Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Furaginum

Polecane posty

Gość gość

Mam pytanie. Czy mozna go brac w ciazy??? Mam zapalenie pecherza, lekarz wie ze jestem w 5 tyg i mi go przepiasal. A tam w ulotce jak byk napisane: nie wolno stosowac w pierwszym trymestrze! Co robic? Pecherz strasznie dokucza, mimo vit c i zurawiny, a boje sie je wziac :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasami lekarze przepisuja coś , bo przepisują ja bym nie wzieła tylko poszłabym do lekarza po inne leki odpowiednie do twojego trymestru ciązy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co moglabym wziac, co pomoglo by mi do poniedzialku? Duzo pije, biore codziennie wit c i zurawine, ale to na nic jak na razie. Co mozna brac w 1 trym.? I dlaczego w necie znalazlam informacje, ze jest bezpieczny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja siostra, w czasie ciazy na takie dolegliwosci dostawala nospe i pomagalo, moze tego sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamietaj ze vitamina c jest dobra przez kilka dni , potem nie dlatego ze zakwasza mocz i może gorsze zapalenie sie zrobić .Ja bym wzieła tylko zurawinę oraz cebula w sałatce lub na kanapki z pomidorem , cebula działa bakteriobójczo na rózne stany zapalne w naszym organizmie .Tylko zapach jest nie miły ale pojedz tej cebulki do poniedziałku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm, nospa jest rozkurczowa, a mnie bardzo piecze przy sikaniu i nie wiem, czy to dobry pomysl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O wlasnie!:) zapomnialam o starej dobrej cebuli :) dziekuje Malwinaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co , jedynie to mogę ci zalecić bo nie jestem lekarzem ale cebula jeszcze nikomu nie zaszkodziła , nie znam takiego przypadku .Powodzenia i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiem, ze jest rozkurczowa, ale tak jak pisalam- moja siostra dostawala to na problemy z pecherzem, zamiast furaginum, ktoreo w nie powinno sie brac w ciazy. No i pomagalo- nie wiem na jakiej zasadzie to dziala, jaka jest zaleznosc, ale 2x miala takie objawy jak ty i dwa razy pomogla ta nospa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiesz komu cebula
zaszkodzila? to ci powiem, mi zaszkodzila! Od dziecka nie jadlam bo nie lubilam, az wlasnie w ciazy niby okazala sie lekarstwem na przeziebienie. Przemoglam sie, napilam syropu z cebuli i dostalam wysypki. Nie bylam na cebule uczulona, wysypka wystapila bo bylam w ciazy i nie wiem czy wiecie ale cebula czesto wystepuje jako silny alergen u kobiet w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasiadowka z rumianku !Skuteczna na zapalenie pecherza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja brałam urofuraginum w ciąży,ale po I trymestrze, razem z invagiem dopochwowo, do tego żurawina i witamina c-naturalne albo suplementy, dużo do picia i ciepłe ubieranie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malwinaaaaa
To ze Tobie zaszkodziła cebula , to nie znaczy że wszystkim zaszkodzi .Prędzej to c***estycydy zaszkodziły i inna chemia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×