Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My nieatrakcyjne kobiety...

Polecane posty

tak, ja pisałam chociaż dołączyłam do tego tematu kilka stron temu, całość stworzyłam ja, łącznie z moją rozmową z autorką. Nawet te posty które były napisane w jednej minucie z tych dwóch nicków to ja napisałam, nie jest to możliwe na tym forum, ale to moja robota... fanatycy teorii spiskowych się znaleźli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O słabsza czyli czterdziecha ale ubaw po pachy mam!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Słabsza.Moor to przecież troll tu pisze ten sam co upa na innym moim wątku.Znam już tą kretynkę na wskroś.Może moje poglądy są kontrowersyjne - ale jak napisałąś chamstwem i obrażaniem nikt mojego zdania nie zmieni.Jest kontrowersyjne, może mało obiektywne, ale moje.Moje osobiste, oparte na moich doświadczeniach i moich facetach.Co mi po tym , że może są i inni męzczyźni - jeśli ja ich nie spotkałam.Jeśli widzę to o czym piszę - facetów śliniących się tylko do pięknych i atrakcyjnych kobiet.Nawet tych brzydkich, niewykształcocnych i dziwnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc w ogóle się z Tobą nie zgadzam, ale to nie powód żeby Cię wyzywać. Fora są między innymi od tego żeby trochę ponarzekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretynko,piszesz sama do siebie z nika " słabsza genetycznie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość - wszyscy w tym temacie to jedna osoba, tylko ty jeden nie jesteś mną, autorką i paroma innymi osobami. Nawet Pavlo to autorka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurfffffffffffffffffffffffa nudzisz i nudzisz ,spierttalaj już.Twój problem że jesteś takim paszczurem,debilką i nieudacznicą że żaden cię nie chce.Zamów już trumnę i wykop se iejsce na cmentarzu,oraz zamów wieńce bo na pogrzeb i tak nikt nie porzyjdzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żałość.Ze zwiędłęj ruty również.O czemu jej nie ma.Moor, każdy ma swoją prawdę.Nie jesteś mną, więc nie wiesz jak jest być kimś takim.SZacunek dla inności to mi się podoba w Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ależ w tobie jest zero szacunku dla myślenia innych osób.hipokrytko ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SZkoda, że na kafe nie działą admin.Ta osoba potrzebuje pomocy specjalisty.Ma autentyczną, niczym nie rozcieńczoną manię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po prostu staram się nie brać tego "podobania się mężczyznom" zbyt poważnie, kiedyś nawet jeden wyjątkowo niewychowany pan powiedział mi, że byłabym "fajna laska gdyby..." i tu wymienił mi listę rzeczy które musiałabym zmienić. Wszystkim się nie dogodzi, można najwyżej olać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahahahaha:D:D Słabsza genetycznie ty się nie odzywaj,jasne ona pisze mądrze i życiowo buhahahaha:D Kto jej tego bachora zrobił?i po c****ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
c/h/o/j. z tobą czterdziecha:classic_cool:Manie to masz ty i to już paranoidalną .Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale byłaś fajną laską.Choćby hipotetycznie.Ja nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewentualnie nie w oczach tych konkretnych ludzi. Nie każdy każdemu musi się podobać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moor, diabli z wszystkimi.Ale nikt...Nikt przez 20 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pisalas,ze miałaś fajna figurę,bylas szczuplejhsza,podobałas się sobie,zadbana.A teraz piszesz co innego,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czterdziecha idź dobrze z/a/r/u/c/h/a/ć ;)to ci się światopogląd zmieni i będziesz szczęśliwsza;)Cierpisz na typowy zespół niedopchania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do 40 stki.Wczesniej tak pisała.A teraz pisze co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akurat z nadwagą można walczyć...chociaż szczerze mówiąc ilość nawet otyłych osób które widzę w związkach każe mi sądzić, że nie tylko o to chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tu jest problem,nikt przez 20 lat haha,jakim ty musisz być babsztylem odpychającym,algo gardzącym innymi.czekasz na księcia?to brandzluj się dalej świeczką,najlepiej gromnicą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wygórowaną, nie wygurowaną analfabetko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli podsumujmy: 1.O co Ci konkretnie chodzi teraz w życiu czterdziecha,bo już nie kumam? 2.Co robi twoje dziecko,jak ty tu cały dzień popierttujesz? 3.Masz ponoć chorą matkę i zero czasu,apełno cię tu że hej. Odpowiedz,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie gram, ani tu ani tam.Jestem tą samą osobą.Ale masz rację z tollem dyskutować wstyd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i dobrze,c/i/p/a ci wyschła przrez 20 lat bo przebierałaś,byłaś beznadziejna to teraz zbierasz to co zasiałaś.Czyli będziesz sama.Syn też cię w doopę kopnie bo nawijasz jedno i to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×