Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My nieatrakcyjne kobiety...

Polecane posty

Gość gość
To ja znam podziemie.Znam masę kobiet, które nie podobają się nikomu.Tylko o tym nie mówią.Znam 2 40 letnie dziewice, których nikt nie chciał.znam dziewczyny, które miały jednego , dwóch facetów i szlus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo inaczej napisalabys: kiedy byłam mężczyźni za mną szczuplejsza mężczyźni za mną szaleli.a jak przytylam powodzenie się skończyło. Ale u ciebie wcale tego nigdy nie było.Wiec tu nie chodzi o wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąk
Tylko te brzydkie i przeciętne to większość. Wszystkie się umiejętnie zakręciły? Twoim problemem może być też to, że mieszkasz w małej miejscowości. Wiadomo, że masz mniejszy wybór i mniejsze szanse niż w dużym mieście. Pewnie ci najwartościowsi wyjechali na studia do dużych miast i tam zostali. To pewnie też tłumaczy samotność twoich koleżanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja żyje na Marsie.Nie znam kobiety,która nikomu by się nie podobała.Niewykonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może odstrasza ich przeciętnośc?to, ze każdy chce miec ładną, a nie przeciętna kobietę?Owszem może ich odstraszać moja osobowośc i tysiące innych rzeczy.Mężczyźni to wrażliwe istotki.Łatwo je zniechęcić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żyjesz na Marsie,Jest tez różnica miedzy podobać się tzn tolerować czyjś wygląd, a podobać się czyli zabiegać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciętność?Odstrasza?Ile ty masz lat? Ostatnio jak myslalam,ze liczy się tylko i wyłącznie wygląd,liczyłam sobie 14 wiosen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ze jest różnica miedzy tolerować a zabiegać.Tylko,ze w życiu nie ma tak ze jedni podobają się wszystkim a drudzy absolutnie nikomu.Ktoś dla mnie nie atrakcyjny,dla innej możebyć bożyszczem.U facetów tez tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgaaa
no odkrycie Ameryki! Każdy chce mieć ładną.... :O Ja też chciała bym chodzić z Kortajareną i ciul z tego. Chcieć to sobie mogę. Ale to mój wybór czy będę czekać na niego całe życie, czy wezme pod uwagę kogoś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś idealistką?Czy przeintelektualizowaną panienką, która ma wizje idealnego swiata.Poczytaj to forum.Popatrz na męskie wybory - czasem fatalne.Pokaż swoim męskim znajomym zdięcie bardzo przeciętnej dziewczyny i zapytaj czy by się z nia umówili.Faceci to wzrokowcy.Nie liczy się charakter, osobowośc tak jak liczy się wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidzia - ile ty masz lat?20?To porozmawiamy jak bedziesz mieć 35.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dla ciebie wygląd mężczyzny którego chcialabys mieć za partnera tak całkiem nie ma znaczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssoooo
no to faktycznie musisz być szpetna, bo przeciętnemu facetowi wystarczy cycek i szpara (potwór nie potwór, byle miał otwór) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąk
Ty znowu swoje- zrozum jest multum brzydkich i przeciętnych kobiet w związkach i to nie jest idealizm. Ja to widzę dookoła, wszędzie, na ulicy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzidzia----chyba nie do mnie?Bo jajuż mam 37roków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąk
Ty znowu swoje- zrozum jest multum brzydkich i przeciętnych kobiet w związkach i to nie jest idealizm. Ja to widzę dookoła, wszędzie, na ulicy itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helgaaa
spóźniłaś się pierdoło z zaścianka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że ma.Ale tak dalece drugorzędne, że aż nieistotne.Facet musiałby być higienicznym abnegatem wzrostu siedzącego psa, fatalnie brzydkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 377777
No widzisz ze ma.I nie jest to całkowicie nieistotne.Każdy ma swój kanon urody.Tyle.Pod kopuła tez powinno byc w porządku.I to u obydwu płci.I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 377777
Acha ,a co znaczy 'fatalnie brzydkim'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i co z tego, że jest.Należałoby zapytac z jakich powodów i na jakich warunkach.Są bo mają bogatego tatusia, minimum wymagań, tolerują zdrady, bo się napatoczyły i nie chcą puscić, bo wygodnie, bo utrzymuja, zabiegają, gotują , starają się.Bo o inne trzeba byłoby się nastarać.Ale jakby sie ładna laska napatoczyła sama, to 70 % tych przeciętnych zostałoby samych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 377777
Ty tak na poważnie?Czy Zartujesz?Na jakim ty świecie kobieto żyjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 377777
70% samych?To mielibyśmy tez 70% samych facetów.Co prawda z odzysku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 377777
A w związku to normalne,ze się zabiega ,dba,gotuje,,,,tak robią faceci i babeczki.To jest dbanie o drugą osobę i dbanie o związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdeformowana wersja Woody Allena.Moor, ale życie to nie ****ajka.Męzczyźni są inni od nas.diametralnie.Patrząc z perspektywy wieku, z obserwacji znajomych małżeństw do końca życia pozostają dziećmi.Sa nieracjonalni, dziecinni, kierują się pozorami.Znam wielu dojrzałych facetów, którzy nie wyrośli nigdy z uwielbienia do slicznych pustaczków..I nie tylko ja tak twierdzę.Uroda to siła napędowa.Nawet w DPSach wygrywaja te atrakcyjniejsze, lepiej zakonserwowane i lepiej grające babcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąk
Wygodniej jest żyć w iluzji i psioczyć na tych paskudnych facetów, niż poszukać przyczyny w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaczelam czytac od poczatku mnie tez inne kobiety uwazaja za ladna, ale lubia mnie, zadna nie zazdrosci, wiec nie do konca w to wierze, bo tez mam oczy i widze za to dla facetow jestem przezroczysta albo jak ktorys czuje ze mi sie podoba, jest niechetnie i wrogo nastawiony, inni co mnie lubia mowia ze wyglad nie ma zadnego znaczenia i w zasadzie preferuja brzydkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź pod uwagę, że jest masa kobiet która nie wyrosła z uwielbienia dla przystojnych idiotów. Ile jest takich które notorycznie wiążą się z klubowymi podrywaczami? To nie jest kwestia penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci drogie, o ideałach porozmawiamy za kilka lat.Ja wiem - młodość jest ślepa.ale życie leczy idealizm.Też wierzyłam.też wyczekiwałam tego facet, który w końcu zauważy jaka fajna jestem.bo byłam fajna.Byłam romantyczna, ufna, miałam wiarę i chęc zmieniania swiata.Byłam nieśmiała, subtelna, łagodna.a to to błąd,Największe branie mają kobiety, które aż krzyczą "popatr jaka ze mnie laska".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×