Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wścibski ojciec który namieszał w głowie małemu dziecku

Polecane posty

Gość gość

Mój ojciec ograniczył mnie i moją matkę całe życie. Matka nareszcie odżyła, związała się ze człowiekiem który dał jej całkowitą wolność, ja również związałam się z jego synem. Kompletnie inny mężczyzna niż ten z którym byłam i ten który wziął nogi za pas i poszedł hulać dalej a mnie zostawił samą w ciąży bo jego rodzina się tego domagała. Mój ojciec często nas teraz odwiedza, syn w tym roku przystępuje do komunii i mój tato zaproponował że wynajmie lokal na tę okazję. Niestety był świadkiem jak facet mojej matki drze się na dziecko, zaś mój facet dał mojemu synowi 3 klapsy na goły tyłek. Wściekł się i zrobił awanturę, w dodatku pokłóciłam się ze swoim bratem i wypomniałam mu że jest bezpłodny, brat wyszedł bez słowa i powiedział że nie zostawi tego. Wczoraj była u nas pani z opieki społecznej. Była świadkiem jak nasi panowie (mój i matki) pili po kieliszku wina. To była godzina 10 rano. Jestem wściekła na ojca że tak nas ośmiesza. A syn powiedział mi dzisiaj że chciałby się przenieść do dziadka i wujka bo tam czuję się lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo mądry ten twój syn. Wie że nie powinien wychowywać się wśród pijaków, awanturników, złośliwych i rozwiązłych kobiet. A za znęcanie psychiczne i fizyczne nad małoletnim może obu panów posadzą. A ciebie pozbawią praw rodzicielskich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Niestety był świadkiem jak facet mojej matki drze się na dziecko, zaś mój facet dał mojemu synowi 3 klapsy na goły tyłek" I ty na to pozwalasz????? Ręce opadają..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupota kobiet w obłędnej, ślepej pogoni za portkami, nawet jeżeli te śmierdzące pory znęcają się nad ich dziećmi jest porażająca!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
debilko,pozwalasz uderzyć swoje dziecko ?nawet gdyby on był jego ojcem,zgłosilabym tam gdzie trzeba mam nadzieje ,ze nastepnym razem tobie p**********i i matce patologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tej całej historii biedne dziecko ma i tak wyjątkowe szczęście. Ma mądrego dziadka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×