Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Lorento365

Dlaczego ex tak się zachowuje?

Polecane posty

Gość Lorento365

Witam. Mam pewne dylematy związane z moją ex. Nie wiem dlaczego nie mogę wymazać jej z pamięci, dlatego proszę Was o poradę, ponieważ nie rozumiem jej zachowania. Rozstaliśmy się po pół roku, to niewiele czasu ale to była nasza pierwsza prawdziwa miłość, szaleliśmy za sobą, nie mogliśmy bez siebie żyć. Mieliśmy okres, że nie dogadywaliśmy się, miała do mnie żal, że nie wyjaśniłem z nią pewnej sprawy, nie obdarzyłem zaufaniem i zerwała. Po zerwaniu, czasem utrzymywaliśmy kontakt, ale coraz rzadszy, napisała do mnie z pretensjami, gdy dowiedziała się o moim spotkaniu z inną, że ona nadal za mną tęskni i nie zapomniała o mnie, nie uwierzyła, że z tamtą dziewczyną nic mnie nie łączy. Kilka tygodni później miała pewność, że faktycznie nic mnie z nie łączyło, ale ona stwierdziła, że już nic do mnie nie czuje, że ta sytuacja odtrąciła ją od mojej osoby, nie wiem czy jest to możliwe żeby po tak krótkim czasie odkochała się? Mimo wszystko po rozstaniu, jak i podczas ostatnich rozmów, że nic do mnie nie czuje zachowywaliśmy się z klasą, nigdy nie powiedziałem o niej złego słowa, chciałem żebyśmy żyli w zgodzie i wydawało mi się, że tak jest, sama zapewniała, że niby nie ma do mnie o nic żalu. Od naszych ostatnich rozmów minęły 3 miesiące, mieszkamy w tym samym mieście więc czasem widujemy się, o ile na początku po jej wyrazie twarzy mogłem wywnioskować jakiś smutek tak teraz, nie wiem co się dzieje, widziałem ją kilka razy, dobrze ją znam i wiem jaki ma wyraz twarzy, gdy jest wkurzona. Myślałem, że może mi się wydawało, ale jednak nie. Na jej twarzy dostrzegłem wielką złość na mój widok, a gdy chciałem się z nią przywitać to obrażona odwróciła wzrok, tak żeby ani na chwile nie spojrzeć mi w oczy. Drogie Panie, możecie mi powiedzieć, dlaczego ona tak się zachowuje, co może siedzieć w jej głowie? nie sądzę, żeby ktoś jej naopowiadał coś na mój temat, dlatego nie rozumiem jej zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×