Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My nieatrakcyjne kobiety...

Polecane posty

Gość damakaro
Piszesz bzdury. Fotka była zwyczajna, przedstawiala po prostu bardzo brzydka kobiete, a nie zabę, która przeobrazi się w ksiezniczke. mam dla ciebie ostatnia rade, bo nie chce mi się więcej pisać : jedz na wycieczke do Tunezji albo Egiptu. Mlodzi arabowie, biora wszystko jak leci ; młode, stare, grube i chude. Dowartosciowujesz się, przyjedziesz bardziej promienna, nie piękniejsza, ale z lepszym nastawieniem do facetow i otoczenia. Nie jesteś kims wyjątkowym, a tak chcesz się przedstawić. Jestes zwyczajna, jak tysiące innych zwyczajnych kobiet. Tylko, ze ty przebijasz wszystkich swoim malkontenctwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popieram czterdzieche
A ja lubie poczytac 40-che. Konkretnie prawisz kobieto;-) Banda durni na tym watku tylko zamecza bule tekstami o trollach, podszywach, brzydkich i grubych babach i jeszcze inni doswiadczaja frustracji gdy im stanowczo podziekujesz za "wyprobowane i skuteczne" - a jakze!! - rady z gatunku: "schudnij, mysl pozytywnie, wiecej sie usmiechaj, uczesz sie ladnie, przywdziej fajne fatalaszki, pomaluj facjate, przeoraj se twarz u kosmetyczki, opiluj paznokcie - wystartuj na ksiezyc i badz szczesliwa jak prosie w deszcz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruta, fajnie, że Kasi.Typami 2 facetów w których byłam zakochana były moje przyjaciółki.Drobne eteryczne blondynki.Ja też zawsze byłam za duża, za gruba.I za inteligentna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damakaro
Kupcie sobie butelke wodki i popłaczcie...Bo po co sluchac innych rad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta zwiędła trochę
Ale ja naprawdę chętnie posłucham sensownej rady, bo roochać się, wybacz, ale w Egipcie nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słabsza genetycznie
Kurde, blondynką jestem, nawet w miarę ładną, ale drobna nie będę nigdy, to niewykonalne - no chyba, że dieta oświęcimska, ale już wiem, że nie dam rady. Uczucie permanentnego głodu, osłabienia i odmóżdżenia jest nie do zniesienia nawet na krótszą metę. Dla żadnego faceta nie będę się tak katować. Mogę ograniczać porcje, mogę biegać, skakać, ale głodować nie zamierzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta zwiędła trochę
Chciałabym mieć towarzysza życia, a nie buhaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damakaro
A co za roznica gdzie się będziesz bzykac? przecież narzekaz , ze nie masz brania? to ci dalam rade:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaką radę dałaś "damo"Specjalnie napisałąm w cudzysłowiu, bo ta rada o Tunezji do damy nie pasowałą.Nie pasowałą do kobiety, która ma odrobinę klasy i pomyslunku.Brawo za kulturę,empatię i zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta zwiędła trochę
Do seksu mam chętnych, ale jak wyżej wspomniałam, nie o to mi idzie wyłącznie. Nie sprawia mi przyjemności seks z kimś przypadkowym i dla samego seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wielbicielu mój...Mam ci ochotę nakopać porządnie.Weż się zdecyduj czego chcesz.Nie szanuję ludzi , którzy się boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta zwiędła trochę
Czyli mam się, wg Ciebie, roochac na morgi z typami z netu albo Arabami? To jest wg Ciebie sedno związku, uczucia i partnerstwa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słaba obiecałaś mi fotę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta zwiędła trochę
A moją chcesz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie była ironia.Ale czyste niczym nie rozcieńczone chamstow, spowodowane brakiem argumentów.Wiesz - jesteś zarozumiałą , wredną babą.Co potwierdza, że nie charakter w związku się liczy.Na miejscu twego rwałabym od ciebie z daleka.bo jako osoba szczęśliwa tak chamska byc nie powinnaś.Oklaski dla damy bez ramy.a własciwie damy bez klasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta zwiędła trochę
Pavlo, ale co mam zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba zaczynam rozumieć czemu tak mało było chętnych. Swoją drogą...jak zareagowałaś wtedy kiedy ten chłopak podszedł powiedzieć cześć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ruta, zawsze mogę na faca zajrzeć.a jak mam zostać lesbijką to wolę młodsze mięsko.Bo takie rady już padały.Lubię blondynów, więc Słaba drżyj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałam rękę i zrobiłam, krok do przodu.W celu udania się na parkiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta zwiędła trochę
Słaba, nie docenia jeszcze faktu (wcale jej sięnie diziwę, bo sama nie doceniałam :D ) że jej atutem jest młodość...Zawsze uważałam się za ta brzydszą, a teraz kiedy patrzę na zdjęcia kiedy mikałam 30 lat to wygladałam jak królewna na białej klaczy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i uśmiechnełąm się promiennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta zwiędła trochę
Ale to nic konkretnego jak dla nie oznacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo jesteś tak brzydka, że się wystraszył (a twierdzisz, że nie jesteś), albo coś go w twoim zachowaniu zniechęciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie nawet teraz się podobasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta zwiędła trochę
Ja niczego nie powtarzam, oczekując nowych rezultatów. Właśnie proszę o radę jak mam postepować. Ale konkretnie, a nie sralis mazgalis, bajki wg Murphiego i Luisy Hay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się boją? Co się boją? Zadałem pytanie nie dostałem odpowiedzi, a wręcz oberwałem po uszach bo czytałem na głos... Zrozumiałem subtelne ''spiertalaj'' i szanuję Twoją decyzję. Jakbym się bał to nie raczyłbym, napisać do Ciebie. Choć tajemniczo, jak zasugerowałaś, to jednak bez okłamywania i z odwagą oraz szczerością wobec Ciebie. Bo na to, zasługujesz. BIERZ 🌻 i nie pogrążaj się. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wyglądałam najpiękniej.Miałam jakieś niedyskotekowe ciuchy, byłam bez makijażu.Ale strach to maleńka przesada.I nic w moim zachowaniu go nie przestraszyło.Widzieliśmy się 2 sekundy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ruta zwiędła trochę
No a jesli jest tak brzydka, to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×