak i odpowiedni zapach, kiedy go brakuje, trzeba uzupelnic jakims sztucznym swinstwem. Poczytaj troche, nie daj sie nabrac na te reklamowe sztuczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIe pytałam czy szkodzi ani jakie zamienniki mają te produkty w składzie, tylko gdzie gdzie i jakie kupować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jesteś taka "kąkretna" to przenieś swój wątek do działu DIETY i tam pytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam Dukana, a to z tego względu, że tę dietę miałam i po jej skończeniu nie czułam się dobrze. Najbardziej racjonalnie to po prostu pojść do dietetyka. Mój dietetyk, Grzegorz Kowaluk zawsze tweirdzi, że tylko racjonalność i zbilansowanie są w stanie przynieść sukces i dobre samopoczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×