Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Jak wyglądają pokoje Waszych dzieci?

Polecane posty

Gość gość
Ponieważ zaczyna się rok szkolny, a nasza Kamilka zaczyna szkołę, kupiliśmy jej nowe biurko - drewniane, z regulowanym blatem - coś takiego http://www.ergoexpert.pl/pl/p4424-biurko_dzieciece_julia.html#z. Moim zdaniem drewno rządzi, nie kupujemy wcale mebli z mdm. A na ścianie za biureczkiem na pewno coś fajnego nakleimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny, ale super są te lampy z www.lampsandco.pl !!! <3 Ale inne dodatki też superanckie... Po prostu piękne, chciałabym urządzić mojej córce pokój w takim stylu jak te na zdjęciach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMaja
Ja ostatnio zainspirowałam się artykułem http://www.dziennikzachodni.pl/artykul/3720326,lampy-do-pokoju-dzieciecego-lampy-do-salonu-oraz-zegary-i-naklejki-na-sciane-sa-hitem-tego-sezonu,id,t.html?cookie=1 i zamówiłam świetny zegar na ścianę dla córki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atomelka
Pokój mojego dziecka wygląda rewelacyjnie, odkąd zdecydowałam się na skorzystanie z usług projektantów z Rama Rama Studio. Są świetni, mają niespotykany zmysł estetyki i stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kolorowo i przytulnie. Pokój ma ładnie wyglądać, ale ma byc przytulny, ciepły, stworzony do zabawy. Bardzo mi się podobają takie naklejki http://bobom.pl/ Ożywiają wnętrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piękne rzeczy do pokoi ogólnie do domu mają Room99. Cenowo też przyzwoicie także polecam się rozejrzeć 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moje dzieci mają białe meble, ale też bez żadnych zwierzątek itp... Żeby posłużyły na dłużej . Młodszy syn ma pokój w stylu marynistycznym, starszy nastolatek szary jedna ściana czarna tablica i tapeta kosmos tak sobie wybrał. Ja również miałam zwykły pokój, ale w dzisiejszych czasach jest tyle możliwości i sporo można zrobić samemu tanim kosztem, myślę że warto się postarać w końcu trochę czasu w tym pokoju spędzają. Jak ktoś pisał warto poprzeglądać stronki z wnętrzami, popytać dzieciaka co chce i dobrze się bawić urządzaniem. Sama uwielbiam spędzać czas w ich pokojach😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Często fajne dodatki za nie duże pieniądze można znaleźć w pepco, kiku czy netto. Niby drobna pierdółka a potrafi zrobić fajny efekt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×