Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

My nieatrakcyjne kobiety...

Polecane posty

Gość gość
Nigdy kumplostwa nie doświadczyłam ze strony mężczyzny i chyba nie wiem co to znaczy być traktowaną tylko jako koleżanka a jestem przeciętnej urody kobietą widocznie musisz mieć charakter który odrzuca mężczyzn a nie przyciąga może jesteś niemiła do nich i oschła???To, że ty nie doświadczyłaś o niczym nie świadczy.Kobiety niemiłe i oschłe nie mają kumpli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jak z tobą gadać już po tej twojej odpowiedzi "odrzuciło" mnie, raczej do miłych osób nie należysz życze powodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sugerujesz, że ktoś jest niemiły i oschły i oczekujesz miłej odpowiedzi?Jak na takie coś można miło odpowiedzieć.Chyba jedyni płacząc, że masz rację.ale to nie logiczne bo osoby niemiłe lubia takie być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Wiele piszących tu kobiet nie ma pojęcia co to jest byc przez całe życie sama.Nie doświadczyć ze strony męzczyzn niczego oprócz kumplostwa, ciągle ich soba rozczarowywac, być nie taką jaką oczekują.Nie miec zadnego pozytywnego odniesienia w relacjach damsko-meskich." x a ja jestem facetem i też tak właśnie mam ale mi to nie przeszkadza. widać mam małe potrzeby i skoro życie nie ma ochoty sprezentować mi paru panienek to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się nie mogę pogodzić...i co jestem gorsza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uwielbiam pokrywać baleron kremem :p ;) W środku i na zewnątrz :) A "brzydkie" często mają takie niesamowite parcie żeby oralnie dogodzić i tak ssą, że miękne i topię się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forum erotyczne linijka niżej.Błeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A ja się nie mogę pogodzić...i co jestem gorsza?" x pewnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzenie że Czterdziestka (Pechowa) to zwiędła Ruta - jej wsypa to pytanie xMietka z 15.05.14 "Czterdziecho, możesz napisać co jest przeszkodą? A że niemożliwe może stać się możliwym, tego my z A jesteśmy przykładem. Głównie to jej zasługa." i odpowiedź Ruty zwiędłej 15.05.14 "Brak chęci ze strony potencjalnych partnerów do kontynuowania relacji, Mieciu." ;-) - temat "Facet po 40 towar deficytowy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja mama chodzi do Klubu fitness Marcelinka na pilates dla Mam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli kobieta sie zaniedba to stane sie nieatrakccyjna.Jest to wiec kwestia zadbania o siebie. Zaniedbanie nie zalezy od wieku.Sa mlode nieatrakcyjne i stare nieatrakcyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wxdzisiejszej dobie fitness,kosmetyków,psychologów nie ma brzydkich kobiet.Chyba ze na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×